Сторінка 6. Лікарі у Львові (Франківський район)

Олена Олександрівна Єфімова уважна, відповідальна та хороша лікарка. Турбується про здоров'я своїх пацієнтів ♥️.
30 листопада '-1 г.
Света
Супер лікар!
30 листопада '-1 г.
Антоніна С.
Ерозія шийки матки одна з найпоширеніших жіночих проблем. Я як і більшість була налякана схожим діагнозом та звернулася за консультацією до Єфімової Олени Олександрівни. Хочу сказати, що радіовидалення ерозії пройшло вдало. Дуже хороший спеціаліст.
02 лютого '20 г.
Каміла
Єфіменко Олена Олександрівна - першокласний спеціаліст, якому я довіряю своє здоров'я. Саме Олена Олександрівна займалася моїм післяродовим відновленням, і ви знаєте, все пройшло на високому рівні.
09 березеня '20 г.
Сімейний лікар, Педіатр
Лікар сімейної медицини. Займається лікуванням та діагностуванням хвороб загального терапевтичного профілю, лікує гострі респіраторні захворювання, різноманітні алергічні прояви, хвороби судинної та дихальної системи. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Гінеколог
Лікар спеціалізується на лікуванні гінекологічних захворювань. Проводить комплексну терапію бактеріальних та інфекційних хвороб. Спеціалізується на лікуванні міоми матки, ерозії. Проводить контурну пластику, видаляє кондиломи.
Дерматовенеролог
Дерматовенеролог Заяць Марта Олегівна володіє методиками апартної косметології. Також проводить різні види пілінгів.
Дерматовенеролог, дерматоонколог
Лікар-дерматовенеролог, дерматоонколог займається лікуванням таких захворювань, як акне, псоріаз, розацеа, екзема, грибкові, бактеріальні та вірусні захворювання шкіри, захворювання нігтів. Також проводить цифрову дерматоскопію та люмінісценту діагностику. Володіє методами лазерного, радіохвильового, діатермокоагулятивного, кріодеструктивного видалення новоутворень шкіри.
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням ендокринних захворювань. Лікує цукровий діабет, метаболічний синдром, ожиріння, гіпотиреоз, діабетичну невропатію. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю і бере участь в конференціях.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-28
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань травної системи. Приймає пацієнтів з патологіями печінки та підшлункової залози. Лікує гастрит, дуоденіт, дисбактеріоз, холецистит, рефлюксну хворобу, цироз печінки, гепатити та панкреатит. Консультує з приводу правильного харчування та вибору дієти.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Пульмонолог, алерголог, імунолог
Клінічний алерголог, пульмонолог, науковий напрямок роботи – інфекційна імунологія, молекулярна алергологія. Практичний напрямок - консультації пацієнтів з алергічними хворобами та набутими імунодефіцитними порушеннями інфекційного генезу
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-28
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
Стоматолог, хірург
Лікар займається усуненням вроджених на придбаних патології ротової порожнини. Лікує хірургічними методами. Спеціалізується на гінгівітах, пульпітах, флюсах. Розкриває абсцеси, видаляє кісти. Лікує пародонтоз, пародонтит, вивих суглобів, переломи зубів та щелепи. Приймає по запису.
Косметолог, естетист
Косметолог, естетист Лях Ольга Ярославівна спеціалізується на пілінгових методиках, а також апаратній косметології. Розробляє індивідуальні схеми відновлення шкіри.
Пластический хирург
Пластический хирург клиники Vidnova. Прошел множество обучающих практических курсов. Ежегодно посещает научные конференции по хирургии и эстетической медицине. Проводит такие операции как: блефаропластика, липофилинг, отопластика, липосакция, коррекция послеоперационных рубцов. Активно занимается эстетической медициной, большое внимание уделяет контурной пластике и ботулинотерапии.