Лікарі репродуктологи в Києві (метро Дарниця)

Марьяна
Дмитрий Евгеньевич врач от Бога!!! Спасибо большое ! Нету таких слов чтобы выразить свою благодарность! Будьте здоровы и счастливы!!!!
30 листопада '-1 г.
Олеся
Хочу виразити свою глибоку вдячність лікарю Зеленській Марині Володимирівні. Дуже хороший та уважний спеціаліст, справжній фанат та знавець своєї справи. Неодноразово зверталася за консультацією до цього професіонала. Завжди задоволена результатами . Рекомендую!!!
05 січня '20 г.
Ксения
Прекрасный врач!!! Благодаря ему наступила беременность (с первого раза Эко). Бесконечная благодарность!!!! Как и написали выше: всё четко и по делу, щадящие методы, профессионализм, уважительное отношение, деликатность, тактичность - это всё про него.
25 листопада '19 г.
Анастасия
Замечательный доктор! Благодарю за наступившую беременность, за компетентность, за поддержку. После каждого визита все беспокойства рассеивались и я сияла от счастья!
23 жовтня '17 г.
УЗД-фахівець, Репродуктолог, Акушер-гінеколог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Акушер-гінеколог, репродуктолог, надає послуги діагноста. Веде консультативний прийом, займається діагностикою та лікуванням інфекційних і запальних захворювань репродуктивної системи, проводить пренатальну діагностику. Виконує лапароскопічні операції в гінекології.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар надає комплексні послуги з лікування чоловічого і жіночого безпліддя. Працює за індивідуальними методиками. Розробляє схеми по відновленню циклу, лікує супутні запальні та інфекційні процеси. Веде облік вагітних, приймає пологи, надає підтримку в післяпологовий період.