Царенко Андрій Анатолійович

Отоларинголог
лікар першої категорії
Лікар Царенко Андрій Анатолійович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Проводить консультації пацієнтам із захворюваннями профільних органів. Діагностує та лікує пацієнтів з хворобами вуха, горла та носа. Проводить видалення чужорідного, стороннього тіла з вуха та носа, виконує продування вух. Лікує гайморит, фарингіт, ларингіт, тонзиліт та шум у вухах.
Вінниця вул. Соборна, 46 А

Ірина
Не зважаючи на те, що син завжди добре вдягнений, він захворів на запалення вуха. Андрій Анатолійович поставив діагноз «гострий середній отит». Царенко призначив препарати. Через кілька днів неприємні симптоми зникли. Зараз мій син здоровий.
Марія
У моєї дочки були постійні проблеми з горлом. Дуже часто після лікування в інших спеціалістів у дочки знову боліло горло. Але Царенко Андрій Анатолійович допоміг дочці впоратися з хворобою повністю і безповоротно. Після ретельного лікування, хвороба відступила. Ми вже понад рік не хворіємо. Дякуємо Андрію Анатолійовичу, за таке комплексне і дієве лікування.
Найкращий лікар, який може одразу поставити правильний діагноз та виписати ліки які дійсно допоможуть.
Таня
Чудовий лікар. Вилікував за тиждень запущеий гнійний отит. Інші лікарі хотіли оперувати, пробивати барабанну перетинку, сведрлити черепну коробку, щоб відсмоктувати гній, хоча барабана перетинка вже була прорвана гноєм. Андрій Анатолійович подивився, заспокоїв, призначив лікування, причому не дороге, з індивідуальним підходом. Не було ніяких залякувань, а спокійні поради відносно лікування. Через тиждень температура нормалізувалась, вухо перестало боліти. Чере місяць відновився слух до попереднього рівня і повністю зажила барабанна перетинка. Велика вдячність Андрію Анатолійовичу. Більше б таких лікарів!

• 1994 р. - Вінницький Державний медичний інститут (лікувальна справа);
  • 1997 р. - інтернатура ЛОР на базі ЛОР-кафедри ВНМУ та ЛОР-відділення обласної лікарні. ім. М.І. Пирогова.