Мітлошук Аркадій Петрович

Імунолог, Інфекціоніст
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується в області імунології та займається лікуванням інфекційних патологій. Приймає пацієнтів з частими затяжними простудними захворюваннями, хронічною втомою, рецидивами хвороб. Консультує з приводу зміцнення імунітету.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Раїси Окіпної, 5 м.Лівобережна66м.Дарниця245
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265
Київ пр-т Миколи Бажана, 30 м.Харківська117м.Позняки122

Никита
Мои долгие скитания по врачам закончились, я нашел отличного специалиста, который смог мне поставить правильно диагноз и вылечить мои болячки. Очень опытный, грамотный доктор, много знает и действительно разбирается в хронических болезнях. Рекомендую, хороший доктор.

• 1996 р. — Львівський державний медичний інститут.

• 2007 р. — «Дитячі інфекційні хвороби»;
  • 2011 р. — «Клінічна імунологія»;
  • автор 12 наукових публікацій, присвячених проблемам ВІЛ-інфекції/СНІДу, хронічним вірусним гепатитам, хвороби Лайма, паразитозів, профілактичних щеплень;
  • нагороджений почесними грамотами: Дніпровський УЗО в Київській РГА; ДУЗО м. Києва; УЗО Дніпровський в м. Києві РГА; Київської міської профспілки працівників охорони здоров'я.