Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД очей у Львові

Послуга Ціна
УЗД ока (офтальмосканування) 280 грн
УЗД очей 300 грн
Ультразвукова діагностика 50 грн

УЗД очі (офтальмоехографія) — метод ультразвукової діагностики, заснований на ехолокації. Апарат направляє на орган високочастотні хвилі (частота 7,5-13 МГц), які відображаються, передаючи апаратурі інформацію. В результаті на екрані монітора формується зображення. УЗД очей — інформативна методика в офтальмології.

Ультразвукове дослідження ока призначає офтальмолог при наступних станах:

 • очні пухлини;
 • помутніння рогівки;
 • проблеми з судинами очей;
 • захворювання очного дна і зорового нерва;
 • травми і крововиливу всередині органу;
 • відшарування сітківки;
 • помутніння кришталика.

Також УЗД очного яблука проводиться при потраплянні стороннього предмета, аномалії очниць, очних яблук, зміні їх розмірів, вроджених аномаліях розвитку, різних дефектах. УЗ-діагностика застосовується для дослідження анатомічних структур, м'язів, артерій, вен, а також для контролю лікувального процесу. Відносні протипоказання: відкрита травма органу, набряки повік (ретробульбарна кровотеча), травмування окологлазничной області.

Спеціально готуватися до УЗД очі не потрібно. Пацієнтки перед процедурою повинні зняти косметичні засоби з обличчя. Лікар наносить на верхні повіки водорозчинний гель. Пацієнт вкладається на кушетку, очі закриті. Датчик апарату доктор також змащує гелем і прикладає до повік, трохи натискаючи на очне яблуко. На прохання фахівця обстежуваний водить очима в різні боки, щоб всі структури і сегменти були доступні для ефективного перегляду. Час проведення маніпуляції — 10-15 хвилин. Після обстеження лікар видає висновок.

28
8,0
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
7,3
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної...
 • УЗД очей 300
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
7,0
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямками. Клініка входить до складу розвиненої мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами. У медичному центрі працюють лікарі вищої, першої та другої категорій.
 • УЗД очей 300
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00
6,8
Львів вул. Юрія Липи, 20
р.Шевченківський
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.
 • Ультразвукова діагностика 50
Працює з 09:00-18:00
3,8
Львів вул. Медової Печери, 1 (офіс 406)
р.Личаківський
Профільний кабінет ультразвукової діагностики ФИЯ, пропонує клієнтам пройти обстеження: серця (ЕХО), судин шиї, вен і артерій кінцівок, очей, суглобів, простати, сечового міхура, молочної та щитовидної залоз, внутрішніх органів.
 • УЗД очного яблука
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-13:00
3,7
Львів пр-т Червоної Калини, 68 (офіс 513)
р.Сихівський
Спеціалізований діагностичний кабінет ультразвуку "ФІЯ" проводить обстеження: малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз, серця, простати, судин і нижніх кінцівок, різних суглобів.
 • УЗД очного яблука
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-13:00