УЗД матки у Рівному

Рівне вул. Остафова, 8
Спеціалізовані лікарські кабінети "ДерМед" надають медичну допомогу в діагностиці та лікуванні хвороб за напрямками урології, гінекології, кардіології, косметології та дерматології.
Ольга, 12 червеня '17р.

Звернулась медичний центр по рекомендаціі знайомих. Заплатила за прийом до дерматолога, однак вона зразу ж повідомила, що дане захворювання лікує лікар іншої спеціалізаціі, яка знає нові методики лікування і мені потрібно записатись саме до неї. Я так і зробила: записалась і знову проплатила.. Проте схвально проанонсований спеціаліст почала вести дивно, коли я ій показала всі аналізи які я зробила раніше в іншій клініці. Говорити не захотіла і навіть вийшла з кабінету полишивши мене одну. Я так зрозуміла, що сподівалисьсь підзаробити на аналізах, а не вийшло, от і пропав інтерес.Нічим не допомогли і кошти не повернули. Непорядні люди.

Працює з 08:30-19:30
7,9
Рівне вул. Київська, 78д (територія обласної клінічної лікарні, у приміщенні аптеки №121, 3-й поверх)
Медичний діагностичний-консультативний центр "Валєо" спеціалізується на сучасних методах діагностики організму та лікуванні по 13 напрямкам медицини. Серед фахівців є лікарі вищої категорії кваліфікації.
Оксана, 09 березеня '17р.

Дуже чудова клініка,вічливий та професійний персонал.Довго шукала хорошого дитячого спеціаліста і нашла саме у Валео,Інна Петрівна дякую вам ви дуже чудовий лікар.

Працює з 09:00-17:00
7,6
Рівне вул. В’ячеслава Чорновола, 70 (3-й поверх)
Медичний центр "Гінекологія" займається діагностикой та терапією патологій статевої системи, лікує безпліддя, ерозії, порушення менструального циклу, запальні процеси та інфекції. Провідний лікар центру має багаторічний досвід та високу кваліфікацію.
Маргарита, 11 березеня '17р.

Дуже сподобалось.Все на вищому рівні!І лікар,і медперсонал заслуговують найвищих похвал!Дякую!!!

Працює з 09:00-14:00
6,1
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Медичний центр "Оксфорд Медікал" працює понад 10 років, відноситься до всеукраїнської мережі однойменних клінік, надає медичну допомогу за багатьма напрямками.
Олександра, 25 липня '17р.

Доброго дня усім!Шукала відгуки про іншого лікаря,але прочитиавши останній хочу поділитись своїм досвідом відвідин педіатра.Не буду писати багато...Василівна у моєму телефоні під №1 на швидкому наборі,це та людина,яка маючи трьох дітей(дівчинка здається до року)ніколи не скинула мого дзвінка,не сказала-я не маю часу,запишіться завтра на прийом і.т.д.,завжди дасть пораду і заспокоїть.Лікар,яка,даючи консультацію по телефону,ніколи не сказала-мій час дорогий,даю номер карти-завжди каже-будьте здорові.Моя дитина тільки цього року їсть не розтоплене морозиво УРА!!!І мені не важливо яким градусником Василівна поміряє моїй дитині температуру, на чому мені напише лікування,від цього процес лікування не мііняється. Це Людина і Лікар.!Рекомендую всім знайомим.

Працює з 08:00-20:00