Новосільський Роман

Отоларинголог
лікар другої категорії
Лікар-отоларинголог, володіє необхідним досвідом та практичними навиками для лікування патологій ЛОР-органів. Проводить пункцію гайморових пазух, розйкриття абсцесів, промивання лакун мигдаликів.

Ніка
Я ходила на консультацію до Новосільського Романа, так як виникли ускладнення після грипу. Він вправно поставив діагноз, та призначив ефективне лікування. Також сподобалась клініка де він веде прийом, все чисто та акуратно.
Дуже добре, що є такий лікар, як Роман. Як правило, до ЛОР-лікарів в поліклініках довжелезні черги, а до нього можна записатися у зручний для мене час. Лікар він хороший, добре розбирається в профільних питаннях. Тим більше, що і ціна для мене прийнятна. Дякуємо!
Мирослава
Дуже хороший лікар! Рекомендую! Робили у нього аденотомію і шунтування вушок все пройшло добре!

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціальність "Педіатрія" (2009)
  • Інтернатура за спеціальністю "Дитяча отоларингологія" на базі ЛНМУ ім. Данила Галицького (2011)
  • Спеціалізація за напрямком "Отоларингологія" на ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького (2017)

• Курси тематичного удосконалення у Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П. Щупика на теми: "Невідкладна допомога в дитячій отоларингології" (2012), "Пластична хірургія обличчя" (2015), "Новітні технології в дитячій отоларингології" (2018)

Участь у конференціях і семінарах

• Україно-польська конференція "Євролор", Львів (2015, 2016, 2017, 2019)
  • Семінар "Найпоширеніші захворювання верхніх дихальних шляхів. Новітні технології лікування", Рівне (2017)
  • Семінар "Комп'ютерна томографія носа і пазух в клінічній практиці", Львів (2017)
  • Науково-навчальна конференція "Rynochirurgia i FESS z transmisiją live", Вроцлав, Польща (2018)
  • Семінар "Комп'ютерна томографія в ЛОР-практиці", Львів (2019)