Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД серця (ехокардіографія) у Львові

Послуга Ціна
УЗД серця (ЕхоКГ) з доплерографією 450
Ехокардіографія з доплерографією 350
Ехокардіографія (УЗД сердця) 250
УЗД серця (ехокардіографія) 250

УЗД серця (ехокардіографія) — інформативна діагностична методика, заснована на проведенні ультразвукових хвиль і відображенні їх від тканин назад. Діагностика відрізняється точністю, високою швидкістю проведення, доступною вартістю. Ехокардіографія не має побічних ефектів і протипоказань, тому дозволена для проведення навіть у новонароджених. Варто зауважити, що УЗД серця при вагітності відноситься до основних діагностичних методик, які необхідно виконати жінці. Завдяки обстеженню оцінюється робота сердечка малюка.

Ультразвукове дослідження серця часто призначається в кардіології, проте як допоміжний вид діагностики використовується при ревматичних, інфекційних, респіраторних захворюваннях. Ехокардіографія проводиться при наступних станах:

 • порушенні ритму і провідності електричного імпульсу по міокарду;
 • кардіальних шумах;
 • порушенні харчування міокарда (ішемія);
 • злоякісній гіпертонії;
 • болях в грудній клітці або дискомфорт при русі;
 • нестабільній стенокардії;
 • сепсисі;
 • травмах грудної клітки;
 • онкологічних процесах;
 • підозрі на аневризму;
 • вроджених вадах;
 • контролі лікування, в тому числі після оперативного втручання.

УЗД серця дає можливість діагностувати:

 • інфаркт міокарда;
 • аневризму;
 • тромби;
 • вроджені, набуті кардіальні пороки;
 • причину порушення ритму.

За допомогою Ехо серця вдається оцінити скоротливу здатність (досліджувати ударний обсяг, фракцію викиду), функціональність провідної системи, розміри органу, стан клапанного апарату, товщину стінок, наявність або відсутність рубців, стан порожнин серця, внутрішньосерцевий кровотік, частоту серцебиття, діаметр аорти.

Попередня підготовка для проведення ЕхоКГ не потрібна. У більшості випадків не потрібно направлення на обстеження, тому людина при бажанні самостійно звертається в діагностичний центр. Ехокардіографія серця проводиться в кількох проекціях. Спочатку пацієнт роздягається зверху до пояса, укладається на кушетку, на лівий бік. Досліджувану область лікар змащує спеціальним гелем, який підсилює провідність ультразвукових хвиль, після чого направляє датчик на міжреберні проміжки, оскільки ребра не володіють проникною здатністю для ультразвуку.

При необхідності оцінки стану кровоносних судин використовується доплерівська ехокардіографія. Ехограма серця завжди виконується в комбінації з електрокардіографією. Завдяки комплексному підходу в діагностиці кардіальної патології (ультразвукове обстеження, електрокардіографія, аускультативна картина і клінічна симптоматика) кардіологу вдається встановити причину захворювання, поставити правильний діагноз і визначити подальшу лікувальну тактику.

Що таке УЗД серця (ехокардіографія)?

Novo (Ново), медичний центр

9,64
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:30-21:00 Сб: 09:00-19:00

УльтраМед

9,28
Львів вул. Івана Огієнка, 14 р.Галицький (Центр)
Багатопрофільний медичний центр "Ультрамед" спеціалізується на ударно-хвильовій терапії. Штат співробітників центру складається з висококваліфікованих медичних спеціалістів.
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 9.2
Пн — Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-14:00

Поліклініка Медікавер

9,26
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі "Медікавер".
 • УЗД серця (ехокардіографія) 300
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.7
Пн — Пт: 08:00-19:00 Сб: 10:00-14:00

Центр літотрипсії та ультразвукової діагностики

8,85
Львів вул. Івана Огієнка, 3 р.Галицький (Центр)
Відкриття центру літотрипсії та ультразвукової діагностики відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові...
 • УЗД серця (ехокардіографія) 180
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-15:00

Біокурс

8,16
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
 • УЗД серця (ЕхоКГ) з доплерографією 450
 • Ехокардіографія з доплерографією 350
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8
Пн — Пт: 08:00-12:30 Сб: 08:00-12:30 Н: 08:00-12:30

Дитяча полікліника Веселка

7,97
Львів пр. Червоної Калини, 68 р.Сихівський
Дитяча поліклініка "Веселка" - приватний медичний центр, орієнтований на допомогу батькам та дітям, займається діагностування, лікуванням та профілактикою дитячіх захворювань від народження до повноліття. В клініці працюють лікарі вищої, першої та другої кваліфікації.
 • УЗД серця (ехокардіографія) 250
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 09:00-17:00

Діагностичний центр Медіс на Некрасова

7,87
Львів вул. Некрасова, 35 в р.Личаківський
Медичний діагностичний центр "МеДіс" на Некрасова займається дослідженням біологічного матеріалу. У центрі працюють лаборанти вищої категорії кваліфікації, кандидати та доктори медичних наук. У філіалі ведуть прийом профільні фахівці: педіатр, судинний хірург, кардіолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, терапевт.
 • ЕхоКГ - скринінг 130
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.4
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00

Центр репродукції Паренс-Україна

7,72
Львів вул. Щерецька, 36 р.Галицький (Центр)
Клініка "Паренс Україна" являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
 • УЗД серця (ехокардіографія) 200
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.9
Пн — Пт: 08:30-18:00 Сб: 10:00-15:00

Ехокор на Угорській

7,20
Львів вул. Угорська, 15 р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
 • УЗД серця (ехокардіографія) 150
 • УЗД серця (ехокардіографія) 150
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 8.5
Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-19:00 Н: 09:00-19:00

Ехокор, відділеня УЗД

7,20
Львів вул. Навроцького, 23 ( поліклініка, 2-й поверх) р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
 • УЗД серця (ехокардіографія) 150
 • УЗД серця (ехокардіографія) 150
Записатися на прийом
Середня оцінка користувача 7
Пн — Пт: 09:00-16:00