Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД підшлункової залози у Львові

Послуга Ціна
УЗД підшлункової залози 110

УЗД підшлункової залози (ультрасонографія) — метод ультразвукової діагностики, заснований на проходженні високочастотних хвиль через орган і відображенні променів назад в діагностичний апарат. У результаті виводиться зображення на монітор.

Методика високоінформативна, безпечна, недорога, не має побічних ефектів. Із огляду на відсутність протипоказань вона дозволяється малюкам, вагітним жінкам. Дослідження при необхідності повторюється кілька разів (без шкоди для здоров'я). Показання для УЗД підшлункової залози включають:

 • біль в області правого підребер'я, в животі різного характеру;
 • диспепсичні розлади (нудота, блювота, пронос, печія, відрижка, бурчання в животі, здуття);
 • об'ємні утворення в області залози;
 • підозра на ускладнений перебіг панкреатиту (абсцес, кіста, некроз).

Також обстеження підшлункової залози проводиться при вперше діагностованому діабеті, наявності лабораторних змін, які свідчать про дисфункції органу, для динаміки лікування або прогресії захворювань, при травмі живота, підозрі на доброякісний або злоякісний процес, перед хірургічним втручанням і після нього. За допомогою обстеження можна виявити гострі і хронічні запалення, онкологічні процеси первинного або вторинного походження, псевдокісти, вроджені аномалії розвитку, дегенеративно-дистрофічні зміни. У більшості випадків виконується комплексне УЗД печінки і підшлункової залози для отримання повної картини захворювання.

За кілька днів до проведення УЗД підшлункової залози слід дотримуватися дієтичного харчування. Для цього рекомендується відмовитися від солодощів, борошняних, жирних продуктів, деяких сортів овочів (капуста), бобових (гороху), алкоголю, газованих напоїв. Для зменшення газоутворення в кишечнику також призначаються спеціальні препарати (Еспумізан), ферментні засоби та ентеросорбенти.

Що таке УЗД підшлункової залози?

Novo (Ново), медичний центр

9,64
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.1
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00

Триомед

8,84
Львів вул. Костя Левицького, 43А р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Тріомед" спеціалізується на діагностуванні, лікуванні, профілактиці захворювань різних органів і систем. Пацієнти центру "Тріомед" отримують наступні послуги: діагностика патологій на високотехнологічному обладнанні; консультації докторів таких профілів: хірургічного, кардіологічного, кардіохірургічного,...
 • УЗД підшлункової залози
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8
Пн — Пт: 09:00-18:00

Медико-консультативний центр ЛОТОС

8,47
Львів вул. Генерала Чупринки, 3 р.Франківський
Сучасний медико-консультативний центр "Лотос" надає кваліфіковану медичну допомогу сімейного лікаря, займається ультразвуковою діагностикою внутрішніх органів та систем.
 • УЗД підшлункової залози
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 09:00-18:00

Кабінет УЗД Ультра-Соно

8,01
Львів вул. Братів Міхновських, 23 р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
 • УЗД підшлункової залози 110
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00

Естель, медичний центр

7,70
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років. Спеціалісти клініки ведуть активне співробітництво з австрійськими та німецькими колегами, регулярно беруть участь у міжнародних та українських конференціях.
 • УЗД підшлункової залози
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.8
Пн — Пт: 09:00-18:00

Ехокор на Угорській

7,22
Львів вул. Угорська, 15 р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • УЗД підшлункової залози 50
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00

Астар

7,21
Львів вул. Зигзаг, 5 р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
 • УЗД підшлункової залози та селезінки 100
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9
Пн — Пт: 09:00-18:00

Ехокор, відділеня УЗД

7,18
Львів вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх) р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
 • УЗД підшлункової залози 50
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн — Пт: 09:00-16:00

Медичний центр Біомед

7,15
Львів вул. Драгана, 4б р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін.
 • УЗД підшлункової залози 60
 • УЗД печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка, нирки + доплер 250
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.3
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00

МСЛ Центр

6,98
Львів вул. Котляревського, 13 р.Галицький (Центр)
Клініка МСЛ спеціалізується на: ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції; сканування вагітності на будь-яких термінах; доплерографія; консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.
 • УЗД підшлункової залози
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 6
Пн — Пт: 09:00-18:00