Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД матки у Львові

Послуга Ціна
УЗД матки та придатків (трансабдомінально) 200 грн
УЗД матки та додатків ((при потребі трансвагінало) 290 грн

УЗД матки — метод ультразвукової діагностики, який дозволяє вивчити структуру матки і придатків з метою виявлення патологій. Дослідження безпечно для пацієнтки і абсолютно безболісно. Скринінг дозволяє діагностувати захворювання жіночої статевої сфери на ранніх стадіях, визначати причини безпліддя. В останньому випадку дослідження проводиться в комплексі з процедурою УЗД яєчників. Під час процедури використовується датчик, який посилає високочастотні хвилі в обстежувані тканини. Інформація, отримана сканером, відображається на моніторі в статичному або динамічному режимі, в залежності від виду технології.

Призначається обстеження лікарем-гінекологом, ендокринологом в наступних випадках:

  • біль і дискомфорт в області лобка, з правого або / і лівого боку живота;
  • розлад місячного циклу;
  • нехарактерні виділення поза циклом;
  • безпліддя;
  • планування вагітності;
  • необхідність хірургічного втручання, ЕКО;
  • контроль лікувального та післяопераційного процесу.

За допомогою УЗД матки виявляють запалення, кісти, абсцеси, гіперплазію, міому, вроджені аномалії розвитку, ерозії, псевдоерозії, розрив шийки, позаматкову вагітність. Оцінюють анатомічну норму всіх маткових структур: дна, тіла, стінок, судин, зв'язок, нервів. Процедура проводиться поряд з УЗД яєчників, якщо діагностика утруднена або існує підозра обширного запалення.

Ультразвукове дослідження матки і придатків здійснюється двома способами: абдомінальним і трансвагинальним. Останній спосіб найбільш інформативний і оперативний. Оптимальний період огляду — 1-5 день менструального циклу, при вагітності — 11-14 тиждень. Спеціальної підготовки, крім особистої гігієни, не потрібно. Пацієнтка лежить на спині, лікар-діагност надягає на трансвагінальний датчик презерватив і вводить в порожнину матки. На екран монітора виводиться зображення. Тривалість процедури становить 5-10 хвилин. Абдомінальний спосіб також застосовується в діагностиці, але значно рідше, його зручно практикувати в УЗД придатків. Поверхневе дослідження органів малого таза дає менш точні результати, тому патології на ранніх стадіях розвитку з його допомогою виявити складно. У більшості клінік і діагностичних центрів проводять як абдомінальне, так і вагінальне УЗД. Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса — далеко не повний список міст України, медустанови яких надають подібні послуги.

59
8,0
Знайдено 4 клініки

Працюють по:

Сб
9,0
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки "UROSVIT" (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна...
  • УЗД матки та додатків ((при потребі трансвагінало) 290
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
8,9
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
  • УЗД матки та придатків (трансабдомінально) 200
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • УЗД матки
Працює з 09:00-18:00
5,0
Львів вул. Куліша, 25
р.Галицький (Центр)
Клініка спеціалізується на проведенні ультразвукового дослідження та наданні гінекологічних консультацій. Послуги медичного центру: УЗД всіх органів і систем; скринінг вагітності; підготовка до вагітності; профілактичний огляд гінеколога; консультації сімейних пар; обстеження новонароджених; нейросонографія у дітей та ін.
Працює з 09:00-18:00