Отоларингологи в Житомирі

Консультація отоларинголога первинна в кліниці «Вірамед, медичний центр» 350
Первинна консультація лікаря Отоларинголога в клініці «Oxford Medical» 450
Леонид
Спасибо за восстановление дыхания!
03 жовтня '16 г.
Олександр
Лікування у Дударенко мені сподобалося, адже він не призначає зайвих ліків, чітко і зрозуміло дає вказівки і поради по лікуванню. Всі його приписи і призначення виявляються дієвими.
06 вересня '16 г.
Алексей
Моя бабушка, хоть уже и находится в приличном возрасте, все равно для меня молодая и красивая. Но с недавнего времени я стал замечать, что у нее очень притупился слух. На мою просьбу пойти к врачу, она отмахивалась, и списывала это проблемы на свой возраст. Но я как сознательный внук, посадил ее в машину и повез к Николаю Ивановичу. Оказалось у нее банальные пробки, которые быстро промыли. Спасибо доктору, что вернул слух моей бабуле.
10 лютого '17 г.
Отоларинголог
Лікар вищої категорії Дударенко Миколай Іванович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з запальними захворюваннями горла, вух та носа. Лікар займається дослідженням слуху камертоном, видаленням чужорідного тіла з носа та з вух, промиванням вух та носа. Спеціалізується на лікуванні гострого та хронічного отиту, тонзиліту, синуситу з залученням лобної, приносових пазух, тубоотиту, риніту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Житомир м. Малін, вул. Гагаріна, 27