Лікарі пульмонологи в Києві (метро Дарниця)

Єлізавета
Лікар, дуже сподобалася. Задавала багато питань про мій стан, провела огляд, щоб виключити простудні захворювання. Було видно, що спеціаліст дійсно зацікавлена у вирішенні проблеми. Відповіла на всі мої запитання, детально роз'яснила план лікування.
17 лютого '20 г.
Марія С.
Все супер! Мені все сподобалося. Вислухали мене так, як і годиться. Було багато нюансів, в яких я сама не могла розібратися, лікар мені все роз'яснила. Візитом залишилася повністю задоволеною. Все як має бути у кваліфікованого лікаря.
12 березеня '20 г.
Терапевт, пульмонолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з пневмонією, хронічним бронхітом, бронхіальною астмою, гастритом, стенокардією, харчовими отруєннями. Консультує з питань планової і сезонної вакцинації. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження ГРВІ та грипу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-16
Алерголог, дитячий алергогол, пульмонолог
Лікар-алерголог вищої категорії, дитячий алерголог, пульмонолог першої категорії. Лікар проводить комплексне обстеження та збирання анамнезу для побудови схеми лікування. Проводить Спірометрію, Прик- тестування, Патч-тестування.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Алерголог, Пульмонолог
Лікар алерголог, пульмонолог вищої категорії. Надає послуги з лікування бронхіальної астми різного ступеня тяжкості, хронічні обструктивні бронхіти, захворюваннями легенів: пневмосклероз, емфізема.
Пульмонолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з пульмонологічними захворюваннями. Займається реабілітацією пацієнтів після перенесених операцій на легенях. Виконує спірометрію. Успішно лікує пневмонії вірусної етіології, бронхіальну астму, саркоїдоз, інтерстиціальні захворювання легенів.