Лікарі онкологи в Києві (метро Дарниця)

Марiя
Дуже хороший як спецiалiст i як людина. Дуже йому вдячна.
30 листопада '-1 г.
Ярослав
Ірина Сергіївна неперевершений спеціаліст. була на прийомі у цього лікаря. Дуже сподобалася методика роботи лікаря, все чітко та злагоджено. розмовляє все по справі, після її пояснень не залишається жодних запитань. Спеціаліста рекомендую!
07 березеня '20 г.
Людмила С.
У мене запідозрили злоякісне новоутворення молочної залози. Потрібно було зробити біопсію. Лікар виконав цю маніпуляцію кваліфіковано під місцевою анестезією. Я навіть не зрозуміла що сталося. Роботою фахівця задоволена. І діагноз мені спростували.
16 лютого '20 г.
хірург, онкохірург
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Маммолог, Онколог
Лікар займається комплексним лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень молочної залози. Виконує хірургічні втручання, призначає курси хіміотерапії. Проводить біопсію молочної залози під контролем УЗД. Лікує фіброаденоми, гінекомастію, мастопатію, гіпертрофію молочної залози та інші хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Трихолог, Дерматолог, Дерматоонколог, Дерматовенеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань волосся і шкіри. Приймає пацієнтів з венеричними патологіями. Успішно лікує хламідіоз, гонорею, трихомоніаз, атопічний дерматит, вугровий хвороба, акне, псоріаз. Виконує тріхоскопію і дерматоскопію. Проводить видалення новоутворень шкіри (кріодеструкція і електрокоагуляція). Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Дерматолог, дерматовенеролог, дерматоонколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри, а також венеричних патологій. Виконує дерматоскопію. Проводить видалення різних шкірних новоутворень. Лікує алергічний та контактний дерматити, акне, розацеа, вугровий хвороба, грибкові ураження шкіри, хламідіоз і уреаплазмоз.
Онколог, сімейний лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням різних захворювань. Приймає пацієнтів з алергічним дерматитом, акне, розацеа, псоріазом, кропив'янкою та порушенням роботи сальних залоз. Спеціалізується на мезотерапії. Виконує контурну пластику обличчя. Бере активну участь в семінарах, конференціях та симпозіумах.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6 м.Лівобережна116м.Дарниця296
мамолог, онкохірург
Онкохірург, мамолог, онколог, лікар ультразвукової діагностики
Дерматолог, дерматовенеролог, дерматоонколог
Лікар займається лікуванням захворювань шкіри і волосся. Виконує дерматоскопію, тріхоскопію і біопсію шкіри. Проводить видалення шкірних новоутворень різними методами. Здійснює прийом дорослих і дітей. Лікує алергічний дерматит, мікоплазмоз, вірус папіломи людини, грибкові патології шкіри, уреаплазмоз. Спеціалізується на мезотерапії і биоревитализации.
Онколог, мамолог, онкохірург
Лікар хірург вищої категорії, онколог, мамолог. Надає послуги з виконання всього спектру амбулаторних операцій, володіє методами і методиками ректороманоскопії, пункціональной діагностики, діатермокоагуляції новоутворень. Мамологічні, проктологічні обстеження, лікування при патології судин.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує УЗД органів малого тазу та кольпоскопію. Лікує вагініт, ендометріоз, кісти яєчників, ендометрит, міоми матки та ерозію шийки матки. Проводить видалення кондилом.
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15