4D УЗД у Львові

4D-УЗД — нова методика УЗ-діагностики, що дозволяє візуалізувати досліджувану область тіла. Чотиривимірна ехографія дозволяє отримувати кольорові, об'ємні зображення, за допомогою яких можна оцінити анатомічні структури тіла, виявити локалізацію патологічного процесу і оцінити ступінь його поширення.

Показання до проведення 4D-УЗД:

• діагностика доброякісних і злоякісних пухлин;
  • виявлення кістозних утворень;
  • аномалії розвитку внутрішніх органів;
  • травматичні ушкодження і наявність сторонніх тіл в порожнинах тіла;
  • гострі і хронічні захворювання;
  • передопераційна підготовка і контроль проведеної терапії;
  • уточнення і диференціація діагнозу;
  • профілактичні огляди;
  • діагностика вагітності та скринінг плода.

Залежно від мети дослідження підготовка до УЗД може відрізнятися. Необхідні рекомендації обговорюються з лікарем. 4D-УЗД - неінвазивна, безболісна і безпечна процедура, що дозволяє отримати і оцінити результати в режимі реального часу.

4D УЗД при вагітності

Проведення 4D-УЗД при вагітності дозволяє не тільки побачити кольорове об'ємне зображення плоду, а й записати ці дані (відео) на будь-який носій. Для отримання найбільш інформативних результатів рекомендується проводити процедуру на терміні 20-25 тижнів. На відміну від двомірної УЗ-діагностики, яка проводиться в плановому порядку, 4D-УЗД плоду проводять за бажанням жінки. Однак в деяких випадках дослідження може рекомендувати лікар, провідний вагітність. Можливі причини: пізній гестоз, ретроплацентарная гематома, відшарування плаценти, завмерлий плід, перенесені на ранніх термінах інфекційні або вірусні захворювання.

Дослідження проводять трансабдомінально в положенні лежачи на спині, іноді жінку просять перевернутися на бік. На область живота наносять гель, дослідження проводять датчиком. Об'ємне зображення в реальному часі виводиться на кольоровий екран.

Під час проведення 4D-УЗД лікар оцінює рівень розвитку плода, виявляє можливі внутрішні та зовнішні патології розвитку, визначає стать дитини. Багато фахівців рекомендують в якості ефективної та інформативною методики — 4D-УЗД. Київ, Львів, Полтава і багато інших міст України мають у своєму розпорядженні сучасні медичні центри, в яких надається ця послуга.

Знайдена 1 клініка

Дар'я
Клініка ДВ супроводжує мою вагітність і можу сказати тільки хороше ❤️. Дякую Марті Володимирівні за професіоналізм та чудовий настрій, який вона дарує нам під час кожного огляду
Чудовий лікар! Справжній професіонал своєї справи! Людяний, чесний, порядний, доброзичливий. Рекомендую!
Дуже хороший лікар! Справжній професіонал своєї справи. Людяний, чесний, доброзичливий. Рекомендую!
Щиро дякую Рибчинському Гордію Олеговичу, за вчасно виявлену, серйозну проблему на ранньому етапі, та прооперовано. Лікар дуже хороший, уважний, професіонал у справах мамології та онкохірургії!!!
УЛЯНА
Вперше звернулась до Марти Володимирівни на 6-му тижні вагітності, в неї ж зробила перше УЗД свого малюка і отримала кваліфіковані та дієві рекомендації щодо подальших кроків для збереження та виношування, адже вагітність виявилась непростою та з певними ускладненнями. Марта Володимирівна призначила мені курс лікування, аналогічний тому, що в стаціонарі, але пройшла я його вдома без лікарняних палат та зайвих стресів, за що дуже вдячна лікареві! Єдиним "неприємним" моментом нашого спілкування і лікування була цьогорічна літня відпустка лікаря:)), адже я дуже хвилювалась хто мене прийме і фахово проконсультує у разі виникнення якихось проблем чи загострень. На щастя, все добре, і сьогодні ми з синочком йдемо на наш довгоочікуваний прийом:) Велике спасибі Марті Володимирівні за людяність, розуміння, терпіння, увагу, знання та професіоналізм!
Наталя
Була на прийомі у Марти Володимирівної ,яка уважно вислухала і заспокоїла,зробивши необхідні обстеження ,все ретельно пояснила і призначила лікування. Дуже добра як людина, і як лікар уважна,розумна і кваліфікована.
5,4
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення...
Працює з
Пн: 08:00-13:00 Ср: 08:00-13:00 Пт: 08:00-13:00