Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД печінки у Львові

Послуга Ціна
УЗД печінки 220
УЗД печінки і нирок 400

Ультразвукова діагностика печінки — сучасний діагностичний метод, який використовується в більшості галузей медицини. Основні переваги ультразвукового обстеження — безболісність, невисока вартість і доступність. За допомогою високої роздільної здатності методики вдається візуалізувати патологічні осередки на початковій стадії розвитку.

Призначається УЗД печінки в більшості випадків в гастроентерології, онкології, проте не виключено її використання при захворюваннях крові та інфекційних патологіях. Методика призначається в таких випадках:

 • больовий синдром у правому боці;
 • диспепсичні розлади (нудота, блювота, метеоризм, печія);
 • жовтяничний синдром (жовтяничний відтінок шкірних покривів, потемніння сечі, знебарвлення калу);
 • підвищена кровоточивість.

Зробити УЗД печінки рекомендується:

 • для контролю динаміки лікування при хронічному гепатиті;
 • при травматизації очеревини (удар, поранення);
 • при підозрі на доброякісний або злоякісний процес (первинна пухлина, метастази);
 • перед і після хірургічного втручання;
 • після лабораторного виявлення печінкової дисфункції.

УЗД печінки вимагає деякої підготовки. За кілька днів до обстеження виключаються з раціону продукти, що підвищують газоутворення (солодощі, хліб, бобові, жирну їжу, алкоголь, газовані напої). Із медикаментів призначаються ентеросорбенти, ферменти, проносні засоби, препарати, що зменшують метеоризм. Якщо у пацієнта спостерігаються хронічні запори, напередодні обстеження ввечері рекомендується поставити клізму для очищення кишечника. Також останній прийом їжі дозволяється до 19.00. В ургентних ситуаціях підготовка не потрібна.

У процесі діагностики пацієнт лягає на спину. Спеціаліст переміщує датчик по правому підребер'ї, попередньо змащеному гелем. У цей час на монітор виводиться зображення. Тривалість сканування — 10-15 хвилин.

Що таке УЗД печінки?

Novo (Ново), медичний центр

9,64
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00

Триомед

8,85
Львів вул. Костя Левицького, 43А р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Тріомед" спеціалізується на діагностуванні, лікуванні, профілактиці захворювань різних органів і систем. Пацієнти центру "Тріомед" отримують наступні послуги: діагностика патологій на високотехнологічному обладнанні; консультації докторів таких профілів: хірургічного, кардіологічного, кардіохірургічного,...
 • УЗД печінки
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8
Пн — Пт: 09:00-18:00

Клініка Юрія Тітовця, Медичний центр Простір

8,59
Львів пр-т Свободи, 33 р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр "Простір. Клініка Юрія Тітовця" працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
 • УЗД печінки 220
 • УЗД печінки і нирок 400
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 08:00-14:00

Кабінет УЗД Ультра-Соно

8,01
Львів вул. Братів Міхновських, 23 р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
 • УЗД печінки 110
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00

Діагностичний центр Медіс на Некрасова

7,87
Львів вул. Некрасова, 35 в р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
 • УЗД печінки
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00

Естель, медичний центр

7,69
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях.
 • УЗД печінки
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8
Пн — Пт: 09:00-18:00

Клініка Джерело

7,55
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
 • УЗД печінки
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7
Сб: 10:00-18:00

Астар

7,27
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
 • УЗД печінки та жовчних шляхів 90
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9
Пн — Пт: 09:00-18:00

Ехокор на Угорській

7,20
Львів вул. Угорська, 15 р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • УЗД печінка, жовчний міхур, підшлункова 130
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00

Ехокор, відділеня УЗД

7,20
Львів вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх) р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
 • УЗД печінка, жовчний міхур, підшлункова 130
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн — Пт: 09:00-16:00