Куклич Станіслав Іванович

Хірург-онколог, Мамолог
Хірург-онколог, мамолог Куклич Станіслав Іванович спеціалізується на виявленні злоякісних пухлин в молочних залозах жінки, їх оперуванні та подальшому лікуванні. Надає повну консультацію з приводу здоров’я жінки та знайденних відхилень. Діагностує та лікує мастопатію, гінекомастію, кісту, мастит, фіброаденому, мастоптоз, пухлини молочної залози. Проводить біопсію жіночих органів, практикує взяття онкомаркерів на рак молочної залози. Призначає та проводить хірургічне втручання з метою видалення пухлин, як доброякісних, так і злоякісних. Слідкує за подальшим станом пацієнток, призначаючи необхідну реабілітацію.

Ксения
13 января '17г.
Оперировалась у Станислава Ивановича, квалифицированный, опытный хирург. Я благодарна ему

• Закінчив Київський медичний інститут за спеціальністю "Хірургія", отримав другу спеціалізацію "Онкохірургія