Скринінгове УЗД плоду у Львові

Сб
Софія
Гарна клініка професійна лікарка Ірина Богданівна ..всім рекомендую
Марія Володимирівна
Чисто красиво акуратно, сама найкраща клініка на мою думку.
Людмила
Дякую всьому персоналу зв чуйне ставлення до пацієнтів. Робила узд і проходила масаж хребта. На узд все докладно розказали і дали рекомендації. Після сеансу масажу у мануаліста стало набагато легше з спиною. Всім рекомендую !!!
Ігор
Проходив курс баночного масажу в Ігоря Андрійовича. Класно знімає запальні процеси в м'язах, знімає застій молочної кислоти, "солей" в м'язах, і дуже класно знімає спазм в глибинних м'язах при який звичайний масаж руками не знімає. Для тих хто займається в залі то важливо. Після того як поклав банки на шию та трапецію, то після того в голові набагато легше стало, мозги краще почали думати, виявляється вже з рік чи більше ходив з зажатою шиєю, тому голова тяжко думала. Приємно, що Ігор Андрійович також наголосить на проблемних моментах, дасть вправи для закачки ослаблених м'язів, чи яку літературу. Рекомендую!
Ігор
Проходив курс баночного масажу в Ігоря Андрійовича. Класно знімає запальні процеси в м'язах, знімає застій молочної кислоти, "солей" в м'язах, і дуже класно знімає спазм в глибинних м'язах при який звичайний масаж руками не знімає. Після того як поклав банки на шию та трапецію, то після того в голові набагато легше стало, мозги краще почали думати, виявляється вже з рік чи більше ходив з зажатою шиєю, тому голова тяжко думала. Приємно, що Ігор Андрійович також наголосить на проблемних моментах, дасть вправи для закачки ослаблених м'язів, чи яку літературу. Рекомендую!
Віра
Дуже вдячна Ніколаєвій Ользі Іванівні з відділення по вул. Драгана. Прекрасний спеціаліст, досвідчений лікар. чуйна людина. Вся наша сім'я на УЗД йде тільки до неї.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
Працює з 09:00-21:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
Працює з 10:00-20:00