УЗД печінки в Полтаві

Послуга Ціна
УЗД печінки 70 грн.
7,6
Полтава вул. Київська, 14
Медичний центр сімейного здоров’я має першу категорію акредитації, надає допомогу у лікуванні та діагностиці багатьох хвороб по 20 спеціалізаціям. Лікарі клініки мають медичну освіту, багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Петро, 30 листопада '-1р.

Робив у цій клініці УЗД внутрішніх органів, приємно вразила сучасність апаратури. Мені підходить розклад роботи, адже декілька вільних годин є лише у неділю. Робітники привітні та кваліфіковані. Сама клініка справляє позитивне враження. Упевнений, що буду звертатися сюди іще.

• УЗД печінки 70
Працює з 08:00-19:00
Сб: 08:00-15:00 Нд: 08:00-15:00
7,5
Полтава вул. Шевченко, 44
Медичний центр "Латона" надає допомогу у лікуванні та діагностиці різноманітних захворювань за 16 напрямками методами класичної та народної медицини. Для консультації запрошуються найкращі фахівці, професори, провідні спеціалісти у своїй галузі.
Ксенія, 30 листопада '-1р.

Коли у бабусі почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, нам дуже допомогли фахівці клініки «Латона». Адже тут можна не тільки викликати лікаря на дім, але й скористатися послугами медичного уход та маніпуляцій вдома у пацієнта. Це значно полегшило життя і нам, і бабусі.

• УЗД печінки
Працює з 08:00-18:00