Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Криштоф Віта Миколаївна

Отоларинголог, Дитячий отоларинголог
18 років досвіду
лікар першої категорії
8,35
Консультація 140 грн.
Викликати додому
Дитячий лікар
Лікар Криштоф Віта Миколаївна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Консультує пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Володіє ендоскопічною технікою обстеження вуха, носа, горла. Займається лікуванням захворювань вуха, горла та носа у дітей та дорослих (риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, запалення середнього вуха). Виконує промивання пазух носа, обробку слизової оболонки, видалення сторонніх предметів з носа, продування вух та видалення сірчаних пробок.
Записатися на прийом

або звертайтеся за телефоном:

Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Маяковського, 141

Відгуки пацієнтів

Виктория
06 февраля '17р.
К Вите Николаевне я водила своего ребенка, когда воспалились аденоиды. Ребенок дышать не мог абсолютно, а мне, как и любой заботливой маме не хотелось сразу маленького ребенкасадить на тяжелые лекарства. Вита учла все мои пожелания, дала нам рекомендации относительно лечения, благодаря которому, ребенок в скором времени пошел на поправку.
10
Катерина
26 декабря '16р.
Попросила чоловіка постежити за дитиною, поки я сходжу до магазину. Він так стежив, що не побачив, як наше чадо щось тягло до рота. Коли я повернулась додому, то малий уже погано дихав, та показував на горло. Я дуже злякалась, і сама не стала нічого роботи, щоб не нашкодити. Ми негайно привезли сина до Віти Миколаївни. Вона заспокоїла і нас, і дитину. Швидко витягла предмет, яким виявилась запчастина від лего. Я подякувала лікарю, а потім влаштувала чоловіку скандал, що не дивився за дитиною. Спасибі лікарці, за своєчасну допомогу.
9
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2002 р. - Вінницький національний медичний університет (лікувальна справа);
  • 2004 р. - інтернатура на базі ЛОР-кафедри ВНМУ та ЛОР-відділення обласної лікарні ім. М.І. Пирогова.

Курси

  • 2013 г. - курси з підвищення кваліфікації "Невідкладні стани в дитячій оториноларингології".