Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД слинних залоз у Львові

Послуга Ціна
УЗД слинних залоз 150
УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки) 140

УЗД слинних залоз — поширена методика діагностування стану слюновидільних органів і каналів за допомогою ультразвукових хвиль. Це нешкідливий, безпечний, доступний, високоінформативний спосіб обстеження. Крім огляду слинних залоз, візуалізуються лімфатичні вузли. Лікар оцінює величину, правильність контурів і розташування досліджуваного органу, визначає наявність пухлин або каменів. Завдяки відсутності побічних ефектів і протипоказань діагностика допускається для проведення малюкам і вагітним жінкам.

Серед показань до виконання УЗД слинної залози варто віднести:

  • больовий синдром в області мигдалин, горла або щік;
  • відчуття стороннього тіла;
  • візуальне збільшення залоз;
  • зміна щільності і форми.

Також УЗД слинних залоз застосовують для виявлення абсцесів, доброякісних або злоякісних новоутворень, кістозних утворень, при сіаладеніті, сіалоліті і сіаладенозі. Больові відчуття іноді іррадіюють в скроневу і потиличну область. Вкрай запущені форми захворювання залоз — гнійний тип запалення і прорив нагноєння. Великий запальний процес провокує підвищення температури до 39 градусів. Дослідження застосовується тільки до великих парних залоз — під'язикових, підщелепних і привушних. Можливе проведення в будь-якому віці.

Для виконання ультразвукового обстеження залоз не потрібно спеціальної підготовки. Рекомендується підтримувати елементарну гігієну порожнини рота. Діагностична процедура займає приблизно 5-7 хвилин. Тривалість варіює залежно від тяжкості патологічного процесу і наявності ускладнень. Результати огляду пацієнт отримує на руки в найближчі 15 хвилин.

Що таке узд слинних залоз?

Novo (Ново)

9,73
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00

Центр літотрипсії та ультразвукової діагностики

8,85
Львів вул. Івана Огієнка, 3 р.Галицький (Центр)
Відкриття центру літотрипсії та ультразвукової діагностики відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові...
  • УЗД слинних залоз 150
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.3
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-15:00

Триомед

8,83
Львів вул. Костя Левицького, 43А р.Личаківський
Багатопрофільний медичний центр "Тріомед" спеціалізується на діагностуванні, лікуванні, профілактиці захворювань різних органів і систем. Пацієнти центру "Тріомед" отримують наступні послуги: діагностика патологій на високотехнологічному обладнанні; консультації докторів таких профілів: хірургічного, кардіологічного, кардіохірургічного,...
  • УЗД слинних залоз (1 анатомічна ділянка)
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.9
Пн — Пт: 09:00-18:00

Кабінет УЗД Ультра-Соно

8,01
Львів вул. Братів Міхновських, 23 р.Залізничний
Сучасний кабінет ультразвукової діагностики організму "Ультра-Соно" займається медичною діагностикой неінвазивними методами, які більш інформативні. В кабінеті працюють кваліфіковані фахівці, лікарі та лаборанти, які вдосконалюють свої знання.
  • УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки) 140
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн: 09:00-14:00 Вт: 15:00-18:00 Ср: 09:00-14:00 Чт: 15:00-18:00 Пт: 09:00-14:00

Дитяча полікліника Веселка

7,85
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Дитяча поліклініка "Веселка" - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття. В клініці працюють лікарі вищої, першої та другої кваліфікації.
  • УЗД слинних залоз 110
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00

МСЛ Центр

6,98
Львів вул. Котляревського, 13 р.Галицький (Центр)
Клініка МСЛ спеціалізується на: ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції; сканування вагітності на будь-яких термінах; доплерографія; консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.
  • УЗД слинних залоз (1 анатомічна ділянка)
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 6
Пн — Пт: 09:00-18:00