Куликов Валерій Володимирович

Педіатр, неонатолог, вакцинатор
Лікар другої категорії
Викликати додому
Доктор надає широкий спектр послуг за напрямками педіатрія і неонатологія. Займається лікуванням соматичних і інфекційних патологій. Консультує з питань догляду за дітьми, грудного вигодовування. Складає індивідуальні графіки щеплень. Здійснює цілодобову консультативну підтримку і лікарську допомогу на дому.

Евгения
12 квітня '18р.
Валерий Владимирович сразу нашёл подход к нашей доченьке, она совсем не боялась и даже подружилась с ним. Внимательно её осмотрел, послушал, все обьяснил очень доступно, рассказал что делать. На следующий приём доця шла с удовольствием, как-буд-то в гости. Мы очень довольны что нашли профессионала, ещё и с таким подходом! Огромное спасибо!

• 2012 р. — Харківський національний медичний університет, педіатричний факультет.

• 2014 р. — ХМАПО, цикл тематичного удосконалення "Невідкладні стани в неонатології";
  • 2017 р. — ХМАПО, передатестаційних цикл "Неонатологія";
  • 2017 р. — ХМАПО, цикл тематичного удосконалення "Госпітальні інформаційні системи як основа електронної охорони здоров'я";
  • 2017 р. — ХМАПО, цикл тематичного удосконалення "Ультразвукова діагностика в неонатології".

• Член асоціації неонатологів України.