Журавель Тамара Дмитрівна

Педіатр
41 рік досвіду
лікар вищої категорії
Лікар Журавель Тамара Дмитрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Основним напрямком роботи є педіатрія. Займається оцінкою фізичного здоров'я та нервово-психічного стану дитини. В своїй роботі використовує найновіші методики та методи лікування. Проводить лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій, інфекційних захворювань, дизентерії, коклюшу, вітрянки, скарлатини та різних харчових отруєнь.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Магістратська, 44А

Ковальова Марина
18 квітня '18р.
Тамара Дмитрівна найкращий лікар, чудова людина і лише їй я можу довірити свою донечку.
Після святкування дня іменника в дитячому садку у мого сина було харчове отруєння. Чи то від солодощів і тістечок, чи то від фруктів. Реакція його шлунку була різкою і негативною. Ми зразу ж звернулися до Тамари Дмитрівни. Лікування її було комплексним і негайним. Через кілька годин сину стало легше, а через кілька днів процеси шлунково-кишкового тракту були повністю налагоджені.
Тамара Дмитрівна лікувала мого сина від вітрянки, яку ми підхватили в дитячому садочку. Журавель оглянула дитину, виписала рецепт, дала вичерпну консультацію, лікування пройшло без ускладнень. Зараз син уже знову в дитячому садку. Надалі плануємо спостерігатися у даного лікаря, бо сину вона дуже сподобалася.
Тамара Дмитрівна лікар від Бога... Вперше ми познайомились з нею коли синочку було 3 місяці , всі привівки робили у Тамари Дмитрівни і якщо є якісь негаразди зі здоров'ям звертаємося тільки до неї, Тамара Дмитрівна ніколи не відмовить... По більше б таких лікарів. Дякуємо за все! Дай Бог Вам здоров'я

• 1983 р. - ординатура по мікропедіатрії на базі Каганський районної лікарні Бухарської області, Узбекистан.