Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД жовчного міхура у Львові

Послуга Ціна
УЗД жовчного міхура 80 грн
УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків 150 - 330 грн

УЗД жовчного міхура — доступний, безпечний і недорогий метод ультразвукової діагностики. Його перевага полягає в можливості багаторазових повторень без побічних ефектів. Залежно від технології на моніторі виходить різне зображення. 2D-УЗД виконує статичне чорно-біле сканування в довжину і висоту, 3D дає картину в динаміці в довжину, висоту і ширину, 4D — об'ємну кольорову картину в режимі реального часу.

Призначається ультрасонографія лікарем-терапевтом, гастроентерологом, хірургом. Показання до проведення УЗД функції жовчного міхура:

 • болю в правому боці;
 • жовтяничний колір обличчя;
 • хронічний холецистит;
 • травми очеревини;
 • підозра на онкологічний процес;
 • перед хірургічним втручанням і після нього;
 • для контролю лікування;
 • підозра на анатомічні дефекти органу.

За допомогою обстеження виявляють пухлини, поліпи, запалення, камені, вроджені аномалії. Абсолютних протипоказань до проведення процедури не існує. Відносними протипоказаннями вважаються опік, відкрита рана в місці дослідження.<.p>

УЗД жовчного міхура вимагає особливої ​​підготовки. За 3 дні до процедури з їжі виключаються продукти, що викликають метеоризм: боби, горох, борошняні вироби, деякі овочі і фрукти, алкогольні напої. Пацієнт приймає Еспумізан і Сорбекс, щоб видалити зайвий газ з кишечника. Додатково вживаються ферменти. Не повинно бути запорів. Якщо є така проблема, вона усувається м'яким проносним. У день дослідження кишечник повинен бути максимально очищений. Напередодні потрібно повечеряти не пізніше 18.00. УЗД жовчовивідних шляхів проводиться натщесерце, забороняється пити будь-яку рідину, навіть воду, курити, жувати жуйку. В екстрених випадках підготовки не потрібно. Процедура проводиться стандартно, протягом 10-15 хвилин. Сьогодні існує величезна кількість діагностичних центрів України, які підтримують програму УЗД жовчного міхура. Київ, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Харків — всі ці міста мають у своєму розпорядженні спеціалізованими клініками для проведення процедури.

62
9,0
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
8,9
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
 • УЗД жовчного міхура 80
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,3
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
 • УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків 150
Працює з
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00
7,5
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
 • УЗД жовчного міхура
Працює з
Сб: 10:00-18:00