Гнатюк Богдан Вячеславович

Хирург детский
Врач специализируется на диагностике и лечении хирургических заболеваний у детей. Для уточнения диагноза назначает лабораторные анализы и УЗИ внутренних органов. Лечит грыжевые образования в области живота, фурункулы, абсцессы, фимоз, крипторхизм. В работе использует современные методики.

Карина
30 апреля '21г.
Отличный врач!!!
Элла
Доктор с большой буквы! Спасибо Вам! Доверяю своего ребёнка только Богдану Вячеславовичу!
Мар’яна
Дуже приємний в спілкуванні, всі б лікарі такими були! Люблю коли лікар пояснює причинно-наслідкові зв'язки, детально розповідає чому так сталося, і що з цим робити.Прийом на найвищому рівні. Побільше таких спеціалістів! Супер!
Андрій
Лікар уважно вислухав, оглянув дитину. Ставив багато питань по суті, призначив всі необхідні обстеження. Доступно пояснив як діагноз, так і лікування. Відповів на всі мої запитання. Такому фахівцю можна довірити найдорожче! Рекомендую!

• 1998 г. — Винницкий мед. университет.