Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі отоларингологи в Хмельницькому

Отоларинголог, Сурдолог
9,98
Лікар Петрашко Людмила Григорівна спеціалізується в отоларингологічній та сурдологічній галузях медицини. Проводить обстеження, діагностику стану та лікування захворювань органів рота, носа, вуха, суміжних анатомічних ділянок. Здійснює хірургічне втручання в носовій порожнині, на глотці, гортані, трахеях, у вусі. Займається лікуванням гаймориту, риніту, ангіни, тонзиліту, отиту, захворювань вушних відділів. Видаляє сірну пробку з порожнини вуха.
Инна
19 жовтня '16р.
9
Моментально смиогла поставить правильный диагноз, лечение помогло. Грамотный специалист
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Гагаріна, 32
Отоларинголог
23 роки досвіду
9,98
Дитячий лікар
Отоларинголог першої категорії надає професійну допомогу при наявності пошкоджень, запалень, патології вуха, горла, носа. Проводить консультації по питаннях дитячої офтальмології щодо попередження потрапляння чужорідних тіл всередину органів, профілактики запальних процесів, захворювань. Видаляє сторонні предмети з ротової/носової порожнин, вушної раковини. Відводить вушну сірку. Займається взяттям носової пункції про виявленні ускладнень.
катя
19 лютого '17р.
1
поза записом відмовився прийняти дитину хоча в нас була нагальна ситуація навіть не поцікавився. Як людина просто непотріб як лікар не знаємо не довелось
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-02-28
Хмельницький вул. Зарічанська 3/2