УЗД жовчного міхура у Львові

УЗД жовчного міхура — доступний, безпечний і недорогий метод ультразвукової діагностики. Його перевага полягає в можливості багаторазових повторень без побічних ефектів. Залежно від технології на моніторі виходить різне зображення. 2D-УЗД виконує статичне чорно-біле сканування в довжину і висоту, 3D дає картину в динаміці в довжину, висоту і ширину, 4D — об'ємну кольорову картину в режимі реального часу.

Призначається ультрасонографія лікарем-терапевтом, гастроентерологом, хірургом. Показання до проведення УЗД функції жовчного міхура:

• болю в правому боці;
  • жовтяничний колір обличчя;
  • хронічний холецистит;
  • травми очеревини;
  • підозра на онкологічний процес;
  • перед хірургічним втручанням і після нього;
  • для контролю лікування;
  • підозра на анатомічні дефекти органу.

За допомогою обстеження виявляють пухлини, поліпи, запалення, камені, вроджені аномалії. Абсолютних протипоказань до проведення процедури не існує. Відносними протипоказаннями вважаються опік, відкрита рана в місці дослідження.<.p>

УЗД жовчного міхура вимагає особливої ​​підготовки. За 3 дні до процедури з їжі виключаються продукти, що викликають метеоризм: боби, горох, борошняні вироби, деякі овочі і фрукти, алкогольні напої. Пацієнт приймає Еспумізан і Сорбекс, щоб видалити зайвий газ з кишечника. Додатково вживаються ферменти. Не повинно бути запорів. Якщо є така проблема, вона усувається м'яким проносним. У день дослідження кишечник повинен бути максимально очищений. Напередодні потрібно повечеряти не пізніше 18.00. УЗД жовчовивідних шляхів проводиться натщесерце, забороняється пити будь-яку рідину, навіть воду, курити, жувати жуйку. В екстрених випадках підготовки не потрібно. Процедура проводиться стандартно, протягом 10-15 хвилин. Сьогодні існує величезна кількість діагностичних центрів України, які підтримують програму УЗД жовчного міхура. Київ, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Харків — всі ці міста мають у своєму розпорядженні спеціалізованими клініками для проведення процедури.

УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків 250 - 400 грн
УЗД Жовчевий міхур з навантаженням, діти 315 грн
Ультразвукова діагностика (УЗД) жовчного міхура 400 грн
Знайдено 18 клінік

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • УЗД Печінка і жовчевий міхур 450
  • УЗД Жовчевий міхур з навантаженням 450
  • УЗД Жовчевий міхур з навантаженням, діти 315
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків 400
  • УЗД проба з жовчегінним сніданком 390
9,1
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру "VeroMed" постійно підтримують...
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) жовчного міхура 400
8,9
Акції
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка "IQMED" надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.
  • УЗД жовчного міхура з жовчогінним сніданком 440
8,6
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
8,4
Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28)
р.Франківський
Приватний медичний кабінет діагностики та лікування "Панацея" розташований по вулиці Г.Чупринки. У спеціалізованому кабінеті надається такий перелік послуг: консультація гінеколога, кольпоскопія, медикаментозний аборт, лікування безпліддя, гінекологічних захворювань запального і інфекційного характеру, розладів гормонального фону, УЗД всіх внутрішніх...
Працює з
Пн: 13:00-18:00 Вт: 13:00-18:00 Чт: 13:00-18:00 Пт: 13:00-18:00
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків 250
  • УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків з функціональними пробами 300
Працює з
Пн: 10:00-14:00 Вт: 16:00-19:00 Ср: 10:00-14:00 Чт: 16:00-19:00 Пт: 10:00-14:00
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
5,7
Medicover
5,6
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.