Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД передміхурової залози у Львові

УЗД передміхурової залози — високоінформативне діагностичне обстеження, що дозволяє візуалізувати простату, оцінити розміри і межі залози, структуру тканин, роботу сім'явивідних проток, а також виявити наявність запального процесу або пухлин. Методика широко поширена завдяки своїй безболісності, безпеки, доступності та ефективності. У зв'язку з цим ультразвукове дослідження передміхурової залози дозволяється виконувати в дитячому віці. Воно не має протипоказань і при необхідності повторюється кілька разів, не надаючи шкоди здоров'ю.

Проведення УЗД передміхурової залози і насінних бульбашок рекомендує андролог або уролог. До основних показань відноситься:

 • біль в нижній частині живота;
 • порушення сечовипускання;
 • порушення потенції і ерекції;
 • безпліддя;
 • наявність крові в сечі;
 • запальний процес;
 • венозний застій;
 • обструкція сім'явивідних проток;
 • відхилення в спермограмі, аналізі крові і сечі;
 • передопераційна підготовка і контроль проведеного лікування.

Ультразвукове дослідження простати і сім'яних пухирців дозволяє діагностувати:

 • гострий, хронічний простатит;
 • гіперплазію тканин залози;
 • доброякісні та злоякісні новоутворення (аденому, рак);
 • абсцес;
 • туберкульоз залози;
 • везикуліт;
 • емпіему сім'яного канатика;
 • закупорку сім'явивідних проток;
 • запальний процес різної етіології.

УЗД простати виконується кількома способами — трансабдомінально (через стінку живота) або трансректально (через прямий відділ кишечника). Трансабдомінальне УЗД простати проводиться після попередньої спеціальної підготовки, яка включає наповнення сечового міхура. Із цією метою за годину до обстеження необхідно випити 1-1,5 літра води. Пацієнт розташовується на кушетці, на спині. Датчик пересувається по передній стінці живота по змащеній гелем поверхні. Спеціальний гель дозволяє точно передавати зображення на монітор. Сканування проводиться в подовжній і поперечній площинах.

Трансректальне УЗД простати, крім наповнення сечового міхура, вимагає попередньої постановки клізми для спорожнення кишечника. Трансректальне УЗД виконується на лівому боці, зігнувши ноги до живота. Датчик діаметром 2 см вводиться в пряму кишку, після чого досліджується необхідна область.

УЗД сечового міхура,простати і сім"яних міхурців 400 грн
УЗД чоловічої сечостатевої системи(нирки,сечовий міхур,простата,сім"яні міхурці,калитка) 900 грн
УЗД передміхурової залози і сечового міхура 355 грн
УЗД сечового міхура і простати 400 грн
УЗД чоловіче здоров’я 1 (сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці) 300 грн
УЗД чоловіче здоров’я 2 (сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, нирки) 400 грн
УЗД сечового міхура та простати 220 грн
УЗД простати з визначення залишкової сечі (при потребі трансректально) 290 грн
УЗД нирок, сечового міхура і передміхурової залози 440 грн
УЗД простати +с/м+сім.міх 250 грн
223
9,0
Знайдено 17 клінік

Працюють по:

Сб Нед
10
Катерина
Хворію давно вже хронічно але останнє загострення далося досить складно. Через це звернулась до лікаря про якого вже чула хороші відгуки. Мене гарно прийняли уважно вислухали і оцінили ситуацію. Після цього лікар призначив лікування. Зараз все супер.
02 ноября '19 г.
9
Руслан
Задоволений візитом до лікаря.
26 октября '19 г.
10
Олександр
Звернулись разом з дружиною. Нам допоміг. Зауважень не маємо. В разі чогось прийдемо ще.
22 ноября '19 г.
10
Марк
Колись лікувався але ситуація залишилась без змін. Коли звернувся до цього лікаря то побачив комплексний підхід а це мене вразило. Важливо коли лікар дійсно професіонал.
03 ноября '19 г.
10
Антон
Звернувся на консультацію до Наконечного Андрія Богдановича через те що начитався хороших відгуків. Сам особисто переконався, сміливо рекомендую. Моя порада - Не затягуйте з проблемою.
19 ноября '19 г.
9
Руслан
Звернувся до лікаря з дуже особистою проблемою, але лікар толерантний і роз’яснив все суто по справі.
12 ноября '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
 • УЗД простати з визначення залишкової сечі (при потребі трансректально) 290
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-18:00
8,9
Акції
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
 • УЗД сечового міхура,простати і сім"яних міхурців 400
 • УЗД чоловічої сечостатевої системи(нирки,сечовий міхур,простата,сім"яні міхурці,калитка) 900
Працює з 09:00-17:00
Сб: 10:00-14:00
Medicover
8,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
 • УЗД сечового міхура та простати 220
Працює з 09:00-20:00
Сб: 10:00-16:00
8,8
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та...
 • УЗД нирок, сечового міхура і передміхурової залози 440
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
8,7
Львів вул. Озаркевича, 4
р.Галицький (Центр)
Унікальний і єдиний в Україні багатопрофільний Шпиталь надає послуги за напрямками гінекологія, дерматологія, кардіологія, терапія, отоларингологія, неврологія, травматологія, урологія, УЗД діагностика, ендоскопія.
 • УЗД простати +с/м+сім.міх 250
 • УЗД простати+с/м 240
Працює з 08:00-17:00
8,7
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення...
Працює з 10:00-18:00
8,6
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
 • УЗД передміхурової залози і сечового міхура от 355
Працює з 09:00-18:00
8,5
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
Працює з 09:30-19:00
8,5
Львів вул. Щирецька, 36
р.Залізничний
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Марина, 31 мая '20г.

Стояла на обліку у лікаря гінеколога Марчук Наталії Юріївни. Лікар постійно була на звязку, відповідала на усі мої питання. Дуже задоволена, що саме до неї звернулась.

Працює з 08:30-19:00
Сб: 10:00-15:00
8,3
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00