Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД лімфатичних вузлів у Львові

Послуга Ціна
УЗД групи лімфовузлів (аксилярні, пахові, шийні) 200 грн
УЗД лімфатичних вузлів 250 грн
УЗД периферичних лімфовузлів (однієї анатомічної ділянки) 170 - 290 грн

Вид обстеження. УЗД лімфатичних вузлів. Лімфавузли в організмі людини виконують функцію захисного бар'єру, затримуючи надходять токсини та шкідливі речовини з навколишнього середовища. Метод ультразвукового дослідження дає можливість виявити різні захворювання на ранніх стадіях. Заснований він на уловлюванні органом високочастотних хвиль з наступним відображенням випромінювання назад. Апарат вловлює відбиті випромінювання, і видає на екрані монітора статичне або динамічне зображення. Об'ємне кольорове зображення в русі та в реальному часі можна отримати за допомогою 4D УЗД.

Необхідність. Призначити УЗО лімфавузлів може фахівець будь-якого профілю. Медичними показаннями є: збільшення вузлів в розмірах, хворобливі або інші неприємні відчуття в них, підозра на онкологічний процес, віддалені або регіональні метастази, патології самих вузлів (запалення, пухлини), диференційна діагностика, контроль лікувального процесу, профілактика. Протипоказань не існує.

Методика безболісна, безпечна, оперативна, недорога. Обстежитися можуть будь-які групи лімфовузлів: шийні, над- / підключичні, пахвові, пахові, підколінні, ліктьові, стегнові, пульмональние, грудні та інші.

Підготовка. Яких-небудь особливостей у підготовці до проведення дослідження не існує. Пацієнт перебуває в лежачому положенні. На шкіру досліджуваної області і датчик наноситься гель, що поліпшує провідність ультразвукових хвиль. Лікар-діагност водить датчиком по потрібній ділянці під різними кутами.

Варто відзначити, що не завжди вдається за допомогою УЗО лімфатичних вузлів виявити патологію, або хворий орган, особливо, коли мова йде про метастази. У цих випадках проводять додаткові обстеження: морфологічний аналіз, магнітний резонанс та інші. Тривалість процедури 10-20 хвилин, після чого пацієнту видається медичний висновок.

87
9,0
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,2
Львів вул. Івана Огієнка, 14
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медичний центр "Ультрамед" спеціалізується на ударно-хвильовій терапії. Штат співробітників центру складається з висококваліфікованих медичних спеціалістів.
  • УЗД лімфатичних вузлів 250
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-14:00
9,0
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • УЗД лімфатичних вузлів 250
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,6
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • УЗД групи лімфовузлів (аксилярні, пахові, шийні) 200
Працює з 09:00-19:00
Сб: 10:00-15:00
8,2
Львів, вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх)
р.Сихівський
8,3
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД периферичних лімфовузлів (однієї анатомічної ділянки) 170
Працює з
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00