Отоларингологи в Черкасах

ОНЛАЙН Консультація отоларинголога в клініці «ON Clinic» 400
Первинна консультація отоларинголога в кліниці «Ваш лікар поруч Центр сімейної медицини» 500
Первинна консультація отоларинголога в кліниці «Ваш лікар поруч, центр сімейної медицини в м. Сміла» 350
ЛЮДМИЛА
Хочу висловити подяку Лікарю і Людині з великої літери Бершадській Вірі Сергіївні. Я завжди з синочками звертаюсь до неї за консультацією і Віра Сергіївна завжди вислухає, допоможе ,розложить все по поличках. І навіть на цей раз не було можливості приїхати та Віра Сергіївна не відмовила в консультації онлайн і все роз'яснила і відкорегувала лікування дитині. Дякую Вам! Побільше б таких відповідальних відданих своїй справі лікарів. Рекомендую всім і дорослим і діткам.
30 листопада '-1 г.
Сніжана
Постійно лікуюся у цього лікаря. Дуже задоволена його кваліфікацією та роботою. Лише він в змозі мені допомогти з моєю проблемою. Рекомендую!
19 січня '20 г.
Отоларинголог
Завідуюча отоларингологічного відділення КНП ЧОДЛ ЧОР. Головний позаштатний отоларинголог Черкаського УОЗ за спеціальністю "дитяча отоларингологія". Має медаль та почесну та грамоту за особливі заслуги перед Черкащиною від 17.06.18 року.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Отоларинголог
Лікар займається лікуванням і профілактикою запальних і бактеріальних захворювань вуха, горла і носа. В обов'язки спеціаліста входить медикаментозна терапія ларингіту, тонзиліту, фарингіту, отиту. Додатково усуває сірчані пробки, витягує з ЛОР-органів сторонні предмети. Прийом ведеться за попереднім записом.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27
Черкаси Бульвар Шевченка 264
Отоларинголог
Використовує сучасні методи лікування та діагностику. Тільки доказова медицина.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Черкаси м. Сміла, вул. Незалежності, 35
Викликати лікаря додому
Черкаси м. Сміла, вул. Незалежності, 35
Отоларинголог
Лікар проводить діагностику та лікування широкого спектру захворювань ЛОР-органів. Виконує видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів, промивання носових пазух та мигдаликів. Лікує отит, ларингіт, фарингіт, вроджені патології і травми ЛОР-органів, гайморит, тонзиліт і трахеїт.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10