Лікарі отоларингологи у Рівному

Консультація отоларинголога (відеоендоскопічне обстеження, одноразовий ЛОР-пакет) в кліниці «АНІКО» 345
Консультація отоларинголога в кліниці «каб. Тимощука» 200
Валерий
Отличный специалист, очень рекомендую как опытного врача и хорошего человека!
06 листопада '17 г.
Олег
Щиро дякую Олександру Борисовичу за лікування. Тривалий час мав проблеми з носовим диханням. Лікар провів мені ендоскопічну септопластику. Операція пройшла безболісно. Зараз маю чудове носове дихання. Всім раджу, як чудового спеціаліста.
17 листопада '17 г.
Прекрасний спеціаліст.Дякую за лікування і терпіння!
20 лютого '18 г.
Тетяна
Чудовий спеціаліст!
12 квітня '18 г.
Валерий
Отличный специалист, очень рекомендую как опытного врача и хорошего человека!
06 листопада '17 г.
Олег
17 листопада '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Педіатр, Неонатолог
Дитячий лікар
Педіатр-неонатолог, головний лікар центру Нагірна Ірина Василівна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань та на контролі за доглядом дитини у його перший рік життя. Консультує стосовно стану здоров’я немовля, а також щодо профілактичних заходів різноманітних хвороб. Лікує запальні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції. Проводить масаж немовлят. Практикує планову та позапланову вакцинацію. Контролює розвиток, ріст, вагу дитини у перший рік його життя. Виявляє та лікує будь-які відхилення в здоров’ї малюка. Діагностує вади зору та слуху. Досліджує слух, завдяки камертону. Спеціалізується на лікуванні контактного дерматита.Надає довідку та напрям до інших спеціалістів для подальшого лікування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-11-14
Отоларинголог, Отоларинголог-хірург
21 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Спеціалізується на лікуванні патологій ЛОР-органів. Допомагає пацієнтам з отитом, ангіною, порушенням слуху, фарингітом, тонзилітом, гайморитом, синуситом і іншими захворюваннями. Володіє знаннями в області фізіології, анатомії, фармакології, успішно проводить оперативні втручання (пластику носа і вух). Здійснює консультативний прийом пацієнтів різного віку.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-11-14
Консультація 200 грн.