Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дитячі отоларингологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація отоларинголога в кліниці «МЦ Статус» 200
Консультація оталаринголога в кліниці «Салютем» 200
Бесіда-консультація отоларинголога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 110
Консультація отоларинголога в кліниці «Приватна лікарська практика 36.6» 140
Консультація отоларинголога в кліниці «МЦ Мое здоровье» 190
Консультація отоларинголога з оглядом в кліниці «Медичний центр Омеда» 205
Консультація отоларинголога в кліниці «Центр-В» 200
10
8,0
Отоларинголог, Дитячий отоларинголог
16 років досвіду
8,85
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар Криштоф Віта Миколаївна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Консультує пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Володіє ендоскопічною технікою обстеження вуха, носа, горла. Займається лікуванням захворювань вуха, горла та носа у дітей та дорослих (риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, запалення середнього вуха). Виконує промивання пазух носа, обробку слизової оболонки, видалення сторонніх предметів з носа, продування вух та видалення сірчаних пробок.
Виктория
06 лютого '17р.
10
К Вите Николаевне я водила своего ребенка, когда воспалились аденоиды. Ребенок дышать не мог абсолютно, а мне, как и любой заботливой маме не хотелось сразу маленького ребенкасадить на тяжелые лекарства. Вита учла все мои пожелания, дала нам рекомендации относительно лечения, благодаря которому, ребенок в скором времени пошел на поправку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-19
Консультація 140 грн.
Вінниця вул. Маяковського, 141
Отоларинголог, Сурдолог
13 років досвіду
8,25
Дитячий лікар
Дитячий отоларинголог першої категорії, сурдолог, спеціалізується на терапії захворювань вуха, горла та носа, а також адаптації пацієнтів з проблемами слуху, має другу атестаційну категорію. Проводить профілактичні огляди, діагностику та лікування проблем зі слухом, гнійних процесів у носових пазухах, запальних хвороб горла. Є автором наукових публікацій та посібників для студентів.
Галина
28 серпня '17р.
10
Лікувала у нього гнійний отит, який виник внаслідок недостатньої обізнаності сімейного лікаря. Дуже задоволена результатом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-19
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Отоларинголог
21 рік досвіду
7,60
Дитячий лікар
Лікар Царенко Андрій Анатолійович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації пацієнтам із захворюваннями профільних органів. Діагностує та лікує дітей з хворобами вуха, горла та носа. Проводить видалення чужорідного, стороннього тіла з вуха та носа, виконує продування вух. Лікує гайморит, фарингіт, ларингіт, тонзиліт та шум у вухах.
Ірина
05 січня '17р.
9
Не зважаючи на те, що син завжди добре вдягнений, він захворів на запалення вуха. Андрій Анатолійович поставив діагноз «гострий середній отит». Царенко призначив препарати. Через кілька днів неприємні симптоми зникли. Зараз мій син здоровий.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-02-19
Консультація 240 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
Вінниця вул. Замостянська, 20а/43
Отоларинголог
29 років досвіду
5,00
Дитячий лікар
Має значний досвід в терапії ЛОР-патології. Надає послуги з лікування захворювань: гайморит, риніт, фронтити, ангіни, фарингіт, ларингіт, травми гортані, отит. Виконує промивання носа, видалення чужорідних тіл з ЛОР-органів, спеціалізується на дитячої та дорослої оториноларингології.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 205 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29