Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

3D УЗД у Львові

3D-УЗД (метод тривимірної ехографії) — методика ультразвукової діагностики, що дозволяє візуалізувати просторову картину розташування і роботи кровоносних судин в різних ракурсах і в реальному часі. За допомогою цього діагностичного методу дослідження можна з високою точністю виявити патологічний процес. Ультразвукова хвиля не сприймається органами почуттів людини, вона проходить через тканини і дає різний відображення — це принцип 3D-УЗД. Ультразвукова хвиля посилається апаратом і приймається їм назад у відбитому вигляді різного ступеня.

Цій діагностичній технології всього 40 років. Термін «3D» умовно позначає мірність простору. Якщо зазвичай двомірне УЗІ показує висоту і довжину, такий вид дослідження — ще і ширину. В результаті виходить об'ємне зображення. Переваги цього способу діагностики: безпека, оперативність, можливість отримати картину в кольорі і в об'ємі.

Призначити 3Д-УЗД може фахівець будь-якого профілю. Медичні показання:

  • підозра на новоутворення, кісти, поліпи, наявність сторонніх предметів;
  • гострі або хронічні запальні процеси в будь-якій системі або органі;
  • підготовка до операції;
  • контроль лікування, уточнення діагнозу;
  • спостереження за вагітністю;
  • скарги хворого на болі різного характеру;
  • вроджені чи набуті аномалії;
  • профілактичне обстеження.

Готуватися до 3Д-УЗД необхідно в залежності від досліджуваної області, всі підготовчі маніпуляції обумовлюються з лікарем. Пацієнт вкладається на спину. Датчик і шкіра обробляються спеціальним гелем. Лікар-рентгенолог водить датчиком по проекції обстежуваного органу, і відразу ж на екран монітора виводиться кольорове об'ємне зображення. Час проведення процедури — 20-50 хвилин.

3D-УЗД при вагітності

Всі прилади, які застосовуються під час проведення процедури, працюють в імпульсному режимі. Спеціаліст отримує об'ємні і кольорові знімки. На зображеннях чітко видно риси обличчя малюка. Як правило, 3D-УЗД плоду використовується в якості доповнення до стандартного двомірного дослідження, тому що існує ряд обмежень до проведення нового методу, пов'язаний з терміном вагітності, станом плода в утробі матері. Тривимірне дослідження проводиться на 24-му тижні. Лікар діагностує багато- або маловоддя, гіпотрофію. Варто відзначити, що ознаки загрозливого викидня оцінюються і при проведенні звичайного 2D-УЗД.

22
7,0
8,4
Львів вул. Зелена, 51
р.Личаківський
Спеціалізований діагностичний центр Два К пропонує клієнтам послуги: різні види УЗД, лабораторні дослідження, консультації гінеколога, дерматовенеролога, уролога, програми з лікування безпліддя, лікування грибків.
  • Діагностика вагітності, 3D доплерометрія (тільки з обмінною картою)
Працює з 10:00-18:00
Сб: 10:00-14:00
5,6
Львів вул. Круп’ярська, 1
р.Личаківський
Пацієнти центру Ехомед отримують наступні послуги: Ультразвукове обстеження: щитовидної залози, органів черевної порожнини, грудних залоз, жіночих статевих органів, сечовидільної системи, УЗД вагітних (3D і 4D); опплерометрия; Ехокардіограма; Первинний лікарський огляд; Консультація генетика.
  • Обстеження вагітності 3D
Працює з 10:00-17:00
Сб: 10:00-17:00 Нд: 10:00-17:00