Лікарі неонатологи в Києві (метро Дарниця)

Евгения
Валерий Владимирович сразу нашёл подход к нашей доченьке, она совсем не боялась и даже подружилась с ним. Внимательно её осмотрел, послушал, все обьяснил очень доступно, рассказал что делать. На следующий приём доця шла с удовольствием, как-буд-то в гости. Мы очень довольны что нашли профессионала, ещё и с таким подходом! Огромное спасибо!
12 квітня '18 г.
Нам порекомендовали знакомые Ирину Васильевну как одного из лучшых педиатров! Вы знаете и не ошиблись,у нас есть с чем сравнить были у многих от самых дорогих до самых дешёвых!могу сказать одно огромная ей благодарность,она врач с большой буквы!Рекомендую!
05 січня '18 г.
Вета
Наблюдаемся у нее чуть ли не с рождения, ни с какой плохой стороны за два года себя не показала. Рекомендуем
18 грудня '16 г.
Педіатр, неонатолог, вакцинатор
Викликати лікаря додому
Доктор надає широкий спектр послуг за напрямками педіатрія і неонатологія. Займається лікуванням соматичних і інфекційних патологій. Консультує з питань догляду за дітьми, грудного вигодовування. Складає індивідуальні графіки щеплень. Здійснює цілодобову консультативну підтримку і лікарську допомогу на дому.
Педіатр, Неонатолог
Доктор Тимошенко Ірина Василівна має другу лікарську категорію в педіатрії. Також компетентна в неонатології. Лікує новонароджених і дітей аж до вісімнадцяти років. Надає ряд діагностичних, лікувальних та профілактичних послуг, проводить консультації і огляди. Лікує інфекції, віруси і запалення в неускладненій формі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Вакцинаторам, неонатолог, педіатр, УЗД діагност
Лікар спеціалізується на проведенні планової вакцинації. Визначає загальний стан дитини за допомогою лабораторних та інструментальних досліджень. Спеціалізується на планових оглядах дітей першого року життя. Консультує з питань харчування і виховання.
Вакцинаторам, Неонатолог, Педіатр
Лікар спеціалізується в області вакцинологии, неонатології та педіатрії. Консультує з питань догляду за дітьми, грудного вигодовування. Займається складанням індивідуальних графіків щеплень. Лікує інфекційні патології, хвороби дихальної та травної систем у дітей.
Неонатолог, УЗД-фахівець
Неонатолог, УЗД-фахівець Бабенко Оксана Олександрівна проводить ультразвукове дослідження серцево-судинної, нервової, дихальної, травної, видільної систем. Спеціалізується на УЗД щитовидної залози. Регулярно практикує УЗД нирок, наднирників, м'яких тканин. За допомогою ультразвукової діагностики досліджує стан вилочкової залози. Проводить УЗ-діагностику головного мозку, досліджуючи різні шари і відділи центральної нервової системи. Проводить розшифровку отриманих даних, видаючи направлення до інших фахівців для повторного обстеження. Консультує з питань грудного та штучного вигодовування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Неонатолог, Педіатр
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою патологій верхніх і нижніх дихальних шляхів у дітей, а також алергічних і соматичних захворювань. Спеціалізується на вакцинологии і неонатології. Консультує з питань догляду за дітьми та грудного вигодовування, розробляє графіки вакцинацій. Займається корекцією психофізичного стану дітей до року.