Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД жовчного міхура у Львові

Послуга Ціна
УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків 110 - 250 грн

УЗД жовчного міхура — доступний, безпечний і недорогий метод ультразвукової діагностики. Його перевага полягає в можливості багаторазових повторень без побічних ефектів. Залежно від технології на моніторі виходить різне зображення. 2D-УЗД виконує статичне чорно-біле сканування в довжину і висоту, 3D дає картину в динаміці в довжину, висоту і ширину, 4D — об'ємну кольорову картину в режимі реального часу.

Призначається ультрасонографія лікарем-терапевтом, гастроентерологом, хірургом. Показання до проведення УЗД функції жовчного міхура:

 • болю в правому боці;
 • жовтяничний колір обличчя;
 • хронічний холецистит;
 • травми очеревини;
 • підозра на онкологічний процес;
 • перед хірургічним втручанням і після нього;
 • для контролю лікування;
 • підозра на анатомічні дефекти органу.

За допомогою обстеження виявляють пухлини, поліпи, запалення, камені, вроджені аномалії. Абсолютних протипоказань до проведення процедури не існує. Відносними протипоказаннями вважаються опік, відкрита рана в місці дослідження.<.p>

УЗД жовчного міхура вимагає особливої ​​підготовки. За 3 дні до процедури з їжі виключаються продукти, що викликають метеоризм: боби, горох, борошняні вироби, деякі овочі і фрукти, алкогольні напої. Пацієнт приймає Еспумізан і Сорбекс, щоб видалити зайвий газ з кишечника. Додатково вживаються ферменти. Не повинно бути запорів. Якщо є така проблема, вона усувається м'яким проносним. У день дослідження кишечник повинен бути максимально очищений. Напередодні потрібно повечеряти не пізніше 18.00. УЗД жовчовивідних шляхів проводиться натщесерце, забороняється пити будь-яку рідину, навіть воду, курити, жувати жуйку. В екстрених випадках підготовки не потрібно. Процедура проводиться стандартно, протягом 10-15 хвилин. Сьогодні існує величезна кількість діагностичних центрів України, які підтримують програму УЗД жовчного міхура. Київ, Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Харків — всі ці міста мають у своєму розпорядженні спеціалізованими клініками для проведення процедури.

Що таке УЗД жовчного міхура?

Novo (Ново), медичний центр

9,63
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00

Кабінет УЗД Ультра-Соно

8,05
Львів вул. Братів Міхновських, 23 р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
 • УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків 110
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00

Естель, медичний центр

7,63
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях.
 • УЗД жовчного міхура
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8
Пн — Пт: 09:00-18:00

Клініка Джерело

7,51
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Медичний центр "Джерело" пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії.
 • УЗД жовчного міхура
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7
Сб: 10:00-18:00

Медичний центр Біомед

7,12
Львів вул. Драгана, 4б р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін.
 • УЗД жовчного міхура 60
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.3
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00

Ехомед

5,47
Львів вул. Круп’ярська, 1 р.Личаківський
Пацієнти центру Ехомед отримують наступні послуги: Ультразвукове обстеження: щитовидної залози, органів черевної порожнини, грудних залоз, жіночих статевих органів, сечовидільної системи, УЗД вагітних (3D і 4D); опплерометрия; Ехокардіограма; Первинний лікарський огляд; Консультація генетика.
 • УЗД Жовчевий міхур
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.2
Пн — Пт: 10:00-17:00 Сб: 10:00-17:00 Н: 10:00-17:00