Скринінгове УЗД плоду у Львові

Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб
Ірина
Неодноразово проходила процедуру гідроколонотерапії. Приємно вражена гарним ставленням персоналу та індивідуальним підходом. Якість, повага до пацієнтів, сучасний рівень! Так тримати!!!
Павло
Робили МРТ нещодавно в цьому закладі,заклад гарний,просторий чисто і до тебе відносяться гарно але на цьому всі плюси закінчуються,чекали на висновок по МРТ близько 6 годин,для себе розумію що кваліфікованих спеціалістів по опису проблеми нема в Ново,швидше за все що звязувались з іншими кваліфікованими людьми,консультація в ціну МРТ не входить,платиш 2200 суто за голе МРТ,тому так як нам потрібно було терміново робити обстеження ми робили там,клініку не рекомендую,більше ніж зовнішній облік нічого корисного для себе не побачив,на мою думку професіоналів там нема.
Зручно, якісно, відносно не дорого.
Якісно, професійно, не дорого. Окреме дякую Ніколаєвій Ользі Іванівній за детальний огляд і поради.
Софія
Гарна клініка професійна лікарка Ірина Богданівна ..всім рекомендую
Марія Володимирівна
Чисто красиво акуратно, сама найкраща клініка на мою думку.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
Працює з 09:00-21:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 09:00-18:00
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
Працює з 10:00-20:00