Лікарі подологи в Києві (метро Дарниця)

Киррил
Дуже хороший спеціаліст! Йдучи до неї, я завжди впевнена у позитивному результаті. Фахівець завжди знає чого саме я хочу. Помітно одразу що Ліля Андріївна дуже любить свою професію! Мені її порекомендувала подруга, а зараз вже я її рекомендую.
05 березеня '20 г.
Irena
Спеціаліст просто чудовий! Неодноразово приходила до неї на манікюр, результат дуже хороший. Ліля Андріївна, до виконання свої обов'язків підходить дуже творчо, з фантазією. Мені все дуже подобається. Буду і надалі звертатися.
03 лютого '20 г.
Подолог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії захворювань стоп. Виконує класичний манікюр, апаратний манікюр, апаратний медичний педикюр. Проводить корекцію врослих нігтів, видалення мозолів і бородавок. Обробляє тріщини на п'ятах. Лікує гіперкератоз, дистрофію нігтя, мозолі, розшарування нігтів.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Подолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та терапії хвороб нігтів. Займається обробкою тріщин на п'ятах, видаленням мозолів та натоптишів. Проводить апаратний медичний педикюр. Лікує дистрофію нігтя, грибок нігтів. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з подології.
Записатися на прийом1 онлайн запис