УЗД органів черевної порожнини у Львові

УЗД органів черевної порожнини — доступний, безпечний, інформативний, безболісний і доступний діагностичний метод. Його перевага полягає в можливості багаторазового проведення без будь-яких побічних ефектів. Методика дає можливість виявити різні захворювання як на початковій, так і пізнїй стадіях. УЗД ОЧП засноване на уловлюванні органом високочастотних хвиль з подальшим відображенням випромінювання. Апарат вловлює промені і відображає їх на екрані монітора у вигляді статичного або динамічного зображення. Об'ємне кольорове зображення в русі і в реальному часі виходить за допомогою 4D-дослідження.

УЗД внутрішніх органів широко використовується в діагностиці багатьох захворювань. Серед показань варто відзначити:

• болі в животі;
  • диспепсичні розлади (нудота, блювота, метеоризм, зміна характеру);
  • жовтяниця (жовтяничний відтінок шкіри, слизових, зміна кольору калу, сечі);
  • травматизація.

Також УЗД органів черевної порожнини проводиться для контролю прогресії хронічного гепатиту, цирозу, панкреатиту, холециститу, при підозрі на онкологічний процес, вроджені аномалії органів, перед хірургічним втручанням і після нього, для контролю лікування.

Завдяки УЗД черевної порожнини вдається виявити захворювання запального, паразитарного характеру, абсцеси, пухлинні, кістозні утворення, поліпи, каміння і дегенеративно-дистрофічні процеси. Абсолютних протипоказань до проведення процедури не існує, в зв'язку з цим ультразвукове дослідження органів черевної порожнини дозволяється проводити навіть малюкам. Щоб зробити УЗД черевної порожнини хорошої якості, необхідно заздалегідь підготуватися до проведення процедури. За 3 дні до УЗД черевної порожнини потрібно виключити з харчового раціону продукти, що підсилюють газоутворення, наприклад, боби, горох, борошняні вироби, капуста, молоко, деякі овочі, фрукти, жирні продукти, алкогольні і газовані напої.

Роздуті кишкові петлі погіршують провідність хвиль, що робить методику менш інформативною. Для зменшення метеоризму перед УЗД ШКТ за кілька днів пацієнтові призначається прийом ентеросорбентів, ферментних, проносних засобів, а також препаратів, що зменшують газоутворення. Якщо людина страждає на хронічні запори, для очищення кишечника показана клізма. Це полегшить проходження ультразвукових хвиль і зробить картинку на екрані монітора більш чіткою. Напередодні ввечері перед проведенням УЗД живота потрібно повечеряти не пізніше ніж 19.00. Діагностика здійснюється натщесерце, не рекомендується пити рідини більше 50 мл. Тривалість процедури обстеження становить приблизно 15 хвилин в залежності від вираженості підшкірно-жирової клітковини і ступеня метеоризму. Що стосується ургентних випадків, підготовка не проводиться, щоб не викликати розвиток ускладнень у зв'язку з відстрочкою обстеження.

УЗД внутрішніх органів (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, нирки, селезінка) 700 грн
УЗД органів черевної порожнини 400 - 500 грн
УЗД органів черевної порожнини та нирок 500 грн
УЗД органи черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка) 550 грн
УЗД органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка, жовчний міхур) 650 грн
УЗД органів черевної порожнини (печінка, підшлункова залоза, селезінка, жовчний міхур) та нирки 750 грн
УЗД органів черевної порожнини діти до 10-ти років 400 грн
УЗД органів черевної порожнини діти до 1-го року 300 грн
УЗД внутрішніх органів 700 грн
УЗД органів черевної порожнини (печінка, селезінка, жовчний міхур і протоки, підшлункова залоза) 450 грн
Знайдено 40 клінік

Сб Нед Цілодобово
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка + нирки та судини нирок 700
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • УЗД органів заoчеревинного простору (нирки, надниркові залози) 510
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка) 700
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає...
  • УЗД черевної порожнини 900
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • УЗД органи черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, підшлункова залоза, селезінка) 550
9,1
Львів вул. Щирецька, 36/5
р.Залізничний
VeroMed – це багатопрофільний медичний центр, що відповідає найвищим світовим стандартам надання медичної допомоги. Cпеціалісти МЦ забезпечать Вас лише якісним медичним обслуговуванням. Колектив центру – це велика дружня сім’я. І вони з великою любов’ю і турботою відносяться до кожного свого пацієнта. Лікарі медичного центру "VeroMed" постійно підтримують...
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) органів черевної порожнини (печінка + селезінка + підшлункова залоза + жовчний міхур) 800
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) органів черевної порожнини (печінка + селезінка + підшлункова залоза + жовчний міхур) та нирок 1 000
  • Ультразвукова діагностика (УЗД) : сечовий міхур, простата з визначенням залишкової сечі 750
8,9
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
  • УЗД черевної порожнини з нирками 530
8,9
Акції
Львів вул. Липова Алея, 15
р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медична клініка "IQMED" надає діагностичні та лікувальні послуги на основі доказової медицини та практичного досвіду. Спеціалізація клініки це сімейна медицина, кардіологія, доросла та дитяча психіатрія, ендокринологія, гастроентерологія, неврологія, , акушерство та гінекологія а також УЗД всіх органів.
  • УЗД КОМПЛЕКС обстеження органів черевної порожнини і нирок: печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, кишківник, сечовий міхур, шлунок, нирки, наднирники 880
  • УЗД органів черевної порожнини (обстеження печінки, жовчевого міхура, підшлункової залози та селезінки) 680
8,8
Львів вул. Караджича, 29 Б
р.Залізничний
Дельта Мед — це сучасний медичний центр, що розташувався в самому центрі Львова. Основна перевага клініки — це передове обладнання, що дозволяє проводити надточну діагностику в стислі терміни. За рахунок високої ефективності діагностичних заходів, фахівці призначають правильне лікування, яке допомагає досягти позитивного результату. Діагностика та лікування...
  • УЗД внутрішніх органів 700
8,7
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • УЗД внутрішніх органів: черевна порожнина (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки) 600
  • УЗД внутрішніх органів: черевна порожнина+наднирники 650
  • УЗД внутрішніх органів: черевна порожнина +сечовий міхур 650
Львів, вул. Угорська, 17
8,7
Львів вул. Костя Левицького, 55а
р.Залізничний
Центр лікування складних випадків безпліддя Паренс-Україна являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • УЗД органів черевної порожнини 800