Фолікулометрія у Львові

Фолікулометрія — моніторингове дослідження працездатності яєчників, яке здійснюється із застосуванням ультразвуку протягом одного, а в деяких випадках — декількох менструальних циклів. Мета методу — контроль дозрівання фолікулів, виявлення домінантного фолікула, визначення точної дати формування жовтого тіла.

Фолікулометрія проводиться з метою:

• оцінки функціонування репродуктивних залоз;
  • підтвердження фази овуляції, визначення термінів її настання;
  • вибору оптимального дня для зачаття;
  • визначення необхідності в стимуляції яєчників;
  • підвищити або не допустити багатоплідної вагітності;
  • діагностувати патологію репродуктивної системи;
  • оцінки стану ендометрію (внутрішньої вистилає поверхні матки);
  • контролю над проведеним лікуванням.

Призначається жінкам, які страждають безпліддям. Також показано таке дослідження жінкам при гормональному дисбалансі (ановуляції, недостатності лютеїнової фази, синдромі полікістозу яєчників). Діагностика проводиться перед екстракорпоральним заплідненням, коли планується внутрішньоматкова інсемінація.

Ніякого підготовчого процесу ультразвуковий моніторинг не вимагає. Досить дотримуватися загальних рекомендацій, які характерні для УЗД черевної порожнини. Протягом декількох днів перед початком діагностики виключіть із раціону їжу, що викликає посилене газоутворення (горох, квасолю, капусту, борошняні вироби, солодощі, газовані напої). Із медикаментів призначаються ентеросорбенти, проносні і ферментні засоби. Основний недолік діагностики — потреба в ретельному відстежуванні зростання фолікула. Щоденна діагностика вимагає часу і терпіння як від пацієнтки, так і лікаря.

Фолликулометрия (3-4 обстеження) 400 грн
Знайдено 19 клінік

Працюють по:

Сб Нед
Марта
Хороша клініка, кваліфіковані лікарі. Особливо вдячна лікарю-УЗД Уляні - приємна дівчина та уважний лікар, дуже мені допомогла! Дякую!
Юрій Олександрович
На початку 2018 знайомі з Тернополя порадили звернутись у цю клініку, так як вони вже звертались і задоволені результатами лікування. Приїхавши в клініку мене приємно здивувало хороше ставлення до пацієнта, сучасне обладнання і методи лікування. Щира подяка лікарю – урологу Бойко Святославу Ігоровичу за точне визначення діагнозу хвороби в перший же день звернення, назначення різних процедур і лікарських засобів,які помогли за короткий час позбутися проблеми яка турбувала цілий рік(уретрит, простатит) . Цю клініку можу порекомендувати з найкращої сторони.
Юрій Олександрович
Віктор Микуляк
Багато писати небуду.Велика подяка усьому персоналу клініки за професійність,особлива подяка лікарю Подебрію Андрію Орестовичу.РЕКОМЕНДУЮ,щераз щоро вдячний,ДЯКУЮ.
Віктор Микуляк
Багато писати небуду.Дякую усьому персоналу клініки за професійність,особлива подяка Подебрію Андрію Орестовичу. РЕКОМЕНДУЮ клініку і лікаря.ДЯКУЮ.
ЮрійОлександрович
На початку 2018 року знайомі з Тернополя порадили цей медичний заклад, так як самі звертались і задоволені результатом лікування. Приїхавши в клініку Юросвіт і зайшовши мене приємно здивувало хороше ставлення до пацієнта сучасне обладнання і методика лікування. Бувши в Києві на лікуванні до того побачив набагато вищий рівень лікування. Щира подяка лікарю-урологу Бойко Святославу Ігоровичу за точне визначення діагнозу хвороби в перший ж день звернення, назначення різних процедур і лікарських засобів, які помогли за короткий час поздутися проблеми. яка мене турбувала( уретрит. простатит) Цю клініку можу рекомендувати з найкращої сторони .....ще раз дякую Бойко С.І.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • Фолікулометрія (5 обстежень) 750
Працює з 08:30-21:00
9,2
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • Фолікулометрія (кожний огляд) 250
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-18:00 Нд: 11:00-17:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
Працює з 09:00-21:00
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 08:00-19:00
9,2
Львів, вул. Антоновича, 102
7,2
Львів, вул. Стрийська, 204
8,8
Львів вул. Щерецька, 36
р.Залізничний
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
  • Фолікулометрія в природному циклі 180
  • Фолікулометрія в циклі стимуляції 180
Працює з 08:30-18:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та...
  • Фолікулометрія (до 7 УЗД) 1 130
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
Працює з 09:30-19:00
Львів вул. Угорська, 15
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
Працює з 09:00-19:00
Львів, вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх)
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Фолікулометрія (п’ять досліджень) от 750
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
  • Фолікулометрія (3-4 обстеження) 1 000
Працює з 10:00-20:00