Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД очей у Львові

Послуга Ціна
УЗД ока (офтальмосканування) 250 грн

УЗД очі (офтальмоехографія) — метод ультразвукової діагностики, заснований на ехолокації. Апарат направляє на орган високочастотні хвилі (частота 7,5-13 МГц), які відображаються, передаючи апаратурі інформацію. В результаті на екрані монітора формується зображення. УЗД очей — інформативна методика в офтальмології.

Ультразвукове дослідження ока призначає офтальмолог при наступних станах:

  • очні пухлини;
  • помутніння рогівки;
  • проблеми з судинами очей;
  • захворювання очного дна і зорового нерва;
  • травми і крововиливу всередині органу;
  • відшарування сітківки;
  • помутніння кришталика.

Також УЗД очного яблука проводиться при потраплянні стороннього предмета, аномалії очниць, очних яблук, зміні їх розмірів, вроджених аномаліях розвитку, різних дефектах. УЗ-діагностика застосовується для дослідження анатомічних структур, м'язів, артерій, вен, а також для контролю лікувального процесу. Відносні протипоказання: відкрита травма органу, набряки повік (ретробульбарна кровотеча), травмування окологлазничной області.

Спеціально готуватися до УЗД очі не потрібно. Пацієнтки перед процедурою повинні зняти косметичні засоби з обличчя. Лікар наносить на верхні повіки водорозчинний гель. Пацієнт вкладається на кушетку, очі закриті. Датчик апарату доктор також змащує гелем і прикладає до повік, трохи натискаючи на очне яблуко. На прохання фахівця обстежуваний водить очима в різні боки, щоб всі структури і сегменти були доступні для ефективного перегляду. Час проведення маніпуляції — 10-15 хвилин. Після обстеження лікар видає висновок.

78
6,0
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
5,6
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Дитяча поліклініка "Веселка" - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття. В клініці працюють лікарі вищої, першої та другої кваліфікації.
  • УЗД очей 200
Працює з 08:00-20:00
Сб: 09:00-17:00
3,7
Львів пр-т Червоної Калини, 68 (офіс 513)
р.Сихівський
Спеціалізований діагностичний кабінет ультразвуку "ФІЯ" проводить обстеження: малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз, серця, простати, судин і нижніх кінцівок, різних суглобів.
  • УЗД очного яблука
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-13:00
3,7
Львів вул. Медової Печери, 1 (офіс 406)
р.Личаківський
Профільний кабінет ультразвукової діагностики ФИЯ, пропонує клієнтам пройти обстеження: серця (ЕХО), судин шиї, вен і артерій кінцівок, очей, суглобів, простати, сечового міхура, молочної та щитовидної залоз, внутрішніх органів.
  • УЗД очного яблука
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-13:00