Лікарі отоларингологи в Хмельницькому

Отоларинголог, Сурдолог
Лікар Петрашко Людмила Григорівна спеціалізується в отоларингологічній та сурдологічній галузях медицини. Проводить обстеження, діагностику стану та лікування захворювань органів рота, носа, вуха, суміжних анатомічних ділянок. Здійснює хірургічне втручання в носовій порожнині, на глотці, гортані, трахеях, у вусі. Займається лікуванням гаймориту, риніту, ангіни, тонзиліту, отиту, захворювань вушних відділів. Видаляє сірну пробку з порожнини вуха.
Инна
19 жовтня '16р.
Моментально смиогла поставить правильный диагноз, лечение помогло. Грамотный специалист
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Хмельницький вул. Гагаріна, 32
Отоларинголог
23 роки досвіду
Дитячий лікар
Отоларинголог першої категорії надає професійну допомогу при наявності пошкоджень, запалень, патології вуха, горла, носа. Проводить консультації по питаннях дитячої офтальмології щодо попередження потрапляння чужорідних тіл всередину органів, профілактики запальних процесів, захворювань. Видаляє сторонні предмети з ротової/носової порожнин, вушної раковини. Відводить вушну сірку. Займається взяттям носової пункції про виявленні ускладнень.
Алла
23 березеня '17р.
Найкращий лікар. Лікуємось на протязі 8ми років. Респіраторний алергоз, бронхіти, гайморити - лікар завжди нам дуже допомагав. Головне - слухати рекомендаціїї, а не кидати лікування на півшляху через те, що дитина пішла на покращення. Був важкий випадок фронтиту, вилікував без хірургічного втручання. З мого боку безмежна вдячність і повага.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-06-23
Хмельницький вул. Зарічанська 3/2