Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі отоларингологи в Полтаві

Послуга Ціна
Консультація фахівця з підбору слухових апаратів в кліниці «Беттертон» 170
7
8,0
Отоларинголог
12 років досвіду
8,60
Лікар-отоларинголог, проводить продування вуха по Політцеру, промивання носа по Проетцу та інші процедури. Лікує фарингіт, отит, гипертрофію мигдалин, ларингіт, синусіт, нежить.
Андрей
28 вересня '16р.
10
С детства мучаюсь от боли в горле, диагностировали тонзиллит. Знакомые посоветовали этого доктора. После курса лечения дело наладилось. Спасибо!
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Педіатр
20 років досвіду
8,32
Лікар вищої категорії Павленко Вікторія Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям всіх вікових груп, до 18 років. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної системи, терапією гострих та хронічних запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, аудіометрії, виписуванні довідок на момент захворювання в навчальні заклади.
Олена
09 лютого '17р.
10
Павленко дуже привітна жінка, та досвідчений лікар-педіатр. Я задоволена її відношенням до моєї дитини та результатами роботи. Чула дуже схвальні відгуки відносно Вікторії Анатоліївни і від інших батьків. Так що, поважаю її та іншим раджу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Отоларинголог
8,15
Лікар вищої категорії Сенкевич Вікторія Юріївна спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями горла, носа та вух. Лікар займається видаленням стороннього тіла з вух та носа, лікуванням катаральної, лакунарної та флегмонозної ангіни, синуситу, отиту, євстахіїту, гострого та хронічного риніту. Спеціалізується на продуванні вух, промиванні носа, дослідженні слуху за допомогою камертона.
Тимур
16 вересня '16р.
8
Вымывал серную пробку. Больно не было, все прошло хорошо. Врач понравился.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Степового фронту, 29
Отоларинголог
8,10
Лікар Похилюк Ніна Георгіївна спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями горла, носа та вух. Лікар займається видаленням чужорідного тіла з вух та носа, промиванням носа, продуванням вух. Спеціалізується на лікуванні гострого тонзиліту, ларингіту, фарингіту, отиту, євстахіїту (тубоотиту), гострого та хронічного риніту, гаймориту, синуситудослідженні слуху камертоном.
Виктор
22 серпня '16р.
9
Благодарны за лечение. Отит уже не беспокоит.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового фронту, 29
Хірург, Ендоскопіст
10 років досвіду
8,05
Лікар другої категорії Осипов О. С. спеціалізується в області хірургії та ендоскопії. Займається ендоскопічною діагностикою, знається на сучасних способах герінопластики з використанням алотрансплантантів, баріатричній хірургії.
Наталья
11 липня '16р.
9
Консультировалась перед операцией, хороший доктор, грамотный.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Ендоскопіст
27 років досвіду
7,82
Лікар вищої категорії Дігтяр Генадій Іванович спеціалізується в області хірургії та ендоскопії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з наявністю аденоїдів та поліпів. Лікар займається проведенням капсульної ендоскопії, простої ендоскопії. Спеціалізується на здійсненні ендоскопічної гайморотомії, папілосфінктеротомії, ендоскопічному видаленні поліпів носа, аденоїдів. Також проводить ендоскопічну черезшкірну гастростомію.
Василий
23 лютого '17р.
9
К Геннадию Ивановичу обращался в прошлом году. Врач удалял мне аденоиды. С тех пор чувствую себя отлично, претензий и жалоб нет. Поэтому хочу рекомендовать Дегтярь Геннадия Ивановича, как опытного хирурга с огромным опытом работы.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового фронту, 29
Отоларинголог
20 років досвіду
7,60
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Слинчук Руслан Володимирович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням горла, вух та носа у дорослих та дітей. Лікар займається видаленням стороннього тіла з носа, вух, горла, досліджує слух за допомогою камертона. Спеціалізується на продуванні вух, промиванні вух, терапії запальних захворювань слизової горла та мигдаликів, отиту, синуситу, назофарингіту, риніту.
Анжела
12 жовтня '16р.
8
Лечили у сыночка насморк. Врач хорошо относится к деткам. Спасибо. Обратимся еще обязательно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Отоларинголог
6 років досвіду
7,15
Дитячий лікар
Лікар другої категорії Хомік Дмитро Анатолійович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з запальними захворюваннями горла, вух та носа у дорослих та дітей. Лікар займається видаленням чужорідного тіла з вуха, носа, продуванням вух, промиванням носа. Спеціалізується на дослідженні слуху за допомогою камертона, терапії катаральної, афтозної, гнійної ангіни, алергічного риніту, отиту, синуситу.
Оксанк
19 січня '17р.
9
Лечили у него ребёнка. Результаты положительные.
Записатися на прийом
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Пульмонолог
7,05
Лікар-пульмонолог Бойко Дмитро Миколайович надає детальну консультацію щодо діагностики, способів лікування та профілактики захворювань дихальних шляхів. Зокрема, лікує атопічну бронхіальну астму. Проводить торакоскопію, спірометрію, трахеотомію, ЕКГ. Завідувач кафедри, доцент, доктор медичних наук.
Олег
11 липня '16р.
7
Обращался к доктору по поводу астмы. Есть результат. Спасибо
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Отоларинголог
6 років досвіду
6,82
Лікар-отоларинголог Лобурец А. В. Надає консультації та лікує захворювання вуха, горла, носа. Проводить процедури продування вуха по Політцеру, промивання носа по Проетцу, туалет вушних та носових порожнин, вливання ліків у гортань.
Марина
20 лютого '17р.
10
Спеціаліст яких ще пошукати!!! Як і його батько Валерій Васильович-професіонал своєї справи!!!
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район