Лікарі рефлексотерапевти в Києві (метро Дарниця)

Ярослава
Сподобалося: професіоналізм і уважність лікаря. Прийшов до неї з однією проблемою, а виявили ще одну, яку потрібно вирішувати негайно, бо як виявилося вона була основною. Всім залишився задоволений. Спеціаліста рекомендую!
02 березеня '20 г.
Запам'яталася уважність, професійний підхід, вивчення проблеми, бажання допомогти людині. Це найголовніші якості, які повинні бути присутніми у лікаря. Що на даний час у більшості наших лікарів відсутні. Фахівець кваліфікований.
01 лютого '20 г.
Невролог, рефлексотерапевт, вертебролог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з радикулітом, головним болем, порушенням сну, вегето-судинною дистонією, хворобливими відчуттями в шиї і спині. Лікує наслідки травм і інсультів. Спеціалізується на акупунктурі.
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15
Рефлексотерапевт, фізіотерапевт, організація та управління охороною здоров’я
Лікар проводить корпоральну рефлексотерапію, карбокситерапію, гомеосініатрію. Займається лікуванням невралгій, невропатій, дегенеративно-дистрофічних порушень, астенічного синдрому, неврозів, захворювань шлунково-кишкового тракту та інших захворювань.