Лікарі андрологи в Житомирі

Послуга Ціна
Консультація андролога в кліниці «Медичний центр Матерна» 250
26 років досвіду
Доктор уролог высшей квалификационной категории, оказывает консультативные услуги по диагностированию и лечению мужского простатита и женской мочекаменной болезни. Храпчук Юрий Викторович специалист в терапии воспалений почек и мочевого пузыря. Оказывает помощь пациентам с заболеваниями предстательной железы и мочеиспускательного канала.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація 190 грн.
Житомир вул. Чорновола, 4
Уролог
Лікар вищої категорії Фетман Фелікс Львович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням доброякісної гіперплазії простати, проститу, уретриту, орхіту. Спеціалізується на терапії сечо-кам’яної хвороби, ниркової коліки, циститу, гломерулонефриту та пієлонефриту. Також займається лікуванням чоловічого безпліддя.
Володимир
03 вересня '16р.
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
Записатися на прийом5 онлайн записів
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Дерматовенеролог, Андролог
15 років досвіду
Лікар вищої категорії Маліневський Володимир Леонідович спеціалізується в області андрології, венерології та дерматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням контактного, атопічного дерматиту, грибкових уражень шкіри та нігтів, розацеа, псоріазу. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, взятті аналізів на венеричні та запальні захворювання.
Геннадій
23 жовтня '16р.
Володимир Леонідович - дуже розумний і досвідчений лікар. ВЗразу заспокоїв мене і назвав можливий діагноз. Відправив мене на аналізи, які підтвердили захворювання. Призначив хороші препарати і процедури - вилікував.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-01-20
Консультація 170 грн.
Житомир пл. Путятинський, 2
8 років досвіду
Лікар другої категорії Побережний Євгеній Петрович сеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу чоловікам з захворюваннями сечовидільної та статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, сечо-кам’яної хвороби, пієлонефриту та гломерулонефриту, циститу, простатиту, уретриту. Спеціалізується на лікуванні аденоми простати з визначенням маркерів доброякісного чи злоякісного процесу.
Антон
14 лютого '17р.
Дякую Євгенію Петровичу за вчасну професійну допомогу. Точний діагноз та сучасне результативне лікування врятувало мене від тяжких ускладнень. Побережний – чудовий уролог!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Уролог, Андролог
17 років досвіду
Лікар Драгомир Ігор Олексійович спеціалізується в області урології, андрології. Надає повну консультацію відносно стану органів сечової системи (у жінок та чоловіків) та статевих органів (у чоловіків). Спеціалізується на лікуванні чоловічого безпліддя, порушень статевої функції чоловіків, захворювання органів сечової системи, чоловічого клімаксу, розладів статевого розвитку хлопчиків, запальних захворювань чоловічої статевої системи. Проводить УЗД сечостатевої системи, видалення утворень шкіри зовнішніх статевих органів, чоловічу стерилізацію.
Наталка
08 січня '17р.
Лікував мого чоловіка. Він звичайно, я к завжди, довго йти не хотів. Хлопці вони й є хлопці, а потім нічого, сказав, лікар розумний та гарний.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація 250 грн.