Пламадялова Олена Миколаївна

Кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Лікар кардіолог вищої категорії, спеціалізується на діагностики і лікуванні захворювань: ішемічна хвороба серця, стенокардія, в тому числі постінфарктна, гіпертонічна хвороба, аритмії серця, хронічна серцева недостатність, міокардит та ін. Проводить електрокардіографію (ЕКГ), ультразвукову діагностику (УЗД) і ехокардіоскопію (ЕхоКГ).

Это врач с большой буквы. Такому можно доверить свое здоровье.
Олег
Провела обследование и назначила лечение. Как врачом очень остался доволен.
влад
19 квітня '17р.
этот врач от бога спасибо большое за помощь очень вам благодарен
Насколько я знаю, все кто обращался к Пламадяловой, получали грамотную и эффективную помощь. Я тоже отношусь к числу пациентов, благодарных Елене Николаевне за успешное лечение. Спасибо еще раз!
Виктор
Проходил курс лечения у Елены Николаевны. Претензий не имею, все хорошо.
Много лет знаю Елену Николаевну как хорошего специалиста. Всегда помогает и советом, и лечением.
Олена Миколаївна - знатний фахівець, вдячна їй за розумні поради.
Алла
Добродушная женщина и хороший доктор. Знаю ее не первый год

• 1984 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.

• ТУ «Особливості еходоплерографії у хворих з серцевою недостатністю» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика;
  • Приймала участь у XVI національному конгресі кардіологів України;
  • Приймала участь в науково-практичній конференції «Актуальні питання кардіології та кардіохірургії»;
  • Приймала участь у науково-практичному семінарі «Інфаркт міокарда та серцева недостатність»;
  • Приймала участь в роботі «Стрес та серцево-судинні захворювання: національна стратегія в сучасних умовах України» на базі Української кардіологічної школи ім. M. Д. Стражеска;
  • Приймала участь у роботі ювілейного Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України»;
  • Підвищення кваліфікації на базі Української військово-медичної академії.