Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД слинних залоз у Львові

Послуга Ціна
УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки) 170 - 250 грн
УЗД слинних залоз 200 - 220 грн

УЗД слинних залоз — поширена методика діагностування стану слюновидільних органів і каналів за допомогою ультразвукових хвиль. Це нешкідливий, безпечний, доступний, високоінформативний спосіб обстеження. Крім огляду слинних залоз, візуалізуються лімфатичні вузли. Лікар оцінює величину, правильність контурів і розташування досліджуваного органу, визначає наявність пухлин або каменів. Завдяки відсутності побічних ефектів і протипоказань діагностика допускається для проведення малюкам і вагітним жінкам.

Серед показань до виконання УЗД слинної залози варто віднести:

  • больовий синдром в області мигдалин, горла або щік;
  • відчуття стороннього тіла;
  • візуальне збільшення залоз;
  • зміна щільності і форми.

Також УЗД слинних залоз застосовують для виявлення абсцесів, доброякісних або злоякісних новоутворень, кістозних утворень, при сіаладеніті, сіалоліті і сіаладенозі. Больові відчуття іноді іррадіюють в скроневу і потиличну область. Вкрай запущені форми захворювання залоз — гнійний тип запалення і прорив нагноєння. Великий запальний процес провокує підвищення температури до 39 градусів. Дослідження застосовується тільки до великих парних залоз — під'язикових, підщелепних і привушних. Можливе проведення в будь-якому віці.

Для виконання ультразвукового обстеження залоз не потрібно спеціальної підготовки. Рекомендується підтримувати елементарну гігієну порожнини рота. Діагностична процедура займає приблизно 5-7 хвилин. Тривалість варіює залежно від тяжкості патологічного процесу і наявності ускладнень. Результати огляду пацієнт отримує на руки в найближчі 15 хвилин.

57
9,0
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Сб: 09:00-19:00
9,0
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • УЗД слинних залоз 220
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,5
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та...
  • УЗД слинних залоз 200
Працює з 09:00-19:00
Сб: 11:00-16:00
8,3
Львів вул. Братів Міхновських, 23
р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки) 170
Працює з
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00
7,0
Львів вул. Котляревського, 13
р.Галицький (Центр)
Клініка МСЛ спеціалізується на: ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції; сканування вагітності на будь-яких термінах; доплерографія; консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.
  • УЗД слинних залоз (1 анатомічна ділянка)
Працює з 09:00-18:00