Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД матки у Львові

Послуга Ціна
УЗД матки та додатків ((при потребі трансвагінало) 250 грн

УЗД матки — метод ультразвукової діагностики, який дозволяє вивчити структуру матки і придатків з метою виявлення патологій. Дослідження безпечно для пацієнтки і абсолютно безболісно. Скринінг дозволяє діагностувати захворювання жіночої статевої сфери на ранніх стадіях, визначати причини безпліддя. В останньому випадку дослідження проводиться в комплексі з процедурою УЗД яєчників. Під час процедури використовується датчик, який посилає високочастотні хвилі в обстежувані тканини. Інформація, отримана сканером, відображається на моніторі в статичному або динамічному режимі, в залежності від виду технології.

Призначається обстеження лікарем-гінекологом, ендокринологом в наступних випадках:

 • біль і дискомфорт в області лобка, з правого або / і лівого боку живота;
 • розлад місячного циклу;
 • нехарактерні виділення поза циклом;
 • безпліддя;
 • планування вагітності;
 • необхідність хірургічного втручання, ЕКО;
 • контроль лікувального та післяопераційного процесу.

За допомогою УЗД матки виявляють запалення, кісти, абсцеси, гіперплазію, міому, вроджені аномалії розвитку, ерозії, псевдоерозії, розрив шийки, позаматкову вагітність. Оцінюють анатомічну норму всіх маткових структур: дна, тіла, стінок, судин, зв'язок, нервів. Процедура проводиться поряд з УЗД яєчників, якщо діагностика утруднена або існує підозра обширного запалення.

Ультразвукове дослідження матки і придатків здійснюється двома способами: абдомінальним і трансвагинальним. Останній спосіб найбільш інформативний і оперативний. Оптимальний період огляду — 1-5 день менструального циклу, при вагітності — 11-14 тиждень. Спеціальної підготовки, крім особистої гігієни, не потрібно. Пацієнтка лежить на спині, лікар-діагност надягає на трансвагінальний датчик презерватив і вводить в порожнину матки. На екран монітора виводиться зображення. Тривалість процедури становить 5-10 хвилин. Абдомінальний спосіб також застосовується в діагностиці, але значно рідше, його зручно практикувати в УЗД придатків. Поверхневе дослідження органів малого таза дає менш точні результати, тому патології на ранніх стадіях розвитку з його допомогою виявити складно. У більшості клінік і діагностичних центрів проводять як абдомінальне, так і вагінальне УЗД. Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса — далеко не повний список міст України, медустанови яких надають подібні послуги.

8,9
Акції
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття центру літотрипсії та ультразвукової діагностики відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові...
Наталія, 13 лютого '17р.

в центрі є послуга ударно-хвильова терапія. Просто супер враження! Позбавляє целюліту,підтягує шкіру,навіть родові розтяжки і шрами зникають!!!!!!

 • УЗД матки та додатків ((при потребі трансвагінало) 250
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-15:00
7,9
Львів вул. Некрасова, 35 в
р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
Ірина Бондаренко, 19 червеня '17р.

Дуже прикро, що такий цікавий та на зовнішній вигляд презентабельний і відповідальний медичний заклад не виконує свої зобов"язання щодо повідомлення результатів аналізів. Навіщо рекламувати такі послуги, а потім їх не надавати. 31 травня 2017 року я здавала аналіз крові на гормони щитовидної залози. При оплаті послуг мною відразу була написана заява про надання результатів аналізу на електронну пошту. Коли впродовж 3-х днів результати не прийшли, я зателефонувала до медичного закладу і запитала чому немає результатів, на що мені відповіли -не знаємо\потрібно приїхати на вул.Некрасова ( це при тому що трамвай не ходить). Навіть телефонне звернення на "гарячу лінію" не допомогло - сказали що з"ясують і передзвонять ( чого не було зроблено).Тобто тепер результати аналізів потрібно тільки "випрошувати" на місці - на Некрасова. Як би я знала всю цю канітель, то краще б звернулось за аналізами до СИНЕВО - там результати надають вчасно.

 • УЗД матки
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00
7,2
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
Наталія, 04 травня '17р.

Дуже гарна приємна лікарка

 • УЗД матки
Працює з 09:00-18:00
7,1
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Клієнти центру Біомед отримують різного роду діагностики: Ері-терапії, визначення стану по Р.Фолю, УЗД, ЕКГ, лабораторні дослідження та ін.
Галина, 09 січня '17р.

Масажист Наталія,прізвище незнаю Молоденька дівчинка,масаж спини лікувальний робить дуже добре,кваліфікована та хороша як людина рекомендую!Клініка біомед дякую

 • УЗД матка, придатки (трансабдоміально на повний сечовий міхур (ТА) 140
 • УЗД матка, придатки ендовагінальним датчиком (TV) 200
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-21:00 Нд: 09:00-21:00
5,6
Львів вул. Круп’ярська, 1
р.Личаківський
Пацієнти центру Ехомед отримують наступні послуги: Ультразвукове обстеження: щитовидної залози, органів черевної порожнини, грудних залоз, жіночих статевих органів, сечовидільної системи, УЗД вагітних (3D і 4D); опплерометрия; Ехокардіограма; Первинний лікарський огляд; Консультація генетика.
Оля, 25 липня '17р.

Дуже хороший спеціаліст Прокопчук Наталя Миколаївна

 • УЗД Матка з додатками (трансабдомінальний огляд)
 • УЗД Матка з додатками (трансвагінальний огляд)
Працює з 10:00-17:00
Сб: 10:00-17:00 Нд: 10:00-17:00
5,1
Львів вул. Куліша, 25
р.Галицький (Центр)
Клініка спеціалізується на проведенні ультразвукового дослідження та наданні гінекологічних консультацій. Послуги медичного центру: УЗД всіх органів і систем; скринінг вагітності; підготовка до вагітності; профілактичний огляд гінеколога; консультації сімейних пар; обстеження новонароджених; нейросонографія у дітей та ін.
Татяна, 03 березеня '16р.

ВІдмінний спеціаліст, чудово орієнтується в своїй роботі. Дуже вдячна Губенко за кваліфіковану допомогу

 • УЗД матка, придатки 117
Працює з 09:00-18:00