Рудакова Світлана Віталіївна

Педіатр
лікар вищої категорії
Лікар Рудакова Світлана Віталіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі педіатрії. Консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Проводить оцінку фізичного і психологічного стану дитини. У своїй роботі використовую сучасні терапевтичні методи. Проводить профілактичні заходи, діагностує інфекційні захворювання у дітей, проводить вакцинації, лікує гельмінтози.
Лікар працює в клініках:
Вінниця вул. Магістратська, 44А

Ірина
Лікар вміє знайти підхід до дитини. Наш син, який до цього панічно боявся лікарів, після огляду сказав, що йому сподобалось. Світлана Віталіївна - чудовий спеціаліст. Незважаючи на те, що кашель у дитини був уже третій тиждень,антибіотик не було призначено без потреби, а було вирішено дочекатись результату аналізу крові, який і показав відсутність бактеріальної інфекції. Призначене лікування, а саме інгаляції, допомогло за 2 дні. Дитина перестала кашляти! Всім рекомендую цього лікаря!
Тетяна
Не легко було знайти гарного педіатра у нашому місті. Після багатьох невдалих спроб ми звернулися до Світлани Віталіївни. Вона допомогла нам подолати інфекцію верхніх дихальних шляхів. Син залишився задоволеним спілкуванням, а я вичерпною консультацією і ефективним лікуванням.
Юлія
Рудакова Світлана Віталіївна кваліфікований спеціаліст. Вона завжди вправно справлялася з захворюваннями моїх двох дітей. Останнього разу ми зверталися з грипом. За лічені дні дочці стало краще. Якщо в майбутньому виникатимуть проблеми, лікуватиму дітей тільки у неї.

• 1989 р - Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова, педіатричний факультет;
  • 1990 р. - інтернатура за фахом "Педіатрія" на базі ГДП № 1, м. Вінниця;
  • 1992 р. - ординатора на базі дитячого відділення Жмеринської ЦРЛ.