Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Митрашевська Тетяна Анатоліївна

Педіатр
7 років досвіду
лікар другої категорії
6,40
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Врач Митрашевская Татьяна Анатольевна работает в педиатрии, имеет 5-летний стаж, вторую категорию. Проводит консультации родителям по правилам кормления, ухода за детьми с первых дней жизни, контролирует вакцинацию. Занимается диагностикой и лечением ОРВИ, фарингита, гастрита, дисбактериоза, бронхита, рахита, следит за физическим, нервным развитием ребенка.
Запис до лікаря через сервіс Likarni.com тимчасово припинений
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Литвиненко, 40

Відгуки пацієнтів

Інна
21 июля '18р.
Як тільки я бачу якісь симптоми хвороби у моєї дитини ,відразу ж біжу до педіатра. Мітрашевська Тетяна Анатолієвна просто неперевершений лікар. При необхідності вислухає і дасть пораду. Часто звертаюся до неї за порадою як уберегти себе та дітей від застуди.І всі її поради нам допомогали.
8
Світлана
03 июля '18р.
Як добре, що саме Тетяна Анатолієвна Міирпшевська стала нашим сімейним лікмрем.Вона і уважна і розсудлива, завжди прийде на допомогу, допоможе як словом так і ділом. Вона безперебільшеня знавець своєї справи.
8
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2005 р. — Новгород-Сіверське медичне училище за спеціальністю "фельдшер-акушер", м. Новгород-Сіверський Чернігівської області;
  • 2011 р. — Вінницький Національний медичний університет ім. М.І.Пирогова за спеціальністю "лікувальна справа";
  • 2013 р. — інтернатура за спеціальністю "педіатрія" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.