3D УЗД у Львові

3D-УЗД (метод тривимірної ехографії) — методика ультразвукової діагностики, що дозволяє візуалізувати просторову картину розташування і роботи кровоносних судин в різних ракурсах і в реальному часі. За допомогою цього діагностичного методу дослідження можна з високою точністю виявити патологічний процес. Ультразвукова хвиля не сприймається органами почуттів людини, вона проходить через тканини і дає різний відображення — це принцип 3D-УЗД. Ультразвукова хвиля посилається апаратом і приймається їм назад у відбитому вигляді різного ступеня.

Цій діагностичній технології всього 40 років. Термін «3D» умовно позначає мірність простору. Якщо зазвичай двомірне УЗІ показує висоту і довжину, такий вид дослідження — ще і ширину. В результаті виходить об'ємне зображення. Переваги цього способу діагностики: безпека, оперативність, можливість отримати картину в кольорі і в об'ємі.

Призначити 3Д-УЗД може фахівець будь-якого профілю. Медичні показання:

• підозра на новоутворення, кісти, поліпи, наявність сторонніх предметів;
  • гострі або хронічні запальні процеси в будь-якій системі або органі;
  • підготовка до операції;
  • контроль лікування, уточнення діагнозу;
  • спостереження за вагітністю;
  • скарги хворого на болі різного характеру;
  • вроджені чи набуті аномалії;
  • профілактичне обстеження.

Готуватися до 3Д-УЗД необхідно в залежності від досліджуваної області, всі підготовчі маніпуляції обумовлюються з лікарем. Пацієнт вкладається на спину. Датчик і шкіра обробляються спеціальним гелем. Лікар-рентгенолог водить датчиком по проекції обстежуваного органу, і відразу ж на екран монітора виводиться кольорове об'ємне зображення. Час проведення процедури — 20-50 хвилин.

3D-УЗД при вагітності

Всі прилади, які застосовуються під час проведення процедури, працюють в імпульсному режимі. Спеціаліст отримує об'ємні і кольорові знімки. На зображеннях чітко видно риси обличчя малюка. Як правило, 3D-УЗД плоду використовується в якості доповнення до стандартного двомірного дослідження, тому що існує ряд обмежень до проведення нового методу, пов'язаний з терміном вагітності, станом плода в утробі матері. Тривимірне дослідження проводиться на 24-му тижні. Лікар діагностує багато- або маловоддя, гіпотрофію. Варто відзначити, що ознаки загрозливого викидня оцінюються і при проведенні звичайного 2D-УЗД.

Знайдена 1 клініка

Дар'я
Клініка ДВ супроводжує мою вагітність і можу сказати тільки хороше ❤️. Дякую Марті Володимирівні за професіоналізм та чудовий настрій, який вона дарує нам під час кожного огляду
Чудовий лікар! Справжній професіонал своєї справи! Людяний, чесний, порядний, доброзичливий. Рекомендую!
Дуже хороший лікар! Справжній професіонал своєї справи. Людяний, чесний, доброзичливий. Рекомендую!
Щиро дякую Рибчинському Гордію Олеговичу, за вчасно виявлену, серйозну проблему на ранньому етапі, та прооперовано. Лікар дуже хороший, уважний, професіонал у справах мамології та онкохірургії!!!
УЛЯНА
Вперше звернулась до Марти Володимирівни на 6-му тижні вагітності, в неї ж зробила перше УЗД свого малюка і отримала кваліфіковані та дієві рекомендації щодо подальших кроків для збереження та виношування, адже вагітність виявилась непростою та з певними ускладненнями. Марта Володимирівна призначила мені курс лікування, аналогічний тому, що в стаціонарі, але пройшла я його вдома без лікарняних палат та зайвих стресів, за що дуже вдячна лікареві! Єдиним "неприємним" моментом нашого спілкування і лікування була цьогорічна літня відпустка лікаря:)), адже я дуже хвилювалась хто мене прийме і фахово проконсультує у разі виникнення якихось проблем чи загострень. На щастя, все добре, і сьогодні ми з синочком йдемо на наш довгоочікуваний прийом:) Велике спасибі Марті Володимирівні за людяність, розуміння, терпіння, увагу, знання та професіоналізм!
Наталя
Була на прийомі у Марти Володимирівної ,яка уважно вислухала і заспокоїла,зробивши необхідні обстеження ,все ретельно пояснила і призначила лікування. Дуже добра як людина, і як лікар уважна,розумна і кваліфікована.
5,4
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення...
Працює з
Пн: 08:00-13:00 Ср: 08:00-13:00 Пт: 08:00-13:00