Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД селезінки у Львові

Послуга Ціна
УЗД селезінки 80 - 260 грн

Вид обстеження. УЗД селезінки - високоінформативна діагностична методика, заснована на ультразвуковому скануванні органу. Вона не має побічних ефектів навіть при багатократних повторах. Діагностика безболісна і недорога, яка не має протипоказань.

Необхідність. Обстеження призначається гастроентерологом або терапевтом .. Показаннями є: сильні, нетерпимі болі в животі; зниження апетиту, нудота, блювання ,, зміна кольору стільця і ​​урини, різке схуднення; підозра на онкологію; необхідність хірургічного втручання; контроль лікувального процесу; в анамнезі - вроджені аномалії селезінки.

За допомогою сканування можна виявити: онкологічні та запальні захворювання, абсцеси, кісти, поліпи, каміння; розрив селезінки, вроджені аномалії, дегенеративно-дистрофічні зміни.

Підготовка. УЗД селезінки вимагає особливої ​​підготовки. За 3 дні до УЗД з їжі виключаються продукти, що викликають метеоризм: боби, горох, борошняні вироби, молоко, деякі овочі і фрукти, жирні продукти, алкогольні і газовані напої.

У ці 3 дні хворий приймає Еспумізан натщесерце, Мезим - по 1 тблетке під час їжі. Від запорів кишечник очищається за допомогою прийому проносного або очисної клізми. У день дослідження не можна їсти, пити, палити, жувати жуйку. В екстрених випадках готуватися не потрібно.

Діагностика проводиться стандартно, за винятком того, що доктор просить пацієнта повернутися на той чи інший бік і глибоко подихати в певний момент. Тривалість ультразвукового сканування селезінки 15 хвилин.

62
9,0
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
8,9
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
  • УЗД селезінки 80
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,3
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД селезінки 150
Працює з
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00
7,0
Львів вул. Котляревського, 13
р.Галицький (Центр)
Клініка МСЛ спеціалізується на: ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції; сканування вагітності на будь-яких термінах; доплерографія; консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.
  • УЗД селезінки
Працює з 09:00-18:00
5,0
Львів вул. Куліша, 25
р.Галицький (Центр)
Клініка спеціалізується на проведенні ультразвукового дослідження та наданні гінекологічних консультацій. Послуги медичного центру: УЗД всіх органів і систем; скринінг вагітності; підготовка до вагітності; профілактичний огляд гінеколога; консультації сімейних пар; обстеження новонароджених; нейросонографія у дітей та ін.
Працює з 09:00-18:00