Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі отоларингологи в Полтаві

Послуга Ціна
Консультація фахівця з підбору слухових апаратів в кліниці «Беттертон» 170
Отоларинголог
12 років досвіду
8,60
Лікар-отоларинголог, проводить продування вуха по Політцеру, промивання носа по Проетцу та інші процедури. Лікує фарингіт, отит, гипертрофію мигдалин, ларингіт, синусіт, нежить.
Андрей
28 вересня '16р.
10
С детства мучаюсь от боли в горле, диагностировали тонзиллит. Знакомые посоветовали этого доктора. После курса лечения дело наладилось. Спасибо!
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Отоларинголог
22 роки досвіду
8,53
Отоларинголог вищої категорії, директор клініки Безега Михайло Іванович входить до Української асоціації отіарів, отонейрохірургів та отонейрологів. Надає повну консультацію щодо лікування та профілактики таких захворювань як ларингіту, отиту, синуситу, фарингіту, гаймориту. Також досліджує слух камертоном, продуває вуха, промиває носа, видаляє стороннє тіло з вуха та носа.
Наталія
19 лютого '17р.
10
ХОЧУ ДОДАТИ СВІЙ ВІДГУК ПРО КЛІНІКУ БЕЗЕГА В ЯКІЙ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ МИНДАЛИН МЕНІ ПОШКОДИЛИ НЕРВ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава Київське шосе, 56б
Отоларинголог
23 роки досвіду
8,40
Лікар вищої категорії Трубчінін Юрій Андрійович працює за спеціальністю «отоларинголог». Фахівець надає консультацію щодо лікування та профілактики отиту, фарингіту, гаймориту, ларингіту. Також промиває пазухи носа методом Зозуля, видаляє стороннє тіло з носа, досліджує слух камертоном, видаляє чужорідне тіло з вуха. Займається діагностикою порушень слуху. Допомагає пацієнтам підібрати слуховий апарат.
Линда
10 вересня '16р.
9
Консультации хорошие, обращался неоднократно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Полтава Київське шосе, 56б
Педіатр
20 років досвіду
8,32
Лікар вищої категорії Павленко Вікторія Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям всіх вікових груп, до 18 років. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної системи, терапією гострих та хронічних запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, аудіометрії, виписуванні довідок на момент захворювання в навчальні заклади.
Олена
09 лютого '17р.
10
Павленко дуже привітна жінка, та досвідчений лікар-педіатр. Я задоволена її відношенням до моєї дитини та результатами роботи. Чула дуже схвальні відгуки відносно Вікторії Анатоліївни і від інших батьків. Так що, поважаю її та іншим раджу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Фурманова, 8б
Отоларинголог
8,15
Лікар вищої категорії Сенкевич Вікторія Юріївна спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями горла, носа та вух. Лікар займається видаленням стороннього тіла з вух та носа, лікуванням катаральної, лакунарної та флегмонозної ангіни, синуситу, отиту, євстахіїту, гострого та хронічного риніту. Спеціалізується на продуванні вух, промиванні носа, дослідженні слуху за допомогою камертона.
Тимур
16 вересня '16р.
8
Вымывал серную пробку. Больно не было, все прошло хорошо. Врач понравился.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Отоларинголог
8,10
Лікар Похилюк Ніна Георгіївна спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями горла, носа та вух. Лікар займається видаленням чужорідного тіла з вух та носа, промиванням носа, продуванням вух. Спеціалізується на лікуванні гострого тонзиліту, ларингіту, фарингіту, отиту, євстахіїту (тубоотиту), гострого та хронічного риніту, гаймориту, синуситудослідженні слуху камертоном.
Виктор
22 серпня '16р.
9
Благодарны за лечение. Отит уже не беспокоит.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Хірург, Ендоскопіст
10 років досвіду
8,05
Лікар другої категорії Осипов О. С. спеціалізується в області хірургії та ендоскопії. Займається ендоскопічною діагностикою, знається на сучасних способах герінопластики з використанням алотрансплантантів, баріатричній хірургії.
Наталья
11 липня '16р.
9
Консультировалась перед операцией, хороший доктор, грамотный.
Записатися на прийом
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Отоларинголог
19 років досвіду
8,00
Лікар-отоларинголог вищої категорії Запорожченко Микола Миколайович проводить консультації та лікування патологій ЛОР-оранів. Зокрема, займається анемізацією слизової носа, видаляє стороннє тіло з вуха та носа, досліджує слух камертоном, продуває вуха, промиває носа.
Галина
02 березеня '17р.
8
Очень приятный доктор. На приеме внимательно выслушал мои жалобы, провел осмотр и сразу же установил диагноз. Курс лечения, который он мне назначил помог мне выздороветь очень быстро. Я очень благодарна доктору за оказанную помощь.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Полтава Київське шосе, 56б
Отоларинголог
21 рік досвіду
7,85
Лікар вищої категорії Малікова Наталія Миколаївна виконує професійну діяльність у сфері отоларингології. Проводить консультації з питань діагностики, способів лікування та профілактики захворювань ЛОР-органів. Видаляє стороннє тіло з вуха та носа, промиває носові пазухи, досліджує слух камертоном. Також, лікар займається ендоскопічним видаленням поліпів з носа.
Карина
09 серпня '16р.
8
Вылечила хроническую болезнь, хотя другие специалисты рекомендовали операцию. Огромное спасибо.
Записатися на прийом
Полтава Київське шосе, 56б
Ендоскопіст
27 років досвіду
7,82
Лікар вищої категорії Дігтяр Генадій Іванович спеціалізується в області хірургії та ендоскопії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з наявністю аденоїдів та поліпів. Лікар займається проведенням капсульної ендоскопії, простої ендоскопії. Спеціалізується на здійсненні ендоскопічної гайморотомії, папілосфінктеротомії, ендоскопічному видаленні поліпів носа, аденоїдів. Також проводить ендоскопічну черезшкірну гастростомію.
Василий
23 лютого '17р.
9
К Геннадию Ивановичу обращался в прошлом году. Врач удалял мне аденоиды. С тех пор чувствую себя отлично, претензий и жалоб нет. Поэтому хочу рекомендовать Дегтярь Геннадия Ивановича, как опытного хирурга с огромным опытом работы.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового Фронту, 29