Бугайчук Ольга Володимирівна

Терапевт
Лікар Бугайчук Ольга Володимирівна виконує професійну діяльність у сфері терапії. Проводить консультації з питань діагностики, способів лікування та профілактики різних захворювань, зокрема гострої респіраторної вірусної інфекції. Здійснює діагностику та лікування нічних порушень сну, зупинок дихання, хропіння (синдрому обструктивного апное та гіпопное сну).
Вінниця вул. Тімірязєва, 34

Григорий
Был на консультации. Все отлично. Считаю, что специалист компетентен. Очень вежливая, внимательная. На все вопросы отвечала, дала рекомендации. Ответственно и внимательно подходит к назначению лечения. Мое лечение сейчас на начальной стадии, но уже первые маленькие положительные изменения видны
Юрий
Качественно, доступно, диагностика на высшем уровне.
Віктор Сергійович
Бугайчук уважний, чуйний, знаючий свою роботу лікар. Побільше таких лікарів і ми всі були б здорові. Величезне Вам спасибі, мила Ольга Володимирівна, за Вашу допомогу.

• 2011 р. - Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова.