Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

4D УЗД у Львові

4D-УЗД — нова методика УЗ-діагностики, що дозволяє візуалізувати досліджувану область тіла. Чотиривимірна ехографія дозволяє отримувати кольорові, об'ємні зображення, за допомогою яких можна оцінити анатомічні структури тіла, виявити локалізацію патологічного процесу і оцінити ступінь його поширення.

Показання до проведення 4D-УЗД:

 • діагностика доброякісних і злоякісних пухлин;
 • виявлення кістозних утворень;
 • аномалії розвитку внутрішніх органів;
 • травматичні ушкодження і наявність сторонніх тіл в порожнинах тіла;
 • гострі і хронічні захворювання;
 • передопераційна підготовка і контроль проведеної терапії;
 • уточнення і диференціація діагнозу;
 • профілактичні огляди;
 • діагностика вагітності та скринінг плода.

Залежно від мети дослідження підготовка до УЗД може відрізнятися. Необхідні рекомендації обговорюються з лікарем. 4D-УЗД - неінвазивна, безболісна і безпечна процедура, що дозволяє отримати і оцінити результати в режимі реального часу.

4D УЗД при вагітності

Проведення 4D-УЗД при вагітності дозволяє не тільки побачити кольорове об'ємне зображення плоду, а й записати ці дані (відео) на будь-який носій. Для отримання найбільш інформативних результатів рекомендується проводити процедуру на терміні 20-25 тижнів. На відміну від двомірної УЗ-діагностики, яка проводиться в плановому порядку, 4D-УЗД плоду проводять за бажанням жінки. Однак в деяких випадках дослідження може рекомендувати лікар, провідний вагітність. Можливі причини: пізній гестоз, ретроплацентарная гематома, відшарування плаценти, завмерлий плід, перенесені на ранніх термінах інфекційні або вірусні захворювання.

Дослідження проводять трансабдомінально в положенні лежачи на спині, іноді жінку просять перевернутися на бік. На область живота наносять гель, дослідження проводять датчиком. Об'ємне зображення в реальному часі виводиться на кольоровий екран.

Під час проведення 4D-УЗД лікар оцінює рівень розвитку плода, виявляє можливі внутрішні та зовнішні патології розвитку, визначає стать дитини. Багато фахівців рекомендують в якості ефективної та інформативною методики — 4D-УЗД. Київ, Львів, Полтава і багато інших міст України мають у своєму розпорядженні сучасні медичні центри, в яких надається ця послуга.

22
7,0
8,3
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
 • Діагностика вагітності (4D, доплерометрія)
Працює з 10:00-18:00
Сб: 10:00-14:00
5,6
Львів вул. Круп’ярська, 1
р.Личаківський
Пацієнти центру Ехомед отримують наступні послуги: Ультразвукове обстеження: щитовидної залози, органів черевної порожнини, грудних залоз, жіночих статевих органів, сечовидільної системи, УЗД вагітних (3D і 4D); опплерометрия; Ехокардіограма; Первинний лікарський огляд; Консультація генетика.
 • Обстеження вагітності 4D
Працює з 10:00-17:00
Сб: 10:00-17:00 Нд: 10:00-17:00