Лікарі педіатри в Києві (метро Дарниця)

Пінчук Максим Олександрович
Все добре
22 грудня '23 г.
Аріна
Дуже задоволена зустріччю з цим лікарем, дуже хороша жінка, нам сподобалася. Відповідально підійшла до дитини, дитина посміхалася їй, незважаючи на те, що ще дуже маленький. Консультація пройшла на вищому рівні. Ми задоволені.
20 лютого '20 г.
Зарина
Лікар дуже уважна, все розпитала, дитина не боялася її, як це часто буває на прийомі у лікаря. призначила лікування, зараз мій малюк, почуває себе значно краще! Ми залишилися дуже задоволені. За потреби будемо звертатися лише до неї.
21 лютого '20 г.
Евгения
Валерий Владимирович сразу нашёл подход к нашей доченьке, она совсем не боялась и даже подружилась с ним. Внимательно её осмотрел, послушал, все обьяснил очень доступно, рассказал что делать. На следующий приём доця шла с удовольствием, как-буд-то в гости. Мы очень довольны что нашли профессионала, ещё и с таким подходом! Огромное спасибо!
12 квітня '18 г.
Педіатр, неонатолог, вакцинатор
Викликати лікаря додому
Доктор надає широкий спектр послуг за напрямками педіатрія і неонатологія. Займається лікуванням соматичних і інфекційних патологій. Консультує з питань догляду за дітьми, грудного вигодовування. Складає індивідуальні графіки щеплень. Здійснює цілодобову консультативну підтримку і лікарську допомогу на дому.
Педіатр, дієтолог, дитячий гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії різних захворювань у дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням соматичних патологій у дітей. Консультує з приводу харчування вагітних і мам під час грудного вигодовування. Приймає пацієнтів з хронічним бронхітом, ГРВІ, пневмонію, гастритом, циститом, харчовими отруєннями.
Педіатр, Дитячий ендокринолог
Лікар спеціалізується в області педіатрії та дитячої ендокринології. Здійснює ведення і лікування дітей від 0 і до 18 років. Консультує з питань вигодовування та харчування дітей до 1 року. Складає індивідуальні графіки вакцинації. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, сечовидільної і дихальної систем. Приймає дітей з затримкою статевого розвитку, прискореним ростом і ожирінням.
Педіатр
Веде консультативний прийом пацієнтів, займається діагностикою та лікуванням захворювань: вітрянка (вітряна віспа), гастрит, грип, краснуха, нежить (риніт), пневмонія і ін. Вільно володіє англійською та італійською мовами.
Педіатр, інфекціоніст
Викликати лікаря додому
Доктор Савін Ігор Володимирович лікує інфекційні захворювання у дітей. Має першу лікарську категорію в області педіатрії. Веде консультативний прийом, також консультує на дому. Проводить комплексне медикаментозне лікування інфекцій різної етіології та їх ускладнень. Лікує кір, краснуху та вітряну віспу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1
Педіатр, паразитолог
Лікар-педіатр вищої категорії, паразитолог. Діагностує та лікує захворювання у дітей, підлітків, складає графік щеплень, консультує у проблемах із грудним вигодовуванням. Проводить ефективну терапію дитячих інфекцій, патологій бронхолегеневої системи, органів травлення та інших захворювань у дітей, включаючи синдром циклічної блювоти.
Записатися на прийом12 онлайн записів
Педіатр, УЗД-фахівець
Доктор Сом Наталія Михайлівна спеціалізується на діагностиці захворювань у дітей. Має першу категорію кваліфікації в педіатрії, веде консультації в якості лікаря цієї спеціальності. В якості методів обстеження використовує ультразвук. Виконує УЗД вилочкової залози і суглобів дітям дошкільного віку, школярам і підліткам. Також обстежує за допомогою ультразвуку новонароджених, надаючи послуги нейросонографії.
Педіатр
Займається лікуванням захворювань органів дихання, травлення, сечовивідних шляхів, алергічними реакціями, ЛОР-патологіями, проводить лікування дисбактеріозу, алергічних дерматитів, інфекцій дихальних шляхів, веде прийом і лікування часто хворіючих дітей, консультує з питань вакцинопрофілактики.
Педіатр, Неонатолог
Доктор Тимошенко Ірина Василівна має другу лікарську категорію в педіатрії. Також компетентна в неонатології. Лікує новонароджених і дітей аж до вісімнадцяти років. Надає ряд діагностичних, лікувальних та профілактичних послуг, проводить консультації і огляди. Лікує інфекції, віруси і запалення в неускладненій формі.
Педіатр, Інфекціоніст, УЗД-фахівець
Лікар-педіатр, спеціалізується на проведенні діагностичних досліджень і лікування інфекційних захворювань. Має першу кваліфікаційну категорію, а також ступінь кандидата медичних наук. Проводить консультації фахівця, виконує ультразвукові обстеження дітей різного віку, включаючи новонароджених. Розшифровує результати УЗД і пише висновок.