Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Рудакова Світлана Віталіївна

Педіатр
28 років досвіду
лікар вищої категорії
8,48
Консультація 240 грн.
Дитячий лікар
Лікар Рудакова Світлана Віталіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі педіатрії. Консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Проводить оцінку фізичного і психологічного стану дитини. У своїй роботі використовую сучасні терапевтичні методи. Проводить профілактичні заходи, діагностує інфекційні захворювання у дітей, проводить вакцинації, лікує гельмінтози.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Пирогова, 45
Записатися на прийом
Вінниця вул. Скалецького, 35/194
Записатися на прийом

Відгуки пацієнтів

Ірина
02 июля '19р.
Лікар вміє знайти підхід до дитини. Наш син, який до цього панічно боявся лікарів, після огляду сказав, що йому сподобалось. Світлана Віталіївна - чудовий спеціаліст. Незважаючи на те, що кашель у дитини був уже третій тиждень,антибіотик не було призначено без потреби, а було вирішено дочекатись результату аналізу крові, який і показав відсутність бактеріальної інфекції. Призначене лікування, а саме інгаляції, допомогло за 2 дні. Дитина перестала кашляти! Всім рекомендую цього лікаря!
9
Тетяна
17 января '17р.
Не легко було знайти гарного педіатра у нашому місті. Після багатьох невдалих спроб ми звернулися до Світлани Віталіївни. Вона допомогла нам подолати інфекцію верхніх дихальних шляхів. Син залишився задоволеним спілкуванням, а я вичерпною консультацією і ефективним лікуванням.
10
Юлія
05 января '17р.
Рудакова Світлана Віталіївна кваліфікований спеціаліст. Вона завжди вправно справлялася з захворюваннями моїх двох дітей. Останнього разу ми зверталися з грипом. За лічені дні дочці стало краще. Якщо в майбутньому виникатимуть проблеми, лікуватиму дітей тільки у неї.
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 1989 р - Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова, педіатричний факультет;
  • 1990 р. - інтернатура за фахом "Педіатрія" на базі ГДП № 1, м. Вінниця;
  • 1992 р. - ординатора на базі дитячого відділення Жмеринської ЦРЛ.