Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД підшлункової залози у Львові

Послуга Ціна
УЗД підшлункової залози 80 - 260 грн

УЗД підшлункової залози (ультрасонографія) — метод ультразвукової діагностики, заснований на проходженні високочастотних хвиль через орган і відображенні променів назад в діагностичний апарат. У результаті виводиться зображення на монітор.

Методика високоінформативна, безпечна, недорога, не має побічних ефектів. Із огляду на відсутність протипоказань вона дозволяється малюкам, вагітним жінкам. Дослідження при необхідності повторюється кілька разів (без шкоди для здоров'я). Показання для УЗД підшлункової залози включають:

  • біль в області правого підребер'я, в животі різного характеру;
  • диспепсичні розлади (нудота, блювота, пронос, печія, відрижка, бурчання в животі, здуття);
  • об'ємні утворення в області залози;
  • підозра на ускладнений перебіг панкреатиту (абсцес, кіста, некроз).

Також обстеження підшлункової залози проводиться при вперше діагностованому діабеті, наявності лабораторних змін, які свідчать про дисфункції органу, для динаміки лікування або прогресії захворювань, при травмі живота, підозрі на доброякісний або злоякісний процес, перед хірургічним втручанням і після нього. За допомогою обстеження можна виявити гострі і хронічні запалення, онкологічні процеси первинного або вторинного походження, псевдокісти, вроджені аномалії розвитку, дегенеративно-дистрофічні зміни. У більшості випадків виконується комплексне УЗД печінки і підшлункової залози для отримання повної картини захворювання.

За кілька днів до проведення УЗД підшлункової залози слід дотримуватися дієтичного харчування. Для цього рекомендується відмовитися від солодощів, борошняних, жирних продуктів, деяких сортів овочів (капуста), бобових (гороху), алкоголю, газованих напоїв. Для зменшення газоутворення в кишечнику також призначаються спеціальні препарати (Еспумізан), ферментні засоби та ентеросорбенти.

65
9,0
Знайдено 6 клінік

Працюють по:

Сб Нед
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
8,9
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
  • УЗД підшлункової залози 80
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,3
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД підшлункової залози 150
Працює з
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00
7,3
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • УЗД підшлункової залози та селезінки 100
Працює з 09:00-18:00
7,0
Львів вул. Котляревського, 13
р.Галицький (Центр)
Клініка МСЛ спеціалізується на: ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції; сканування вагітності на будь-яких термінах; доплерографія; консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.
  • УЗД підшлункової залози
Працює з 09:00-18:00
3,7
Львів вул. Наукова, 12А
р.Франківський
Приватна багатопрофільна клініка "Істина" була заснована в 2006 році. Сучасне обладнання в руках досвідчених фахівців, серед яких кандидати медичних наук, заслужені лікарі України, дозволяє оперативно і якісно надати медичні послуги
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-19:00 Нд: 09:00-19:00