Лікарі пластичні хірурги в Києві (метро Дарниця)

Наталия
Врач очень квалифициро
30 листопада '-1 г.
12.03.2017
Дуже позитивне враження від відвідування. Лікар спокійний, кваліфікований, все показав, розповів. Порадив хорошого суміжного фахівця. На повторному візиті було призначене лікування. Лікар галантний, культурний. Залишилася задоволена.
01 лютого '20 г.
Рита
Я прийшла на консультацію, у мене не були первинні обстеження. Лікар оглянув, детально вивчив все що я принесла, після чого призначив свої обстеження. Проконсультував від і до. Все дуже сподобалося. Лікар кваліфікований! Рекомендую!
18 березеня '20 г.
Шуляк Максиму Андреевичу можно доверить самое дорогое - своего ребёнка. Спасибо Вам большое за профессионализм! И за человеческое отношение!
09 січня '18 г.
Отоларинголог
Доктор Шуляк Максим Андрійович спеціалізується в області отоларингології, має першу кваліфікаційну категорію, к. М. Н. Займається лікування запальних процесів ЛОР-органів, проводить відеоендоскопічних діагностику, застосовує малоінвазивні і реконструктивно-відновлювальні хірургічні операції, надає невідкладну медичну допомогу при кровотечах, попаданні чужорідних тіл в ЛОР-органів.
Флеболог, Хірург, Пластичний хірург, Онколог
Лікар спеціалізується на виявленні, лікуванні та профілактиці хвороб венозної системи. Займається усуненням таких захворювань, як венозна недостатність, тромбофлебіт, варикоз, трофічні виразки, рак шкіри. Виконує флебектомію, лазерну кросектомія, шунтування судин, склеротерапію, ультразвукове дослідження вен і артерій.
Дерматовенеролог, косметолог, спеціаліст з контурної пластики
Лікар здійснює амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями шкіри. Спеціалізується на контурній пластиці, ботулінотерапіі, плазмотерапіі різної складності. Лікує акне та постакне, розацеа, себорейний дерматит, атопічний дерматит. Консультує з питань домашнього догляду за шкірою обличчя. Виконує пілінги різної складності, чистку шкіри обличчя.