Сторінка 2. Лікарі в Києві (метро Дарниця)

Пінчук Максим Олександрович
Все добре
22 грудня '23 г.
Я дуже вдячна лікарю-проктологу Остапенку Анатолію Васильовичу за уважність, чуйність, добре позитивне відношення до клієнта. Таким лікарям великий уклін. Щиро дякую!
06 липня '21 г.
Тетяна Володимирівна
Хочу залишити слова великої подяки лікарю від Бога Остапенку Анатолію Васильовичу. Кваліфікований лікар, який з чуйністю та увагою вислухає пацієнта та надасть допомогу виключно за інтересами пацієнта. В руках даного лікаря почуваєш себе захищеним та маєш почуття повної безпеки. Цей лікар не лише допомагає вилікувати захворювання, а ще й дає віру у чудового українського лікаря нового формату, нової генерації. Здоров’я Вам та процвітання, мій лікарю!
05 липня '21 г.
Элеонора Леонидовна
Прошла курс лечения у доктора Остапенко Анатолия Васильевича. Доктор от Бога!!! Грамотный, внимательный. Все процедуры и манипуляции выполнялись с высокой степенью квалифицированности доктора. Буду рекомендовать его своим знакомым.
28 липня '21 г.
Педіатр, дієтолог, дитячий гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії різних захворювань у дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням соматичних патологій у дітей. Консультує з приводу харчування вагітних і мам під час грудного вигодовування. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, ГРВІ, пневмонію, гастритом, циститом, харчовими отруєннями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Проктолог
31 рік досвіду
У компетенції лікаря консультація, аноскопія, ректороманоскопія, пальцевий огляд, гемороїдектомія, геммороідопексія, висічення анальних тріщин, місцева гормонотерапія анальної тріщини, висічення кісти куприка, розкриття нагноєння КЕХ.
Отоларинголог
Олена Андріївна проводить діагностику ЛОР-органів, ендоскопічний огляд. Займається видаленням сторонніх тіл і новоутворень з порожнини носа і глотки, призначає індивідуальне лікування пацієнтам
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії, веде прийом дорослих і дітей з 7-річного віку. Основні напрямки роботи: діагностика та лікування захворювань верхньощелепних пазух, отитів. Регулярно підвищує кваліфікаційний рівень.
Імунолог, Інфекціоніст
Лікар спеціалізується в області імунології та займається лікуванням інфекційних патологій. Приймає пацієнтів з частими затяжними простудними захворюваннями, хронічною втомою, рецидивами хвороб. Консультує з приводу зміцнення імунітету.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122
Ендокринолог
Лікар Берліна Тетяна Яківна має багаторічний досвід, ендокринолог, має вищу категорію. У послуги фахівця входить діагностика і терапія захворювань органів ендокринної системи. До лікаря звертаються у разі виявлення цукрового діабету, ожиріння, порушень функції щитовидної залози. Лікар консультує пацієнтів з діабетом у питання дієтичного харчування, розрахунку хлібних одиниць і самоконтролю рівня глікемії шляхом введення інсуліну. Також лікар веде спостереження протягом усієї вагітності жінок з цукровим діабетом.
УЗД-фахівець, Уролог, Радіолог
Дмитро Володимирович спеціалізується на дослідженні органів і систем методом ультразвукової діагностики. Виконує УЗД органів малого таза, черевної порожнини, молочних залоз, суглобів, скелетних м'язів. Проводить дуплексне сканування судин голови і шиї, судин верхніх і нижніх кінцівок, статевого члена. Веде дитячий прийом.
Терапевт, гастроентеролог
Юлія Олександрівна - практикуючий фахівець, що застосовує сучасні методики діагностування та лікування пацієнтів з хворобами терапевтичного, а також гастроентерологічного профілю. Лікар складає індивідуальні схеми лікування на основі комплексної оцінки стану здоров'я пацієнт. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Педіатр, Дитячий ендокринолог
Лікар спеціалізується в області педіатрії та дитячої ендокринології. Здійснює ведення і лікування дітей від 0 і до 18 років. Консультує з питань вигодовування та харчування дітей до 1 року. Складає індивідуальні графіки вакцинації. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, сечовидільної і дихальної систем. Приймає дітей з затримкою статевого розвитку, прискореним ростом і ожирінням.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог, ретинолог
Лікар офтальмолог вищої категорії. Надає послуги з діагностики та лікування глаукоми, катаракти, виконує лазерну корекцію зору, лікування дистрофічних захворювань сітківки. Закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського.