Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі отоларингологи в Полтаві

Послуга Ціна
Консультація фахівця з підбору слухових апаратів в кліниці «Беттертон» 170
Отоларинголог
9,98
Лікар Похилюк Ніна Георгіївна спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями горла, носа та вух. Лікар займається видаленням чужорідного тіла з вух та носа, промиванням носа, продуванням вух. Спеціалізується на лікуванні гострого тонзиліту, ларингіту, фарингіту, отиту, євстахіїту (тубоотиту), гострого та хронічного риніту, гаймориту, синуситудослідженні слуху камертоном.
Виктор
22 серпня '16р.
9
Благодарны за лечение. Отит уже не беспокоит.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Отоларинголог
12 років досвіду
9,98
Лікар-отоларинголог, проводить продування вуха по Політцеру, промивання носа по Проетцу та інші процедури. Лікує фарингіт, отит, гипертрофію мигдалин, ларингіт, синусіт, нежить.
Андрей
28 вересня '16р.
10
С детства мучаюсь от боли в горле, диагностировали тонзиллит. Знакомые посоветовали этого доктора. После курса лечения дело наладилось. Спасибо!
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Отоларинголог
6 років досвіду
9,98
Лікар-отоларинголог Лобурец А. В. Надає консультації та лікує захворювання вуха, горла, носа. Проводить процедури продування вуха по Політцеру, промивання носа по Проетцу, туалет вушних та носових порожнин, вливання ліків у гортань.
Марина
20 лютого '17р.
10
Спеціаліст яких ще пошукати!!! Як і його батько Валерій Васильович-професіонал своєї справи!!!
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Отоларинголог
20 років досвіду
9,98
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Слинчук Руслан Володимирович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням горла, вух та носа у дорослих та дітей. Лікар займається видаленням стороннього тіла з носа, вух, горла, досліджує слух за допомогою камертона. Спеціалізується на продуванні вух, промиванні вух, терапії запальних захворювань слизової горла та мигдаликів, отиту, синуситу, назофарингіту, риніту.
Анжела
12 жовтня '16р.
8
Лечили у сыночка насморк. Врач хорошо относится к деткам. Спасибо. Обратимся еще обязательно.
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Отоларинголог
6 років досвіду
9,98
Дитячий лікар
Лікар другої категорії Хомік Дмитро Анатолійович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з запальними захворюваннями горла, вух та носа у дорослих та дітей. Лікар займається видаленням чужорідного тіла з вуха, носа, продуванням вух, промиванням носа. Спеціалізується на дослідженні слуху за допомогою камертона, терапії катаральної, афтозної, гнійної ангіни, алергічного риніту, отиту, синуситу.
Оксанк
19 січня '17р.
9
Лечили у него ребёнка. Результаты положительные.
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Отоларинголог
9,98
Лікар вищої категорії Сенкевич Вікторія Юріївна спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями горла, носа та вух. Лікар займається видаленням стороннього тіла з вух та носа, лікуванням катаральної, лакунарної та флегмонозної ангіни, синуситу, отиту, євстахіїту, гострого та хронічного риніту. Спеціалізується на продуванні вух, промиванні носа, дослідженні слуху за допомогою камертона.
Тимур
16 вересня '16р.
8
Вымывал серную пробку. Больно не было, все прошло хорошо. Врач понравился.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Отоларинголог
23 роки досвіду
9,98
Лікар вищої категорії Трубчінін Юрій Андрійович працює за спеціальністю «отоларинголог». Фахівець надає консультацію щодо лікування та профілактики отиту, фарингіту, гаймориту, ларингіту. Також промиває пазухи носа методом Зозуля, видаляє стороннє тіло з носа, досліджує слух камертоном, видаляє чужорідне тіло з вуха. Займається діагностикою порушень слуху. Допомагає пацієнтам підібрати слуховий апарат.
Линда
10 вересня '16р.
9
Консультации хорошие, обращался неоднократно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Полтава Київське шосе, 56
Отоларинголог
21 рік досвіду
9,98
Лікар вищої категорії Малікова Наталія Миколаївна виконує професійну діяльність у сфері отоларингології. Проводить консультації з питань діагностики, способів лікування та профілактики захворювань ЛОР-органів. Видаляє стороннє тіло з вуха та носа, промиває носові пазухи, досліджує слух камертоном. Також, лікар займається ендоскопічним видаленням поліпів з носа.
Карина
09 серпня '16р.
8
Вылечила хроническую болезнь, хотя другие специалисты рекомендовали операцию. Огромное спасибо.
Записатися на прийом
Полтава Київське шосе, 56
Отоларинголог
31 рік досвіду
9,98
Лікар-отоларинголог вищої категорії Ковальов Віктор Олександрович займається лікування захворювань ЛОР-органів. Спеціаліст надає всі типи послуг у сфері отоларингології дорослим та дітям в амбулаторних умовах. Займається видаленням чужорідного тіла з вуха, досліджує слух камертоном, промиває носа, проводить пункції пазух носа, продуває вуха. Надає детальну консультацію щодо запобігання захворювань ЛОР-органів.
Ирина
21 жовтня '16р.
7
Обращаюсь к этому доктору уже второй раз. Профессионал своего дела.
Записатися на прийом
Полтава Київське шосе, 56
Отоларинголог
24 роки досвіду
9,98
Лікар вищої категорії, заступник директора клініки Невдачин Олександр Михайлович є спеціалістом у сфері отоларингології. Надає детальну консультацію щодо запобігання захворювань ЛОР-органів. Здійснює продування слухових труб, промиває носову, вушну порожнини. Також проводить дослідження слуху камертоном, видаляє стороннє тіло з вуха та носа.
Элла
17 серпня '16р.
8
Обращалась для обследования, всем довольна.
Записатися на прийом
Полтава Київське шосе, 56