Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД матки у Львові

Послуга Ціна
УЗД матка, придатки 117
УЗД матка, придатки (трансабдоміально на повний сечовий міхур (ТА) 140
УЗД матка, придатки ендовагінальним датчиком (TV) 200

УЗД матки — метод ультразвукової діагностики, який дозволяє вивчити структуру матки і придатків з метою виявлення патологій. Дослідження безпечно для пацієнтки і абсолютно безболісно. Скринінг дозволяє діагностувати захворювання жіночої статевої сфери на ранніх стадіях, визначати причини безпліддя. В останньому випадку дослідження проводиться в комплексі з процедурою УЗД яєчників. Під час процедури використовується датчик, який посилає високочастотні хвилі в обстежувані тканини. Інформація, отримана сканером, відображається на моніторі в статичному або динамічному режимі, в залежності від виду технології.

Призначається обстеження лікарем-гінекологом, ендокринологом в наступних випадках:

 • біль і дискомфорт в області лобка, з правого або / і лівого боку живота;
 • розлад місячного циклу;
 • нехарактерні виділення поза циклом;
 • безпліддя;
 • планування вагітності;
 • необхідність хірургічного втручання, ЕКО;
 • контроль лікувального та післяопераційного процесу.

За допомогою УЗД матки виявляють запалення, кісти, абсцеси, гіперплазію, міому, вроджені аномалії розвитку, ерозії, псевдоерозії, розрив шийки, позаматкову вагітність. Оцінюють анатомічну норму всіх маткових структур: дна, тіла, стінок, судин, зв'язок, нервів. Процедура проводиться поряд з УЗД яєчників, якщо діагностика утруднена або існує підозра обширного запалення.

Ультразвукове дослідження матки і придатків здійснюється двома способами: абдомінальним і трансвагинальним. Останній спосіб найбільш інформативний і оперативний. Оптимальний період огляду — 1-5 день менструального циклу, при вагітності — 11-14 тиждень. Спеціальної підготовки, крім особистої гігієни, не потрібно. Пацієнтка лежить на спині, лікар-діагност надягає на трансвагінальний датчик презерватив і вводить в порожнину матки. На екран монітора виводиться зображення. Тривалість процедури становить 5-10 хвилин. Абдомінальний спосіб також застосовується в діагностиці, але значно рідше, його зручно практикувати в УЗД придатків. Поверхневе дослідження органів малого таза дає менш точні результати, тому патології на ранніх стадіях розвитку з його допомогою виявити складно. У більшості клінік і діагностичних центрів проводять як абдомінальне, так і вагінальне УЗД. Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса — далеко не повний список міст України, медустанови яких надають подібні послуги.

Що таке УЗД матки?

Діагностичний центр Медіс на Некрасова

7,88
Львів вул. Некрасова, 35 в р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
 • УЗД матки
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00

Медичний центр Біомед

7,16
Львів вул. Драгана, 4б р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін.
 • УЗД матка, придатки (трансабдоміально на повний сечовий міхур (ТА) 140
 • УЗД матка, придатки ендовагінальним датчиком (TV) 200
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.3
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 09:00-21:00

СаВаМед

7,16
Львів вул. Донцова, 20/2а р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
 • УЗД матки
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.2
Пн — Пт: 09:00-18:00