Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі отоларингологи в Полтаві

Послуга Ціна
Консультація фахівця з підбору слухових апаратів в кліниці «Беттертон» 170
8
8,0
Отоларинголог
13 років досвіду
8,60
Лікар-отоларинголог, проводить продування вуха по Політцеру, промивання носа по Проетцу та інші процедури. Лікує фарингіт, отит, гипертрофію мигдалин, ларингіт, синусіт, нежить.
Руслан
20 лютого '18р.
10
Замечательный специалист, внимательный и отзывчивый. Обращался. к нему, с проблемами уха. Рекомендую этого доктора.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Сінна, 37
Педіатр
21 рік досвіду
8,32
Лікар вищої категорії Павленко Вікторія Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям всіх вікових груп, до 18 років. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної системи, терапією гострих та хронічних запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, аудіометрії, виписуванні довідок на момент захворювання в навчальні заклади.
Олена
09 лютого '17р.
10
Павленко дуже привітна жінка, та досвідчений лікар-педіатр. Я задоволена її відношенням до моєї дитини та результатами роботи. Чула дуже схвальні відгуки відносно Вікторії Анатоліївни і від інших батьків. Так що, поважаю її та іншим раджу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Отоларинголог
8,15
Лікар вищої категорії Сенкевич Вікторія Юріївна спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями горла, носа та вух. Лікар займається видаленням стороннього тіла з вух та носа, лікуванням катаральної, лакунарної та флегмонозної ангіни, синуситу, отиту, євстахіїту, гострого та хронічного риніту. Спеціалізується на продуванні вух, промиванні носа, дослідженні слуху за допомогою камертона.
Тимур
16 вересня '16р.
8
Вымывал серную пробку. Больно не было, все прошло хорошо. Врач понравился.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Степового фронту, 29
Отоларинголог
8,10
Лікар Похилюк Ніна Георгіївна спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями горла, носа та вух. Лікар займається видаленням чужорідного тіла з вух та носа, промиванням носа, продуванням вух. Спеціалізується на лікуванні гострого тонзиліту, ларингіту, фарингіту, отиту, євстахіїту (тубоотиту), гострого та хронічного риніту, гаймориту, синуситудослідженні слуху камертоном.
Аліса
01 березеня '18р.
10
Лікуюся з дитинства. Раніше батьки приводили, тепер сама відвідую виключно її. Дякую Вам!!!!
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового фронту, 29
Отоларинголог
21 рік досвіду
7,60
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Слинчук Руслан Володимирович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням горла, вух та носа у дорослих та дітей. Лікар займається видаленням стороннього тіла з носа, вух, горла, досліджує слух за допомогою камертона. Спеціалізується на продуванні вух, промиванні вух, терапії запальних захворювань слизової горла та мигдаликів, отиту, синуситу, назофарингіту, риніту.
Яна
23 жовтня '17р.
10
Оперировалась у Руслана Владимировича 11 октября 2017 года. Очень квалифицированный, внимательный профессионал своего дела. Доктор от Бога!!! Спасибо Вам большое!!!!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Отоларинголог
7 років досвіду
7,15
Дитячий лікар
Лікар другої категорії Хомік Дмитро Анатолійович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з запальними захворюваннями горла, вух та носа у дорослих та дітей. Лікар займається видаленням чужорідного тіла з вуха, носа, продуванням вух, промиванням носа. Спеціалізується на дослідженні слуху за допомогою камертона, терапії катаральної, афтозної, гнійної ангіни, алергічного риніту, отиту, синуситу.
Марина
28 листопада '17р.
10
Все оперативно и профессионально! Очень приятный и как человек, что немаловажно. Спасибо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Пульмонолог
7,05
Лікар-пульмонолог Бойко Дмитро Миколайович надає детальну консультацію щодо діагностики, способів лікування та профілактики захворювань дихальних шляхів. Зокрема, лікує атопічну бронхіальну астму. Проводить торакоскопію, спірометрію, трахеотомію, ЕКГ. Завідувач кафедри, доцент, доктор медичних наук.
Горденко Надія
27 листопада '17р.
9
Я звернулася до лікаря у важкому стані, попередньо лікуватись в багатьох" спеціалістів".Дмитро Миколайович - лікар від Бога. Вже після першої консультації і прийому призначеного лікарем лікування,відчула значне полегшення. На даний час почуваюся добре. Продовжую стежити за своїм здоров'ям з допомогою Дмитра. Дуже Вам вдячна.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Отоларинголог
7 років досвіду
6,82
Лікар-отоларинголог Лобурец А. В. Надає консультації та лікує захворювання вуха, горла, носа. Проводить процедури продування вуха по Політцеру, промивання носа по Проетцу, туалет вушних та носових порожнин, вливання ліків у гортань.
Марина
20 лютого '17р.
10
Спеціаліст яких ще пошукати!!! Як і його батько Валерій Васильович-професіонал своєї справи!!!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Полтава вул. Сінна, 37
Отоларинголог
15 років досвіду
5,00
Юрій Володимирович проводить лікування різноманітних захворювань ЛОР-органів. Лікар виконує промивання лакун мигдалин, продування слухових труб, видалення сірчаних пробок, пневмомасаж барабанних перетинок, розтин абсцедуючого фурункула вуха чи носа. Лікує ларингіт, аденоїди, ангіну, ларінгофарінгіт.
Записатися на прийом
Консультація від 170 грн.
Полтава м. Кременчук, вул. Театральна, 34