Митрашевська Тетяна Анатоліївна

лікар другої категорії
Консультація 270 грн.
Викликати додому
Дитячий лікар
Врач Митрашевская Татьяна Анатольевна работает в педиатрии, имеет 5-летний стаж, вторую категорию. Проводит консультации родителям по правилам кормления, ухода за детьми с первых дней жизни, контролирует вакцинацию. Занимается диагностикой и лечением ОРВИ, фарингита, гастрита, дисбактериоза, бронхита, рахита, следит за физическим, нервным развитием ребенка.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 34

Відгуки пацієнтів

Інна
21 июля '18р.
Як тільки я бачу якісь симптоми хвороби у моєї дитини ,відразу ж біжу до педіатра. Мітрашевська Тетяна Анатолієвна просто неперевершений лікар. При необхідності вислухає і дасть пораду. Часто звертаюся до неї за порадою як уберегти себе та дітей від застуди.І всі її поради нам допомогали.
Світлана
03 июля '18р.
Як добре, що саме Тетяна Анатолієвна Міирпшевська стала нашим сімейним лікмрем.Вона і уважна і розсудлива, завжди прийде на допомогу, допоможе як словом так і ділом. Вона безперебільшеня знавець своєї справи.
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

• 2005 р. — Новгород-Сіверське медичне училище за спеціальністю "фельдшер-акушер", м. Новгород-Сіверський Чернігівської області;
  • 2011 р. — Вінницький Національний медичний університет ім. М.І.Пирогова за спеціальністю "лікувальна справа";
  • 2013 р. — інтернатура за спеціальністю "педіатрія" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.