Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Журавель Тамара Дмитрівна

Педіатр
37 років досвіду
лікар вищої категорії
8,45
Консультація 240 грн.
Дитячий лікар
Лікар Журавель Тамара Дмитрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Основним напрямком роботи є педіатрія. Займається оцінкою фізичного здоров'я та нервово-психічного стану дитини. В своїй роботі використовує найновіші методики та методи лікування. Проводить лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій, інфекційних захворювань, дизентерії, коклюшу, вітрянки, скарлатини та різних харчових отруєнь.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Пирогова, 45
Записатися на прийом
Вінниця вул. Скалецького, 35/194
Записатися на прийом

Відгуки пацієнтів

Ковальова Марина
18 апреля '18р.
Тамара Дмитрівна найкращий лікар, чудова людина і лише їй я можу довірити свою донечку.
10
Марина
06 января '17р.
Після святкування дня іменника в дитячому садку у мого сина було харчове отруєння. Чи то від солодощів і тістечок, чи то від фруктів. Реакція його шлунку була різкою і негативною. Ми зразу ж звернулися до Тамари Дмитрівни. Лікування її було комплексним і негайним. Через кілька годин сину стало легше, а через кілька днів процеси шлунково-кишкового тракту були повністю налагоджені.
9
Людмила
02 января '17р.
Тамара Дмитрівна лікувала мого сина від вітрянки, яку ми підхватили в дитячому садочку. Журавель оглянула дитину, виписала рецепт, дала вичерпну консультацію, лікування пройшло без ускладнень. Зараз син уже знову в дитячому садку. Надалі плануємо спостерігатися у даного лікаря, бо сину вона дуже сподобалася.
9
Анна
23 июля '18р.
Тамара Дмитрівна лікар від Бога... Вперше ми познайомились з нею коли синочку було 3 місяці , всі привівки робили у Тамари Дмитрівни і якщо є якісь негаразди зі здоров'ям звертаємося тільки до неї, Тамара Дмитрівна ніколи не відмовить... По більше б таких лікарів. Дякуємо за все! Дай Бог Вам здоров'я
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 1983 р. - ординатура по мікропедіатрії на базі Каганський районної лікарні Бухарської області, Узбекистан.