Гнатюк Богдан В'ячеславович

Дитячий хірург
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні хірургічних захворювань у дітей. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД внутрішніх органів. Лікує грижові освіти в області живота, фурункули, абсцеси, фімоз, крипторхізм. В роботі використовує сучасні методики.

Мар’яна
Дуже приємний в спілкуванні, всі б лікарі такими були! Люблю коли лікар пояснює причинно-наслідкові зв'язки, детально розповідає чому так сталося, і що з цим робити.Прийом на найвищому рівні. Побільше таких спеціалістів! Супер!
Андрій
Лікар уважно вислухав, оглянув дитину. Ставив багато питань по суті, призначив всі необхідні обстеження. Доступно пояснив як діагноз, так і лікування. Відповів на всі мої запитання. Такому фахівцю можна довірити найдорожче! Рекомендую!
Карина
30 квітня '21р.
Отличный врач!!!
Элла
Доктор с большой буквы! Спасибо Вам! Доверяю своего ребёнка только Богдану Вячеславовичу!

• 1998 р. — Вінницький мед. університет.