Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

УЗД головного мозку у Львові

УЗД головного мозку (нейросонографія) — метод ультразвукової діагностики, що дозволяє оцінити стан кровотоку мозку, черепної коробки і шиї. Голова кров'ю чотирма артеріями: дві сонні внутрішні артерії забезпечують орган кров'ю на 70-85 %, дві хребетні (15-30 % кровопостачання) живлять довгастий мозок і мозочок. Крім того, голова має мережу глибоких і поверхневих вен.

УЗД голови призначається лікарем-отоневрологом, невропатологом, нейрохірургом. Основні показання — скарги пацієнта на запаморочення, головний біль, відчуття печіння в шийній області, шум у вухах, розлад зору, передопераційна підготовка, підвищений рівень холестерину, оцінка ефективності лікувальної терапії та факторів ризику розвитку гіпертонії, дистонії, порушень обмінних процесів, куріння.

Сонографія головного мозку оцінює розміри, контури шлуночків мозку, площу. При різних патологічних порушеннях, наприклад, при рахіті або гідроцефалії реєструється розширення шлуночків мозку. При виникненні внутрішньошлуночкових крововиливів і субепендімальних кіст спостерігається контурів шлуночків.

За допомогою УЗД головного мозку переглядають прохідність, будова, геометрію, просвіт судин, оцінюють судинну стінку і тканини навколо неї. УЗД мозку може виявити гостре порушення мозкового кровообігу, венозну закупорку або стеноз, аномалії розвитку соустий, аневризму, атеросклеротичні бляшки, ішемію головного мозку, добро і злоякісні утворення, менінгіт, а також оцінити доцільність хірургічного втручання.

УЗД мозку не вимагає спеціальних підготовчих заходів. Процедура відрізняється ефективністю, малоінвазивністю. Перед процедурою пацієнт знімає всі прикраси і лягає на кушетку. Лікар встановлює датчик апарату, змащений спеціальним гелем, в потрібному положенні, вивчаючи на моніторі відображається картину. Фахівець може попросити хворого затримати подих, чи не ворушитися або змінити положення. В ході процедури сканер видає різні звуки, які не повинні лякати хворого. Це не що інше, як зміна кровотоку. Час проведення маніпуляції — 20-40 хвилин. Після проведення ультразвукового дослідження видається висновок фахівця.

312
7,0
Знайдено 9 клінік

Працюють по:

Сб Нед
10
Холоднюк Анатолій
Позитивне враження від роботи УЗД кабінету, все дуже зрозуміло поянили. Адміністратори приємні, терплячі і ввічливі. Ціни помірні.
30 ноября '-1 г.
10
Лілія
Щира та уклінна подяка керівнику медичного центру Novo, пану Тарасу, та його команді! Це направду професіонали своєї справи ,це професіонали високого рівня! Дякуємо за вашу привітність , приємну та легку атмосферу і підхід ,який ви знайшли до дитини і зробили МРТ обстеження голівки максимально комфортним і не страшним для дитячого сприйняття! Це була справжня космічна пригода для неї і все завдяки вашій майстерності, людяному та чуйному підходу! У донечки 6,5 років залишилися самі позитивні та приємні враження після обстеження,тому дякуємо ще раз і ще раз, що є такі лікарі і такий чудовий центр в нашому місті Львові! Щира подяка від нас!!!Дай Боже вам усім міцного здоров'я!
30 ноября '-1 г.
10
Леся
Сьогодні незовсім приємну процедуру лікар Кравець Олег Олексійович провів комфортно і безболісно.Щиро вдячна п.лікарю за професійність, людяність і уважність.Привітний персонал дякую.
30 ноября '-1 г.
10
Анастасия
Дуже пощастило потрапити на прийом до Олександри Михайлівни Горайської,надала вірне лікування,вилікувала дитину.Дуже їй вдячні
30 ноября '-1 г.
10
Назар
Викрикач Назар Михайлович- чудовий спецеаліст. Задоволений! Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
10
Анастасія
Клініка чудова! Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,9
Львів вул. Драгана,9
р.Сихівський
УЗД кабінет спеціалізується на УЗД вагітності, експертних скринінгах вагітності і всіх паталогіях вагітності. Там стоїть найкращий апарат УЗД і якісні фото і відео 3D та 4 D УЗД.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-18:00
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:00-22:00
Сб: 08:00-21:00 Нд: 10:00-17:00
7,6
Львів вул. Снопківська, 18
р.Галицький (Центр)
Хірургічна клініка "Корона" надає повний пакет медичних послуг з діагностики та лікування в напрямку судинної хірургії, неврології, кардіології, гінекології, проктології, урології, ендокринології, онкології, отоларингології та загальної хірургії.
Працює з 08:00-18:00
Сб: 10:00-15:00
Medicover
5,5
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
MEDICOVER FERTILITY, Центр репродуктології у Львові надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
Працює з 09:00-20:00
Сб: 10:00-16:00
5,3
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
"Оксфорд Медікал" на Чорновола належить до всеукраїнської мережі багатопрофільних медичних закладів. Головні переваги медичного центру: висока кваліфікація лікарів, сучасне обладнання, зручне розташування, доступні ціни.
Працює з 08:00-20:00
Сб: 08:00-20:00 Нд: 11:00-16:00
5,2
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00