Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Костюченко Сергій Андрійович

Уролог, Андролог
38 років досвіду
лікар вищої категорії
7,15
Консультація 240 грн.
Лікар вищої категорії Костюченко Сергій Андрійович спеціалізується в області урології та андрології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, аденоми простати, простатиту та циститу. Спеціалізується на проведенні лапароскопічного видалення простати, лазерного та ультразвукового видалення каменів різного діаметру з нирок.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Литвиненко, 40

Відгуки пацієнтів

Олександр
21 октября '16р.
Якщо вже Сергій Андрійович не допоможе, то інші лікарі тим більше будуть безсилі. Хоча я такого собі не уявляю, Костюченко обов’язково грамотне лікування призначить, все буде добре. Перевірив на собі!
10
Олексій
07 августа '16р.
Доктор Костюченко досвідчений і мудрий андролог. Стільки разів мене виручав, а ще лікування у нього завжди строго конфіденційне – для мене особисто це важливо.
8
Сергій С.
12 апреля '20р.
Не рекомендую. Коли заходиш в кабінет відразу виникає відчуття наче ти вже должен. Після приймів в таких лікарів, пропадає бажання впринципі звертатись за допомогою до лікарів. Можливо таке відношення тому що я прийшов на консультацію в міську лікарню, а не в приватну лікарню в якій лікарь тоді також давав консультації. В мене був простатит на початковій стадії, Костюченко сказав, що все добре і то не звязано з урологією. Хвороба перейшла в хронічну форму.
3
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • У 1981 р. - закінчив Вінницький медичний інститут;
  • У 1989 р. - отримав спеціалізацію по урології;
  • У 1992 р.- отримав спеціалізацію по андрології та сексопатології на базі КНДІ Урології.