Лікарі флебологи в Києві (метро Дарниця)

Прекрасний спеціаліст, достойне відношення до клієнтів! Дуже дякую та роботу! Здоров'я, миру та подальших успіхів!
30 листопада '-1 г.
Аліна
Дуже задоволена прийомом. Спеціаліст ретельно зібрав анамнез, уважно вислухав, дуже докладно пояснив суть і методи запропонованої схеми лікування. Приємно лікуватися у таких фахівців. Надалі буду звертатися лише нього!
09 березеня '20 г.
Ірина
Лікар прекрасний, відповів на всі мої запитання, які мене давно цікавили, все цілком доступно пояснив. Грамотно провів огляд, та проконсультував з приводу варикозно розширених вен. Планую надалі консультуватися у Владислава Валерійовича.
17 березеня '20 г.
Флеболог, судинний хірург, ангіолог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями судин. Виконує ультразвукове дослідження поверхневих та глибоких вен. Лікує лімфостаз, тромбофлебіт, варикозне розширення вен та атеросклероз. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах по флебології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Судинний хірург, флеболог, УЗД-фахівець
Владислав Валеріанович володіє сучасними методами діагностики, консервативного та оперативного лікування захворювань судин. Пріоритетний напрям – варикозне розширення вен, телеангіектазії (судинні сіточки), тромбофлебіти. Успішно практикує малоінвазивні методи оперативного лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Серцево-судинний хірург
Лікар-хірург серцево-судинної системи, займається оперативним лікуванням патологій кардіологічного профілю - ішемічної хвороби серця, вад різного генезу, поразок одного або більше серцевих клапанів, декомпенсованих захворювань, які потребують пересадки серця. Бере участь в наукових конференціях з хірургії серця і судин. Автор 6 публікацій.
Серцево-судинний хірург, Кардіохірург, Флеболог
Доктор Ротар Максим Федорович займається хірургічним лікуванням захворювань серця і судин. Виконує різні оперативні втручання кардіологічного профілю, стентування, бужування, шунтування. Консультує пацієнтів в передопераційний період, контролює процес реабілітації. Входить в Українську Асоціацію серцево-судинних хірургів.
Флеболог, Хірург, Пластичний хірург, Онколог
Лікар спеціалізується на виявленні, лікуванні та профілактиці хвороб венозної системи. Займається усуненням таких захворювань, як венозна недостатність, тромбофлебіт, варикоз, трофічні виразки, рак шкіри. Виконує флебектомію, лазерну кросектомія, шунтування судин, склеротерапію, ультразвукове дослідження вен і артерій.
Проктолог, флеболог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20