Отоларингологи в Хмельницькому

Консультація отоларинголога в клініці «Oxford Medical» 500
Георгій
Якщо виконувати всі рекомендації лікаря, то поліпшення здоров'я наступить душе швидко.
29 травня '16 г.
Моментально смиогла поставить правильный диагноз, лечение помогло. Грамотный специалист
19 жовтня '16 г.
Нина
Спасибо за оперативную помощь моему ребенку. Низкий вам поклон.
11 червеня '16 г.
Саша
Доктор справился с моей болячкой быстро, пришлось пройти несколько процедур. Умница
05 серпня '16 г.
катя
поза записом відмовився прийняти дитину хоча в нас була нагальна ситуація навіть не поцікавився. Як людина просто непотріб як лікар не знаємо не довелось
19 лютого '17 г.
Алла
Найкращий лікар. Лікуємось на протязі 8ми років. Респіраторний алергоз, бронхіти, гайморити - лікар завжди нам дуже допомагав. Головне - слухати рекомендаціїї, а не кидати лікування на півшляху через те, що дитина пішла на покращення. Був важкий випадок фронтиту, вилікував без хірургічного втручання. З мого боку безмежна вдячність і повага.
23 березеня '17 г.
Отоларинголог
Лікар спеціалізується в області дитячої отоларингології. Проводить отоскопію, ларингоскопію, риноскопию, гайморотомію. Виконує пункцію пазух носа, промивання пазух носа, видалення сірчаних пробок та видалення стороннього тіла з носа і вух.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В
Отоларинголог, Сурдолог
Лікар Петрашко Людмила Григорівна спеціалізується в отоларингологічній та сурдологічній галузях медицини. Проводить обстеження, діагностику стану та лікування захворювань органів рота, носа, вуха, суміжних анатомічних ділянок. Здійснює хірургічне втручання в носовій порожнині, на глотці, гортані, трахеях, у вусі. Займається лікуванням гаймориту, риніту, ангіни, тонзиліту, отиту, захворювань вушних відділів. Видаляє сірну пробку з порожнини вуха.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Хмельницький вул. Гагаріна, 32
Отоларинголог
Отоларинголог першої категорії надає професійну допомогу при наявності пошкоджень, запалень, патології вуха, горла, носа. Проводить консультації по питаннях дитячої офтальмології щодо попередження потрапляння чужорідних тіл всередину органів, профілактики запальних процесів, захворювань. Видаляє сторонні предмети з ротової/носової порожнин, вушної раковини. Відводить вушну сірку. Займається взяттям носової пункції про виявленні ускладнень.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2
Дитячий отоларинголог, Сурдолог, Ендоскопіст
Доктор Брухнов Герман Васильевич специализируется в области детской отоларингологии, сурдологии, имеет 24-летний стаж, высшую категорию. Владеет навыками использования эндоскопических методов в диагностике. В компетенцию доктора входит диагностика, терапия отита, назофарингита, гайморита, фронтита, ангины. Консультирует родителей по правилам общения с детьми с нарушением слуха.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хмельницький вул. Зарічанська, 11 Е
Отоларинголог
Лікар спеціалізується в області отоларингології. Виконує отоскопію, риноскопию, ларингоскопію, пункцію пазух носа, промивання носа і лакун піднебінних мигдалин. Займається видаленням стороннього тіла з носа і вуха. Лікує гайморит, риніт, фарингіт, отит, ларингіт та інші ЛОР-патології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог вищої категорії, займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань ЛОР-органів. Приймає дорослих та дітей з гострим тонзилітом, отитом, ринітом, гайморитом, фарингітом та сірчаними пробками. Валерій Володимирович виконує промивання лакун піднебінних мигдалин, видалення сторонніх тіл з носа та вух.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх