УЗД лімфатичних вузлів у Львові

Вид обстеження. УЗД лімфатичних вузлів. Лімфавузли в організмі людини виконують функцію захисного бар'єру, затримуючи надходять токсини та шкідливі речовини з навколишнього середовища. Метод ультразвукового дослідження дає можливість виявити різні захворювання на ранніх стадіях. Заснований він на уловлюванні органом високочастотних хвиль з наступним відображенням випромінювання назад. Апарат вловлює відбиті випромінювання, і видає на екрані монітора статичне або динамічне зображення. Об'ємне кольорове зображення в русі та в реальному часі можна отримати за допомогою 4D УЗД.

Необхідність. Призначити УЗО лімфавузлів може фахівець будь-якого профілю. Медичними показаннями є: збільшення вузлів в розмірах, хворобливі або інші неприємні відчуття в них, підозра на онкологічний процес, віддалені або регіональні метастази, патології самих вузлів (запалення, пухлини), диференційна діагностика, контроль лікувального процесу, профілактика. Протипоказань не існує.

Методика безболісна, безпечна, оперативна, недорога. Обстежитися можуть будь-які групи лімфовузлів: шийні, над- / підключичні, пахвові, пахові, підколінні, ліктьові, стегнові, пульмональние, грудні та інші.

Підготовка. Яких-небудь особливостей у підготовці до проведення дослідження не існує. Пацієнт перебуває в лежачому положенні. На шкіру досліджуваної області і датчик наноситься гель, що поліпшує провідність ультразвукових хвиль. Лікар-діагност водить датчиком по потрібній ділянці під різними кутами.

Варто відзначити, що не завжди вдається за допомогою УЗО лімфатичних вузлів виявити патологію, або хворий орган, особливо, коли мова йде про метастази. У цих випадках проводять додаткові обстеження: морфологічний аналіз, магнітний резонанс та інші. Тривалість процедури 10-20 хвилин, після чого пацієнту видається медичний висновок.

УЗД периферичних лімфовузлів (однієї анатомічної ділянки) 330 грн
УЗД молочних залоз та регіональних лімфовузлів 300 грн
Знайдено 26 клінік

Сб Нед Цілодобово
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • УЗД Лімфатичні вузли (одна пара) 400
  • УЗД Лімфатичні вузли (одна пара), діти 280
8,9
Львів, вул. Драгана,9
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • УЗД периферичних лімфовузлів (однієї анатомічної ділянки) 330
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає...
  • УЗД шийних лімфатичних вузлів 650
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • УЗД Щелепно – лицева ділянка (лімфатичні вузли, слинні залози) 550
8,9
Акції
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка "IQMED" надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.
  • УЗД лімфатичних вузлів (одна анатомічна ділянка) 390
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування...
  • УЗД лімфовузла 1 пара 300
8,7
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • УЗД Група лімфовузлів(аксилярні, пахвові, шийні) 500
Львів, вул. Угорська, 17
СДС
8,5
Львів м. Дрогобич, вул. Шептицького, 9
Діагностичний центр СДС у Дрогобичі спеціалізується в області ультразвукової діагностики та магнітно-резонансної томографії. У медичному закладі можна також виконати дуплексне сканування судин голови та шиї, нирок, артерій і вен кінцівок. Співробітники центру систематично підвищують кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
  • УЗД молочних залоз та регіональних лімфовузлів 300
  • УЗД лімфовузлів 200
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • УЗД лімфовузлів (аксілярні, пахові, шийні) 250
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД периферичних лімфовузлів (однієї анатомічної ділянки) 330
Працює з