Дитячі отоларингологи в Вінниці

Послуга Ціна
Консультація отоларинголога в кліниці «МЦ Статус» 160
Консультація оталаринголога в кліниці «Салютем» 180
Бесіда-консультація отоларинголога в кліниці «Медичний центр Альтамедика Плюс» 100
Консультація отоларинголога в кліниці «Приватна лікарська практика 36.6» 120
Консультація отоларинголога в кліниці «Центр-В» 180
Отоларинголог, Дитячий отоларинголог
15 років досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар Криштоф Віта Миколаївна, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Консультує пацієнтів із захворюваннями ЛОР-органів. Володіє ендоскопічною технікою обстеження вуха, носа, горла. Займається лікуванням захворювань вуха, горла та носа у дітей та дорослих (риніти, синусити, фарингіти, тонзиліти, запалення середнього вуха). Виконує промивання пазух носа, обробку слизової оболонки, видалення сторонніх предметів з носа, продування вух та видалення сірчаних пробок.
Виктория
06 лютого '17р.
К Вите Николаевне я водила своего ребенка, когда воспалились аденоиды. Ребенок дышать не мог абсолютно, а мне, как и любой заботливой маме не хотелось сразу маленького ребенкасадить на тяжелые лекарства. Вита учла все мои пожелания, дала нам рекомендации относительно лечения, благодаря которому, ребенок в скором времени пошел на поправку.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 120 грн.
Вінниця вул. Маяковського, 141
Отоларинголог, Сурдолог
12 років досвіду
Дитячий лікар
Дитячий отоларинголог першої категорії, сурдолог, спеціалізується на терапії захворювань вуха, горла та носа, а також адаптації пацієнтів з проблемами слуху, має другу атестаційну категорію. Проводить профілактичні огляди, діагностику та лікування проблем зі слухом, гнійних процесів у носових пазухах, запальних хвороб горла. Є автором наукових публікацій та посібників для студентів.
Галина
28 серпня '17р.
Лікувала у нього гнійний отит, який виник внаслідок недостатньої обізнаності сімейного лікаря. Дуже задоволена результатом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 180 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Отоларинголог
20 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Царенко Андрій Анатолійович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації пацієнтам із захворюваннями профільних органів. Діагностує та лікує дітей з хворобами вуха, горла та носа. Проводить видалення чужорідного, стороннього тіла з вуха та носа, виконує продування вух. Лікує гайморит, фарингіт, ларингіт, тонзиліт та шум у вухах.
Ірина
05 січня '17р.
Не зважаючи на те, що син завжди добре вдягнений, він захворів на запалення вуха. Андрій Анатолійович поставив діагноз «гострий середній отит». Царенко призначив препарати. Через кілька днів неприємні симптоми зникли. Зараз мій син здоровий.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Консультація 200 грн.
Педіатр
Дитячий лікар
Лікар Федорова Анна Геннадіївна, педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги з питань профілактики та лікування захворювань різної етиології у дітей. Проводить профілактичні огляди, діагностику та терапію вірусних, інфекційних та інших захворювань.
Надія
07 червеня '17р.
Після звернення до цього лікаря з затяжним кашлем, мене попросила здати аналіз крові. В результаті назначила дуже сильний антибіотик. Через тиждень я зрозуміла, що вагітна і аналіз крові це показував, а вона не звернула уваги. Мій гінеколог рекомендував подати її на суд, але добре що з донечкою все гаразд. А в мене просто був алергічний кашель. А ти Анно, запам'ятай- в аналізі крові жінок повишені лейкоцити можуть свідчити про вагітність.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 100 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29 (Карла Маркса)